Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« ‹ 1 2 3 4 5 »
romando16. Október 2017
Panstvo máte niekto skúsenosť s vkladaním heligonových nasov do Hohnerky? Konkrétne Hohner club II? Vôjdu sa tam vôbec prípadne dá sa to takto prerobiť? Ďakujem Vám za podtrehy.
majjo16. Október 2017
Pre R,
Pocuj, komunikovat s vyrobcom u nas je hotove utrpenie. lebo u nas sa da komnikovat len ked mas zaujem o nastroj a prichystanu zalohu....... klamu nas..... zarucuju datuym dodania nastroja ale volako to nedodrzuju....... najskor medove motuziky a potom cakas.......
pre R a T16. Október 2017
Ak zákazkovú vyroba, tak prečo sám výrobca nepristupuje k svojim výrobkom ako k pokladu, ale prezentuje to ešte aj nekvalitnými fotkami.. Skús nekupovať kolu alebo značkové jogurty - veď predsa v každom tom produkte platíš aj reklamu..
Kiezby som raz popri dennom spravodajstve dostal do mailu pozdrav od výrobcu s najnovšími fotkami, pripadne videom o jeho najnovších nástrojoch..
jednému výrobcovi bude záležať nielen nám tom ako je výrobok vyzerá, ale ako sa chová "jeho firma" tak mám vyhraté a o jeho nástrojoch budeme ešte počuť omnoho viac.. zobuďte sa a vzbudzuje aj vo mne dojem žeby som si mal kúpiť Slovensku heligonku.. Lebo naozaj mame na SK nádherne tie nástroje..!!
xy...16. Október 2017
Šimon, len aby )))

Voľakedy dávno, v ďalekom ruskom meste sme prešli na červenú ... zastavili nás policajti a my sme im smrteľne vážne tvrdili - kagda u nas krasnaja my iďom ))...a oni nám to uverili :)
Šimon 16. Október 2017
pro tlieskam
Je třeba se tady občas i zasmát a to se ti povedlo. Pokud jsi to nepsal ve smrtelné křeči tak napiš častěji, jde ti to hezky, má to hlavu a patu, dobře se to čte. Přijeď všechno ti rád ukážu, je to tady stejný jak u vás, červená stůj, zelená volno a oranžová pedál na podlahu !!!
Šimon16. Október 2017
pro Peter
Peťo vím v čem se asi naše názory kolem heligonek liší, ale to neznamená že si tě nebudu kvůli jinému názoru vážit. Hodnoty člověka jsou v něčem jiném než v názoru na konstrukci heligonky. A to by mělo platit pro všechny, více si vážit jeden druhého, heligonka nás má tady spojovat.
pro Peter to vystihol
souhlasím až po to "ZNAČKU" . Nemyslím že by se slovenští výrobci chovali jak mistři světa, pár jich osobně znám a nikdo se ke mě takto nechoval. To je moje zkušenost, s termíny plnění zakázek zkušenost nemám.
pro R
Naprostý souhlas, tak to je
pro T
nemyslím si že cena je vyšší kvůli nějaké reklamě. Ony ty veškeré náklady související s výrobou jsou venku vyšší. Určitě se na tom podílí i nějaká ta reklama, ale nebude to rozhodující částka. Až tu bude stát kvalitní třířadovka měsíční mzdu tak nám bude taky lépe a na reklamu nic svádět nebudeme. Ale i kdyby jste vylezli za jasného počasí na Gerlach s dalekohledem tak tam ještě nedohlédnete. Kdyby tu šel dát smajlík tak sem dám toho s úsměvem.
tlieskam!16. Október 2017
Šimon TLIESKAM ti, ty si bol na Slovensku?? waaaaaaaaaaaaaaaaaau :-)). A ako to tam za hranicami mimo ČR vyzera? Povieš nám čosi k tomu? Aj ja chcém sa ísť pozrieť do ČR. Ako to tam vyzerá? sú tam mimozemšťania? Dedinčania? Mešťáci? Gayovia? atď? Vôbec si to neviem predstaviť ako to v tom svete za hranicami konkretne v česku vyzerá. Tlieskam že si sa dostal s toho tvojho brlohu niekam. Konkretne na SR. Keď pôjdeš do Poľska to budeš páááááán.. Osobne som ťa videl, ako kšeftuješ ty priekupnik. Za rozhajganu hohnerku 600eur vypitať? Hamba. Chudak kupujúci. Len toľko, keď už sa tu píše , že sme mimo okresa väčšina neboli.
T16. Október 2017
Prečo myslite stoja zahranicne heligonky viac ako u nasich výrobcov?
Nuž preto lebo tu reklamu musi niekto zaplatit
V konečnom dosledku je to koncový hrač
R16. Október 2017
Moj nazor znacka este nerobi kvalitu a kto chce nejaky nastroj tak osobne komunikuje s výrobcom ,

Podla mňa je heligonka zakazkova vyroba

Ked niekt poprosi o nejake foto jeho výrobkov a on mu ich posle aj trebarzj cez telefon tak no a co,
Nejlepsie si je aj tak nastroj ako sa hovorí ošahať.

Peter to vystihol16. Október 2017
s tým marketingom.. sme v 21. storočí a prezentácia nástrojov výrobcami je úplne úbohá.!!! Aby mi niekto posielal fotky z telefónu a tváril sa ako seriózny výrobca..
Pri zahraničnom nástroji si kupujete "ZNAČKU".. Na SK sa o tom nedá hovoriť.. Výrobcovia na SK si myslia že sú majstri sveta a od zákazníkov čakajú poklonu.. No a o neserióznosti a sľuboch radšej nejdem ani písať.. Vieme viacerí, ako to s tými našimi výrobcami chodí..
Tak16. Október 2017
Presne tak !
Peter16. Október 2017
Šimonovi (a každému inému) je viac platné to, že chodí po heligonkárskych prehliadkach, skúša/testuje heligónky rôznych výrobcov, rôznych hráčov, než len keby vysedával doma za počítačom, googlil a machroval s načítanými teóriami, alebo posúval iba ďalej názory niekoho iného.

