Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Jozef7. Október 2015
Podľa mňa stačí, keď tu prestane chodiť a zahnusovať túto stránku iba ten jeden konkrétny človek a je po probléme. Laco nikomu sa nevyhrážaj, je to trápne. Zastrašovanie ľudí nie je celkom na mieste.
7. Október 2015
Pre Isao:
ďakujem, som rád, že sa páči :-) To bol aj pôvodný zámer, tým, že sú tam trošku ťažšie skladby, som chcel, aby CD bolo v maximálnej kvalite, aby sa dalo použiť aj čisto len na počúvanie.
Pozdravujem a želám všetko dobré :-)
Kontakt: 0907126021
.7. Október 2015
Pre isao Martin je kapacita
d6. Október 2015
KOhosi pred par dnami zaujimalo ako zneje FB ladenie s dolnou oktavou.

TU je nove video s heligonkau FB s dolnou oktavou -- dnes pribudlo na Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=uwJ5AAmQCD0

Janik to zahral velmi pekne a hamonicka pekne zneje

SS6. Október 2015
ĎAKUJEM. :) :) všetkým súdnym.
A nad tým všetkým sa už len usmejme, to tu už bolo...
Jožko M - to najlepšie na koniec, no nie? :) moc pozdravujem !
St.
SMX6. Október 2015
Tak teraz už chápem prečo !
isao6. Október 2015
Mám najnovší diel Začíname na heligónke. Pekné, náročné,ako je u Martina zvykom. Čo ma úplne vyhodilo z koľají, je priložené CD.Je zahrané s takou silou,že energia z tej nahrávky priamo srší.Zatiaľ ju používam ako sprievodcu na nočných cestách autom. Pôsobí na mňa ako životabudič.
Myslím,že by bola škoda takéto CD používať iba ako študiný materiál.Iste by sa dobre predávalo. Ešte raz dakujem Martinovi za výnimočnú kvalitu!
viktor6. Október 2015
nepochopim ako moze niekto pokazit taku peknu pesnicku ako je V tej Detve hostinec https://www.youtube.com/watch?v=YxxHcM--fWk a to tak ze zmenia melodiu, text premenia na svoju dedinu a tempo z duvaja na valcik sice neviem ako je to mozne ale tu je dokaz https://www.youtube.com/watch?v=aRdSZuZt0zQ
Peter6. Október 2015
S blokovaním IP adries to nie je až také jednoduché, ako sa zdá na prvý pohľad. Mnohé príspevky prichádzajú s rovnakými IP-ečkami. Sú to spravidla klienti veľkých poskytovateľov internetu. Tí navonok vystupujú s jednotnou IP adresou svojho hostiteľa.
Peter6. Október 2015
Pred cca 3 hodinami ma e-mailom požiadal jeden nemenovaný pán, ktorý sa cíti byť dotknutý niektorými príspevkami tu v diskusii, aby som Vám oznámil nasledujúcu informáciu a upozornil určitých diskutérov:
... že ak neprestanú útoky na jeho osobu, príjme určité opatrenia,... že už i teraz má stiahnuté texty diskusie a že zvažuje podať podnet na webstránku na Generálnu prokuratúru...

d6. Október 2015
a ako zlepsit kulturu a nezavadzat zase registracciu?

Verim , ze admin moze zablokovat IP adresu , z ktorej prispievaju najviac bujarich a nevhodnych prispevkov, na inyh diskuziacch je to bezna vec a hotovo.
A ze zacne neskor brizgat z inej tak treba zablokovat dalsiu IP ono to zabera.
d6. Október 2015
Tu je ako hra ta harmonika z ebay,de za 2600 eur -- celkom ziva

http://vk.com/video80578280_166251706

alebo aj tu

https://www.youtube.com/watch?v=psoldJ0lcnA

Chapem , ze zasiahnute osoby na obidvoch stranacch bujnymi prispevkami s osobnym obsahom alebo provokujuccim obsahom maju potrebu sa vyjadrit alebo priamo branit .
ALe niekedy je mozno lepsie si zarziznut do jazyka a po nejakej narazke alebo provokacii nepridavat dalsi a dalsi prispevok .
Ved vidite, ze provokaterov to neodradza , brizgaju dalej a velka skoda , ze diskuzia o heligonkach a harmonikach je momentalne v uzadi.

