Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Jano1. August 2014
Ondro do žiliny jedine.
Ondrej S.1. August 2014
Takú školu hry na heligonku by som prijal aj v Martine... Nehlási sa nejaký učiteľ? Hneď zapíšem syna!
Kontakt: older73@gmail.com
:(1. August 2014
Zabudnutý model od Delície. hudba.bazos.sk/inzerat/40024056/Heligonka-znJavout.phpod
m.h.1. August 2014
pre W?den niečo pre radosť
https://www.youtube.com/watch?v=-h-gI8G-VbA
pre :31. Júl 2014
Laco mu neladí harmoniky!!!!!
Peter31. Júl 2014
Majo Šisovský, prajem veľa spokojných žiakov, nech čoraz viac ľudí hrá na taký krásny nástroj ako je heligónka.
pre jozef a majo31. Júl 2014
Jozef A co ma s tym sered? Mozu mu tak ticho zavidiet chalanovi sikovnemu. !!!len tak dalej neskvor aby si nepitali chlapci so serede od mladeho povolenie. Nech sa ti to majo alebo marian rozbehne v trencine a takychto neprajnikov co su tu na diskusii uplne ignoruj su to uplny uboziaci, a hlavne ty co nevedia ani ako heligonka vyzera su NAJMUDREJSI. !!!
Majo Šišovský31. Júl 2014
Mimochodom pre W?den som ten riťopich z Trenčína2 aby si vedel. V prvom rade ďakujem Mojovy za reklamu(podaktorý poznáte). A za druhé pre mňa bolo najdôležitejšie aby mi to odobril MČ, lebo nechcem vystupovať ako jeho konkurencia ale ako jeho spolupracovník. A na sereď kašlem :)
Jano31. Júl 2014
Klud strana už zanikla..... :-)
ddd31. Júl 2014
sered mu môže do riti fukat akurat tak..
Jozef31. Júl 2014
pre Škola hry na heligónku
je treba hlavne mať povolenie na prevádzku zo seredi...
Škola hry na heligónku31. Júl 2014
Radostne oznamujem, že od septembra 2014 bude v Trenčíne prebiehať výuka hry na heligónku. Záujemci sa,možu informovať na uvedených kontaktoch.tel 0910/332044 teším sa na spoluprácu. :-)
Kontakt: heligonkasisovsky@gmail.com
isao31. Júl 2014
pre W den?
chudáci kopírovači ako Domingo, Carera, Pavarotti, Dvorskí( všetci) Callasová a more iných len kopírovali na svetových scénách a ani chudák Caruso nič nenapísal - žiadnu pieseń a len kopíroval napr. Ó sole mio(ale ako!) Normálne sa títo ľudia volajú interpreti.A svet si ich váži. Ale W den ich nazýva "kopírovači" a je s nimi hne´d hotový . Kde sa dá počuť Tvoje Diela, aby som ich mohol porovnať s menovanými? Zavesíš niečo na nete? Držím Ti palce.
Pre W?den31. Júl 2014
MČ nemusí vymýšľať žiadne skladby, veď on sa neživí ako skladateľ, on urobil niečo ešte významnejšie a to že si dal obrovskú námahu a kopu času strávil pri písaní učebníc pre všetkých heligonkárov na uľahčenie učenia a tým pádom prišiel s niečím čo sa nikomu doteraz nepodarilo a za to mu patrí obrovská vďaka.
Roman31. Júl 2014
pre Milan
Ja som tu heligonku nevyrobil, váž preto prosim slova, kym sa zacnes do niekoho ironicky navazat.
Dakujem
Milan31. Júl 2014
Pre Roman

Však práve v tom to je že všetko je pôvodne čo píšeš doska mechaniky atď.
Ččiže kabatík na heligonku da nejaký Romanko a hrá sa potom na niečo čo nie je.


mm31. Júl 2014
pre W?den - daj tu adresu pošlem ti CD od M.Č.zadarmo :)
pre30. Júl 2014
Jendrisek ci kto to je :, to sa ani neda komentovat k tvorbe.... ci co to je...
Roman30. Júl 2014
pre " : "

Nerozumiem?? Co tym myslis? Zda sa ti ze to nie je heligonka? v com je ina od Hlavackovskej? Tym ze nema Intarziu?? Kludne sa ozvi, dam ti na nej zahrat..
PS: Nalepka (logo) je na POVODNEJ BASOVEJ DOSKE S MECHANIKOU!
Kontakt: roman.jurscak@gmail.com
:30. Júl 2014
No keby Pan Hlavček vstal a uvidel by čo s jeho harmonikou urobil pan Jendríšek,tak by ju chytil za remene a vyobšíval by ho z ľava aj s prava nie
raz ale 10 krát.
Ešte si nechá aj logo Hlavačka v tom jeho feiku.

Keď je taký dobrý padelkáč tak prečo mu Laco ladí heligonky.