Prepáčte, osobne si vážim každého z Vás, ale pravda je aj taká, že mnohí (ak nie väčšina) z Vás ste boli najďalej z domu vo svojom krajskom meste, lebo všade ďalej je už pre Vás ďaleko,... a tu si idete liečiť svoje ega znevažovaním názorov iných ľudí? K čomu je to dobré?

A ešte jedno: Pre mňa má napr. názor takého Šimona ďaleko väčšiu cenu, hoc je niekedy odlišný od toho môjho, než názor nejakého bezmenného človeka, z ktorého navyše sála nenávisť, či ješitnosť. Myslím si, že takto to vnímajú aj všetci ostatní normálni ľudia.
pre Šimona16. Október 2017
A presne to aj robíš a je ti to PRD platné.
Šimon16. Október 2017
pro pre šimona
nejsem si vědom že bych některého výrobce kritizoval, to nevím kde jsi četl. Já jsem jen chtěl trochu upřesnit to co napsal Peter a znovu píšu že heligonku s prodejní cenou 1000€ a 3000€ asi nejde srovnávat. Rudovy heligonky znám, na mnohé jsem měl možnost hrát, a tak vím že jeho kvalita je srovnatelná s tou zahraniční. O dalším slovenském výrobci třířadovek který by zaplavoval trh tak dobrými nástroji jak píšeš já nevím. Pokud někdo vyrobil jednu, dvě tak to respektuji a držím mu palce aby se mezi tu elitu dostal. Zatím bych ho ale já mezi významné výrobce třířadových heligonek neřadil. Tady bych jen připoměl to co napsal na můj článek Peter o reklamě a marketingu. Pokud takový výrobce je a je tak dobrý jak píšeš tak proč o něm taky nic nevíme. Podle tebe bomba co dává na frak rakušákům a slovincům s mnohaletou tradicí a i ty jej necháváš v jakési ilegalitě. Absolutně nechápu proč. Peter má pravdu, zatím to funguje jen tak že huba řekla hubě, ale tak se díra do světa o jaké ty píšeš nedělá. Já něco takového postavit tak o tom tady všichni víte, jezdím s tím po přehlídkách, jde to z ruky do ruky atd. Já o ničem takovém ale nevím, možná jiní ano, ale mě to nějak minulo. Škoda.
Jolana15. Október 2017
,,a čo potom?....Potom nebudeš mať na koho kydať.
JoMi15. Október 2017
Nemyslím, že toto tu je najzákernejšia debata pod slnkom. Občas niekto vyrýva, ale inak je to debata o rôznych veciach, ako aj v reálnom živote býva. Aj sa človek niečo dozvie, aj sa občas preberajú veci, do ktorých nás nič, alebo o nich nevieme dostatočne veľa, aby sme mohli reálne posúdiť. Ale zasa je to o tom istom, ako v bežnom živote.
Aspoň ja to takto vidím.
potom15. Október 2017
Potom skončí aj táto zákerná diskusia.
Peter14. Október 2017
Priatelia, môj názor je aj taký (a nech mi to všetci slovenskí výrobcovia prepáčia), že slovenskí výrobcovia heligóniek majú pramalé znalosti z marketingu, reklamy, propagácie svojich výrobkov/firmy a iba žijú z momentálneho dopytu po heligonkách. Trvá to už nejakú dobu, a ešte chvíľku to potrvá,... ale čo po tom?
pre Šimona14. Október 2017
Táraš úplne nezmysli. Je dosť výrobcov , aj Stanček , čo sú schopný konkurovať, ba aj majú stánky na celosvetových výstavách čo ty nevieš, lebo sedíš len tu na diskusii a táraš. V Rakúsku na výstave som mal možnosť skúsiť heligónku SLOVENSKéHO VÝROBCU vedľa stánku mullera, novaka, smida, atd.... A bol porovnateľný ba až lepší. Slovinci, rakušania na jedno kopyto. A to doslova. Šimon skús popracovať na svojej ..heligónke" a vylepši ju tak, aby konkurovala nie len v Českej republike, ale aj na SR , a potom aj ďaleko za hranicami ČSSR a potom porovnávaj a kritizuj.Výrobcu tu nejdem písať, tý , ktorý boli, videli, vedia. Pekný zvyšok večera.
JoMi14. Október 2017
Moje milé druhé ja.
Píšem, aké sú moje skúsenosti. Teda, že cestovné sa väčšinou neprepláca. Ale takisto píšem o možnosti dojednať podmienky. Teda aj možnosť cestovných náhrad.
Ďalej treba vedieť, že je rozdiel, ak sa účinkujúci prihlási na vystúpenie sám, tak ako to často býva a tým, keď ho usporiadateľ pozve. Vtedy je ozaj vhodné aspoň cestu preplatiť, ak už vystupuje zadarmo.
Vo veci úrovne podujatí, kde vystupuje kto chce a väčšinou sú to naozaj miestni ochotníci, s tebou súhlasím. Ale ako som už písal, mnoho ľudí tam nechodí kvôli hlbokému umeleckému zážitku, ale z iných dôvodov. Ja si tiež rád vypočujem kvalitnú muziku, ale nezazlievam ich úroveň ani obyčajným muzikantom. Spravidla sa snažia podať to najlepšie, čo vedia.
« ‹ 1 2 3 4 5 »