Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
30. Júl 2014
No ale si pekne poondial tu Firotku,to som od teba nečakal že ju takto zohyzdíš
Riťopich3 - Drandic30. Júl 2014
Ja som tiez prerobil staru firottku a dufam ze mi nebudu klopat na dvere nejaki nemci ze som si tam dal svoje meno.
https://sites.google.com/site/strankybakchos/prestavba-firotti-heligonky
My sa tu naozaj vyhrazame zakonmi nejako casto. Chodim aj na ine fora a su tam daleko tvrdsi a nikto sa tam nikomu nevyhraza ani nezistuje adresu. Sme tu ako krcmovi taraji, gagaji a prdusi.
Ryťopich z Trenčína230. Júl 2014
Oháňaš sa tu tým že vidíš od MČ 10 rokov tp isté, ale ty si nám neukázal nič. No však sa neboj a ukáž čo si sa naučil alebo zkomponoval ty Mozart alebo snáď Beethoven. Závisť z teba cítiť na stho honov
JanK30. Júl 2014
Pre W?den. :-)). Chlape či čosi? Už viem. Idiot! Stiahni sa. Nie si tu výtaný. Alebo že by vyradený komunista? :-)))
Roman30. Júl 2014
... neviem ako sa to da posudzovat. Ked rozbijes auto-skodovku a pouzijes motor do domarobeneho malotraktora, ktory si pomenujes svojim menom, neviem ci ta mozu z Skodovkari z Mladej boleslavy za to napadnut.?!?? Keduz ide o to, skrinku vyrobil on, takze si tam moze napisat co chce. Nuz neviem, len dufam ze som mu neposkodil zlym pomenovanim v inzerate..
Kontakt: roman.jurscak@gmail.com
oravsky hráč 30. Júl 2014
Pre W?deň : zložil túto ty cmejd !
http://m.youtube.com/watch?v=endrGYjdZuU
Dúfam ze uz teraz stichnes a uznas ze je oprávnený učiť nás normálnych co do nikoho nerypu lebo vieme co chceme ;-) . Martin len tak ďalej tohoto spunta si nevsimaj ideme ďalej hrať :-)
Riťopich z Trenčína30. Júl 2014
Admin poponáhľaj sa s registraciou nech tu je trochu poriadok. Nema to tu úroveň.
pre Roman30. Júl 2014
uvidime ako to dopadne s nim a Koutnym. Ochranna znamka mu asi nic nehovori
Roman30. Júl 2014
pre Milan:
Heligonka nie je odyhovana, ma komplet novu skrinku, povodne ostali len Hlavackovske hlasy a basova mechanika, všetko ostatne je nove! Pokial viem, p. Jendrašek z Čimhovej (na Orave) ich urobil uz niekolko. aj tu na stranke som videl v galerii ze ju niekto ;-)mahttp://heligonka.sk/data/galeria/123_f.jpg
Kontakt: roman.jurscak@gmail.com
W?den30. Júl 2014
Kedže ste všedci MČ riťopichovia tak vás od teraz budem volať riťopich1, riťopich2 atď... Hneď si to vyskúšame.
Riťopich1, ja hrámzatial krátko a priznám sa nie vždy dobre ale MČ považujete za boha tak sa pýtam ktorú pesničku zložil alebo je furt na úrovni kysuckého kopýrovača?
isao30. Júl 2014
pre Wden?ooooooooooooooo! ratlík musí byť veľmi silný, keď breše na slona!
Radomila30. Júl 2014
pre W?den
Ešte ste mi stále neodpovedali na moju otázku: Koľkých ste už naučili hrať na harmoniku, aké skladby a kde si ich môžem vypočuť? Len odbočujete od témy a hádžete okolo seba blato. Tiež sa Vás pýtam: ktoríže to slávni heligonkári piesne aj skladajú a hrajú? Ja viem s prižmúrením očí o troch... Rovnako je to aj pri iných hudobníkoch. Kým odznie nejaká skladba, robí na tom štáb ľudí a dosť dlhý čas. A svoj "kysucký rozum" si dajte patentovať, ani neviete, ako zarobíte. MČ je, len tak mimochodom, ŽILINČAN! l
SMX30. Júl 2014
pre W?den Ale chlape čože ti ten MČ vyparatil keď máš na neho takú besnú slinu ?
oravsky hráč 30. Júl 2014
W?deň : vidím ze IQ nulové no aj takých stvoril pán boh :-D
oravsky hráč 30. Júl 2014
Pre W?deň - som inteligentný hráč a žiak MČ a viem co znamena veľká drina no to ty nepochopis lebo si krcmovy hráč tak hraj v krčme tie svoje hity a ľudí ktorým nesiahas ani po clenky nehaj tak. V diskusii môžeš písať , no níe urážať Hráčov ktorý to vedia !!!!
W?den30. Júl 2014
oravsky hrac ty si kto že ideš rozprávať kto má právo a kto nie? Bežne nadavame na politikov alebo futbalistov ale ak niekto povie niečo na MČ tak to už je zle a idete sa mi hneď vyhrážať. Jozef sa strápnil sám svojim hackovaním, Milanove "obrovské zranenia na dušy" komentovať ani nejdem lebo mám pocit že sem chodia riadni tupci. Každý slávny človek má dosť rozumu na to aby sa do krčmových rečí na nete nezapájal. Ale MČ má očividne kysucký mozog. A ešte aku pesničku to zložil MČ? Alebo stále je ešte na úrovni kopírovača?
SMX30. Júl 2014
Pardón, samozrejme o Židov.
SMX30. Júl 2014
pre W?den Tož chlape obtrel si si hubu o židov - pôjdeš do lochu !
oravsky hrac 30. Júl 2014
pre W?den : MC je najlepsi heligonkar v ceskoslovensku a bol 6 na MS a ziadny panacik ako si ty nema pravo nanho kydat. Je jeho vec co komu zahra a nech sa aj opakuje ty nikdy ani can can ani zbor zidov nezahras. MC vie hrat na 2,3 a 4rade a ty co hras max. dvoma prstami na pravej aj lavej strane nikdy nic podobne nezahras tak sa trosku zamysli nad sebou a nevypisuj sprostosti. Ale aj takyto ako si ty musia žiť tak nech sa ti dari a Vam ostatnym zelam vela chuti a hlavne casu straveneho pri heligonke.
pre Milan30. Júl 2014
Podla informacii to uz pan Koutny riesi s pravnikmi :-) :-)