Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Štěpán24. August 2015
Dežerice 2015

Jo Jo - "to čo je?! říkáme ku příkladu synkovi, když přinese ze školy poznámku.
Takové neadresná poznámka / ngativní / se dotýká všech okolo setkání.

Jozo - vlastí názor na Adrianu Královou nemáte?

U odkazů na videa je potřeba uvést o čem je záznam.

Z Dežeric jsem na YouTube zadal konferovanou jen třetí část O kvalitě konferenciérky tvrdit, co bylo uvedeno je přinejmenším neslušnost.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
janko9630124. August 2015
sexi chlapec: máš pravdu vo všetkom! Skôr sa my korán naučíme ako oni hrať na heligonkach :(. V tom je tá tragédia.
jozo24. August 2015
https://www.youtube.com/watch?v=PUgpLdSL8qc

00:42:00 ???
BD22. August 2015
Je to tak deti vedia povedat ravdu o tom co vidia. Presne ako v rozpravke Cisarove nove saty. Ked dospeli drzali hubu a len dieta bolo schopne povedat "VED KRAL JE NAHY"
Sexi chlapec22. August 2015
Pre SMX
Musim ta poopravit.
1.Nevalia sa sem utecenci, lode EU ich nakladaju uz na plazach Libye ci Syrie a vozia ich do europy, je to organizovane co potvrdzujes aj timi perfektnimi znalostami svojich prav.
2. Ze nemame vyzbroj? Vsak si ideme prenajimat Gripeny a kupili sme od USA turisticke vrtulniky bez vyzbroje tak neviem coho sa bojis ze nemame vyzbroj. Asi jej mame dost ked kupujeme vrtulniky bez vyzbroje.

Stat ktory nema armadu nemoze byt suverenny, mame len nejake trapne ozbrojene sily. Ked som videl minuly rok na oslavach SNP obrnenu brigadu z Martina tak som sa musel smiat, ale mal som skor plakat. 10 chlapcov v maskacoch s utocnou puskou vz.52. Toto maju byt tie obrnene jedotky? A este si otieraju hubu o Rusov. Nasa posledna moznost v pripade vojny je uz len prebehnut k rusom a ti nas hadam vyzbroja. Tak ako za napoleona, I.SV II.SV vedeli vojaci kam maju utekat.
Sexi chlapec22. August 2015
Bol som toho roku na detvianskych slavnostiach a boli tam uz aj cernosi co predavali tie ich sosky ako v taliansku na plazi. Jedno male dievcatko, nemalo viac ako 3 roky to vystihlo velmi presne: "Oci pozri ake prisery". Uz neviem ci myslelo tie sosky alebo predavajucich, v kazdom pripade malo pravdu.
Šimon22. August 2015
pro smx

Dobře jsi to vystihnul, myslím že to tak cítí hodně z nás, ale nic se neděje, čekáme na náraz do toho ledovce. Konec všichni známe.
SMX22. August 2015
Tiež mám dojem že sme v podobnej situácii ako na Titaniku. Tušíme že sa niečo deje ale veselo si hráme hokej s kúskami ľadovca , ktoré popadali na palubu, netušiac nič o veľkosti diery v boku lodi. A terajšia Europa so skostnateným byrokratickým vedením mi ten Titanik silno pripomína. Čoskoro nastane čas (ak už nenastal) odložiť hudobné nástroje a chopiť sa zbroje. Lenže akej, keď v podstate žiadnu nemáme. Som z toho veľmi, veľmi znepokojený. Preto tento príspevok, ktorý na tieto stránky moc nepatrí. No sme všetci spolu na jednom Titaniku !!!
22. August 2015
Viem, že to tu nepatrí, ale situácia je oveľa vážnejšia, než si to vačšina z nás vie predstaviť. Treba o tom hovoriť!

Je verejným tajomstvom, že do Európy sa valia hlavne davy tých, ktorí vôbec neutekajú zo svojich domovov kvôli vojne. Jednoducho začala kolonizácia Európy! Na otázky reportérov, colníkov, majú nacvičené odpovede, majú celkom dobre znalosti o sociálnom systéme Európy a oháňajú sa svojimi právami... Mám právo, mám právo, mám právo...