Prosim Vas nenicte uz tuto stranku
Fero6. Október 2015
Pani Seidlovu poznam je velmi prijemna a rozumná žena a napisala uplnú pravdu o tom pokrytcovi ktoremu tam na to jeho podujatie chodia ludia koli tomu ze preplaca stedre cestovné.. Stejne tam okrem Mira B nebolo na co pozerat. Zial pan s titulom si znepriatelil velmi vela heligonkarskej populacie a tazko to uz napravi vsetci vedia ton a skladbu jeho pisania je svojske a tie obhajoby si pise sam na seba... Stretnutie v borskom mikulasi bolo prijemne rodinne a uvolnene jedlo pitie ako na svatbe pre divakov!!! Co je rarita. Dakujeme Stanka za tie krasne rocniky v borskom mikulasi.
.6. Október 2015
Pre Peter jedna otázočka píšeš že Laco S keď tu niečo napísal vždy sa aj podpísal to myslíš vážne ak áno ako sa to dá zistiť že sa "vždy"podpísal keď to tak presvedčivo tvrdíš ďakujem za odpoveď.
Jozef M.6. Október 2015
Stanka S. o čom rozpráva,tak si aj za to stojí!!!!! a čí bola v Čechách na chate s XY,to je jej vec v súkromnom živote.Ale že som vystupoval 98 -mi to za to nemohla. cha cha .Jej nebohý otec bol členom helig.klubu,ktorý mál viac ako 70 členov.Pýtam sa ,komu mala povedať aby nevystupoval !!!!!!!!! Organizácia bola perfektná,diváci sedeli pri plných stoloch jedla aj vínka a tak čas nebol tým problémom. Ona a jej rodinka vynaložili veľa úsilia a financií. Za to jej ďakujem. Zdravý ťa Jozef Šarišská helig.
V6. Október 2015
Raz alebo dva krát sa ten pán podpísal a sto krát písal pod iným nikom Ale všetká česť tým ktorý sa tu podpíšu to máš admin pravdu.
Peter6. Október 2015
Pani Stanka S. napísala slušne svoj názor, riadne sa za neho postavila, príspevok podpísala, nuž čo je na tom zle? Na druhej strane aj Laco S., keď niečo niekedy napísal, vždy to aj podpísal. A takých je tu dosť - Šimon, Miro S., Martin Č., Jozef M. a iní... My môžeme súhlasiť - nesúhlasiť s ich myšlienkami, ale sú to ich názory a klobúk dole pred takými ľuďmi, ktorí dokážu priamo a neanonymne vyjadriť to, čo si myslia. A Vy ostatní ste akí hrdinovia? Podpichovať poddžubovať cez rôzne nicky, to viete, ale otvorene a priamo si obhájiť to, čo tvrdíte, tak to už nie?...

A keď už niekto spomenul podujatia rodiny Kudriovcov v Borskom Mikuláši, tak teda vedzte, že to boli akcie na vysokej úrovni a nikto z usporiadateľov sa nemusí za nič hanbiť! Bol som tam párkart a viem čo hovorím !
Kontakt: peter@seman.sk
Pre apropo6. Október 2015
Nezab?daj že je to žena keď si budeš vylievať zlosť
I6. Október 2015
No tak to je horúca káva hloboko sa klaniam pani že napísala to čo si tu o tom človeku všetci myslia a podpísala sa.Určite tu nepíše len jeden človek názor na neho ako tu jeho obhajca napísal. On sám sa s tým rád chváli že ho nemá rado po slovenska heligonkárov. Len neviem čo teraz bude následovať telefonát pani SS výhražky z jeho strany atď.Držíme palce paní SS bude to tu zaujimavé čítanie o chvíĺu.
d6. Október 2015
Prosim Vas vsak uz vykend skoncil .

ZVYajne najbujnejsie prispevky s osobnym a hodnotiacim obsahom najviac pribudaju cez vykendy.

DAjte uz aspon niekto nieco zaujimave o heligonkach alebo inych harmonikach .

Tak to vyzera , ze tu uz akosi ludi na tejto dizkusii veci o heligonkah a harmonikah uz nezaujimaju.... ale to je asi len preto , ze sem hlavne prispievaju ty, ktory hodnotia a vyrovnavaju si ucty..... a to je skoda pre tuto stranku.

MOsadne hlasy uzz stari viedenski majsrti povazovali za najlepsiu na hlasove doticky.

Tu napriklad na ebay.de je jedna ruske harmonika

http://www.ebay.de/itm/Garmoschka-Knopfakkordeon-/111786724441?hash=item1a07020c59

A tu je ako hra

http://www.ebay.de/itm/Garmoschka-Knopfakkordeon-/111786724441?hash=item1a07020c59

Zaujimave je , ze na obrazkoh na ebay.de je vidiet velke mnohojazzykove platne ale jazyky v tomto nastroji nie su obdlznikove ale lichobenikove ale zjavne su na uzsom konci ovela uzsie ako jazycky v akordeonoch.

AJ basy zneju ovela hlbsie ako v beznych garmoskacch.

Len ta cena ... 2600 eur uff