Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
rychlik3. August 2015
Nezmyslom je, ze pri zvyrazneni piesne vraj hrac prejde dalsiu slohu piesne do dalsieho radu.
kojsovjan3. August 2015
A ešte aka že je to tonina G-C alebo C-F.... Bud je G alebo C alebo F.. či ako to je...
kojsovjan3. August 2015
Ake nezmysly piše hrač....že ma dve heligonky v jednej...to su tri jedno radovky v jednej. že prechdza z jednej toniny do druhej a zvyraznuje interpretaciu piesne....ked hraju spolu dvaja alebo viacery v C a jeden bude chciet zvyraznovat tak kam pojde do G aleboF ako to bude zniet že nezbadam či berieš zo všetkých radov...staci pozerat lavu stranu -basy a pocuvat hned zistis.. samozrejme diletant nie...hrac nech pozrie školu na heigonku od J. Hlavačka hra na troj rad harmoniku tam to je rozpisane......
a sme doma,3. August 2015
žerte sa vlčky žerte - ved iné ani neviete, je moc teplo tak treba niekoho osierať. Inak by táto štvanica nemala význam.
...3. August 2015
ešte som nevidel chromatikára, ktorý by dokázal hrať len na dvoch radoch.... ak to dokážeš, tak si génius......ale pozor, aby tvoja hra nevyzerala podobne, ako ten pán na poslednom videu :-)
pre rýchlika3. August 2015
Ty najmúdrejší človek,
povedz aké že to nezmysly majú byť. Najprv si zahryzni do jazyka, kým niečo vyplodíš. Si iba pre srandu.
rychlik3. August 2015
suhlasim s tebou. v niecom vsak pravdu ma, ale popisal v prispevku aj par nezmyslov, ktore v praxi pri hre nefunguju takto ako to on pise
kojsovjan2. August 2015
Hrač namaš pravdu.
hráč2. August 2015
dosť veľa príspevkov odznelo,že načo je trojradová heligónka keď hrá na dvoch radoch. nemáte celkom pravdu, lebo má možnosti a to :
1/ hrá na prvom a druhom rade npr v tónine G-C
2/hrá na druhom a treťom rade v tónine C-F,
čiže má tak povediac dve dvojradové heligónky v jednej. Taktiež môže prechádzať z jednotlivých radov a to slochu zahrá v jednej tonine a refrem v druhej , čím sa veľmi zvýrazní prednes pisesne.

3/ hráč hrá t.j. používa pri hre všetky tri rady, pritom si to ani divák nevšimne ale ani iný hráč, lebo ked hrá v tonine C-F, tak rad G- využíva len sporadický a nie neustále ako si to vy predstavujete. Taktiež to platí o rade pre rady G-C, využíva i rad F.
Zoberme si chromatiku, tak potom načo je tam 5-radov veď hrá na základných dvoch.Taktiež rad pod základom a nad základom využíva sporadický, pričom mechanika mu automatický zapája aj iný rad do hry na ktorom vôbec nehrá.
.... 2. August 2015
...ved navstiv toho pana a nech ta nauci taky prstolkad...a mimochodom on tiez hra len na dvoch radoch pozri sa....hm...
pre Petra2. August 2015
Velmi s tebou súhlasím, bolo by dobre keby si taký osočujúci príspevok na kokolvek hned zmazal, tým by si zobral vietor z plachát osobám ktoré vyvolávajú nevraživosť a špinia všetko čo sa zašpiniť dá. Já osobne si vrznem na dvojradovôčke, ale poviem pravdu rád by som tak vedel ako ten pán. Dufam že sa nenajdu špinavci ktorý by za môj príspevok ma začali osočovať, lebo je to v ich náture.
Ondro z veličnej
Svetlo1. August 2015
Skubo laceň s elektriku v prdeli ...
Peter1. August 2015
Chlapi, poprosím Vás, dajte už tomu pánovi ("top hráčovi") pokoj a láskavo nezabŕdajte. Ak to zoberiem z tej heligonkárskej strany (lebo iná ma ani nezaujíma), tak pravda, je kopec lepších hráčov, ale je aj veľa podstatne horších hráčov než je on, tak načo zbytočne podpichovať? Ak niečo spolu máte, riešte si to inde a nie tu. A keď už, tak otvorene a nie tak anonýmne!
top hrač31. Júl 2015
https://www.youtube.com/watch?v=9dUuebhIQNc
koncertný majster od 00:47:12 ...... príjemnú zábavu
ježiš31. Júl 2015
to video to je katastrofa, ale pači sa mi saxafonistka
rychlik31. Júl 2015
jasne ze sa da velmi jednoducho vypatrat podavatel inzeratu. Okrem toho, ked niekomu posielam peniaze tak mu ich posielam na konkretnu adresu. Preto si myslim, ze tento prispevok nizsie je iba vymyslom a nezaklada sa na realnej skutocnosti
j.28. Júl 2015
HODNOTENIE: ukludnite sa a napíšte niečo, čoho sa dá chytiť! číslo, adresu atď. ináč to nemá význam!
?28. Júl 2015
O akom hodnoteni rozpravate? Ved nic konkretne ste teraz vo svojom prispevku neuviedla
Hodnotenie27. Júl 2015
poslala som tomu to podvodníkovi peniaze v dobrej viere že mi pošle harmoniku a on mi poslal tehlu dala som ho na políciu a ani tam si sním neporadili dajte si pozor najlepšie nič nekúpiť.Môžete mi poradit či sa da vypatrat majitela kto mi daroval toto hodnotenie ?!
Peter27. Júl 2015
Joj, Vašku, vera dluho, dluho :-(