Napr. tu je jedna z oficiálnych európskych správ:

http://www.europskenoviny.sk/2015/08/09/neutekaju-pred-vojnou-hovori-europoslanec-ktory-navstivil-utecenecke-tabory/
Šimon22. August 2015
To je velice složitá a citlivá otázka. Na jednu stranu si my starší dobře pamatujeme když se odsud odcházelo za svobodou
a samorřejmě i lepším bydlem na západ a oni nás brali. Teď můžeme pomoci my a je to takové všelijaké. Sám jsem nad tím několikrát přemýšlel, ale strach u mne převládnul nad pomocí jiným. Je to trochu jiná situace. Myslím si že ti co by opravdu potřebovali pomoci na tu cestu do Evropy nemají a musí žít tam kde jsou. Ale není to určitě pravidlo. Tady to ale nevyřešíme, pojďme raději k těm našim heligonkám.
22. August 2015
Tak toto máš úplnú pravdu. Najabsurdnejšie na tom však je to, že absolútne drvivá väčšina občanov (nielen) našich štátov ich tu nechce a akože "reprezentanti našej vôle a názorov" - teda naši politici, nič proti tomu nerobia. Pritom tak oni, ako aj tajné služby dobre vedia, že títo tu do Európy neutekajú pred vojnou, ale za "iným" účelom
SMX22. August 2015
pre Šimona. Obávam sa , že ešte smutnejšie to bude s našími národmi, keď nás táto arabsko-africká liga obsadí. Ešte že už mám čosi odžité.
Šimon22. August 2015
Četl jsem si zprávu z Oščadnice, hrozná tragedie, je mi líto mladého života, muzikanta, heligonkáře, člověka, nevím co víc napsat, přeji sílu všem jeho blízkým.
Peter22. August 2015
Všetci machrujeme (i ja machrujem) :) keď je to iba tak!... Keď sa však postavíte na pódium a sála stíchne, že by ste v reprobedňách nepočuli ani muchu, nie je Vám nič jedno. Môžte byť navonok suverénom, alebo trebárs i srandistom, ale vo vnútri je zodpovednosť. Viem o čom hovorím. Napr. ja pri svojej práci často aj vediem, moderujem väčšie skupiny ľudí,... niekedy príde aj kamera,... a naozaj úprimne sa priznám, vtedy je všetko úplne inak. Kto si to neskúsil, tak nevie. Preto prosím nezazlievajte a nekritizujte moderátorov, ale ani účinkujúcich, či kohokoľvek, kto vôbec našiel tú odvahu a postavil sa pred publikum... Niekto sa Vám môže zdať ako „pripitý“, niekto ako „trápny“, niekto ako „neistý“, ale verte, všetko toto pramení z vnútornej zodpovednosti človeka. Majú v tej exponovanej chvíli veľmi zložité postavenie a kto to nezažil, bohužiaľ ani nikdy nepochopí... (a zostane mu priestor iba na kritizovanie)
Milan21. August 2015
http://spravy.pravda.sk/cierna-kronika/clanok/365254-pri-poziari-v-kulturnom-dome-zomrel-heligonkar/
Šimon21. August 2015
Slovensko jsem projel od Makova po Vihorlat mnohokrát, ale žádné čáry u Popradu jsem si nevšimnul. Minulý týden jsem se ale vrátil z dovolené po horách Makedonie a Kosova. Tam ty pomyslné čáry bohužel jsou a bylo by to na dlouhé smutné povídání. Kdybych neviděl ty důsledky tak to tady přejdu mlčky.
pro Rychlík
S tou dědinou a městem je to tak jak píšeš, v tom s tebou souhlasím. Folklór žil a přežíval z převážné většiny z nadšení obyčejných lidí na vesnici. Tak si myslím že to bylo a je i dosud.
A k těm konferanciérům na přehlídkách asi tolik. Není to prdel si stoupnout před lidi a někoho bavit. Vím že to k tomu programu patří a dovede to ovlivnit zážitek oběma směry, ale pro mne ne zásadně. Hrůzu jsem nezažil nikde, takže s tím nemám problém. Přesto ale mám v této branži svého koně kterého si pro jeho projev vážím a nejen pro něj.
východniarik21. August 2015
ja milujem aj východniarske ženy hlavne tie Vaše, moju si šanujem.
SMX21. August 2015
Milujem východniarské piesne a folklor !!!
SMX 21. August 2015
Hlavná vec ,že v nedeľu popoludní sú od Popradu smerom na západ zápchy na diaľnici až to vyzerá ako sťahovanie národov alebo ako na Macedonsko-Srbských hraniciach hahaha.
vychodniar21. August 2015
aby som bol presnejši, kamaratov na zapad od Popradu si važime, no na tych druhych z vysoka kašleme!