Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Ondrej S.24. Júl 2014
Peter, odpoveď na Milanovu otázku ohľadne hlbokej (ale i vysokej) oktávy, by sa možno mohla objaviť v FAQ.
Kontakt: older73@gmail.com
Marian24. Júl 2014
Som sa zle vyjadril. Myslel som co to znamena ked ma heligonka dorobenu hlboku oktavu. Dakujem.
Burza24. Júl 2014
J.Vavrin Česka Třebova! Predam najvyššej ponuke!

Niektori ludia si naivne myslia, že aké ohromne bohatstvo maju a že ako sa všetci ostatni budu onho byť :D
...24. Júl 2014
ty si Petra vobec nepochopil - ved ti to napisal ako priklad
Jano24. Júl 2014
Peter do Jerevanu nepojdem pretože rozmýšľam dopredu kde je to bezpečné a kde nie.....
Peter24. Júl 2014
Hmmm,... Jano, už vidím akým budeš súdnym človekom napr. Ty, keď trebárs prídeš do Jerevanu a hneď na parkovisku Ťa prepadnú a ozbíjajú... A ako budeš potom chváliť všetkých ostatných Jerevancov....
jano24. Júl 2014
Peter to hadam nie ,každý súdny človek nemože predsa robiť záver z jedneho jedineho človeka ktoreho stretne a nepači sa mu.....
Peter24. Júl 2014
Všade sú ľudia dobrí i zlí... Návštevníkovi cudzej krajiny však dokáže sprzniť celkový obraz o nej, o ľuďoch i jeden jediný človek. Potom už na všetkých Čechoch, Poliakoch, Maďaroch,... ale i naopak, na Slovákoch, pozerá inými očami...
patrik z NR23. Júl 2014
Ahojte je tu niekto z NR...mam zaujem sa zdokonalit v hre na heligonke....
Šimon23. Júl 2014
pro janko96301
On ten dojem dělá nejen krajina, ale hlavně také lidé. Jedno bez druhého nejde. Co ti pomůže krásná krajina když ti náladu zkazí třeba nepříjemná recepční nebo naštvaný číšník. Já si nemůžu stěžovat ani na jedno.
janko9630123. Júl 2014
Ja si zase myslím, že Česko je nádherná krajina a s nostalgiou na ňu spomínam hlavne západné Čechy, narodil som sa tam, pracoval som s Čechmi v zahraničí a nemôžem na nich dopustiť.muj strejda taky hrál na heligonku na pianovku taky, jenže tehdy jsem tomu moc nerozuměl.:)
Kontakt: pre Šimona.
Miro S.23. Júl 2014
Pre marian.
To si kde počul, že heligónka C/F má hlboké basy?
Totiž každá heligónka má hlboké basy, ale dôležité je, že čo to znamená - hlboké???!!!
Napíš presne čo chceš vedieť.
Jano23. Júl 2014
K tym zahraničnym harmonikam: hral som bayerland, schmidt, pocul som muller co mal čerňansky. zalezi ake hlasy si objednaš.ovladanie a spracovanie nastrojov je na profi urovni. Hruba vrstva laku odolná oteru vysoky lesk. Osobne bych volil bud amano 1.tr alebo dixi. Vsetko jebto o peniazoch. Schmidt robi lahučké harmoniky hral som na stvorrad schmidt amano a vazila vyrazne menej nez trojrad od stančeka. Treba sa spojiť z MČ on rad poradi a pomoze z objednaním. Keby som.si kupoval harmoniku tak určite od spominanych vyrobcov.
rychlik23. Júl 2014
http://hudba.bazos.sk/inzerat/39760368/Harmonika-heligonka.php
Majitel tejto heligonky si mysli, že ma svetovu raritu. V skutocnosti je to vsak bezmenna heligonka NO NAME, vyrobena s najvacsou urcitostou niekde v Cechach nejakym neznamym vyrobcom pre p. Jirana z Chicaga. Pre mna osobne taky nastroj ma mensiu hodnotu, nez bezne predavane heligonky po burzach
Šimon23. Júl 2014
Ještě k těm skříňkám plných heligonek. Lidé sbírají vše možné, to ví každý z Vás, a tak se prostě sbírají i heligonky. Kafemlýnky ve sbírkách nemelou, rádia nehrají, zvonky nezvoní, a tak je to i s těmi heligonkami. Je to každého věc, já to tak beru a za žádným sběratelem nevidím žádného zloducha. Viděl jsem spoustu různých sbírek a ze žádné mi nebylo na zvracení. Tak to prostě je a tak to bude. Jsem ale typ co vidí raději kafemlýnek mlít a heligonku hrát, ty sběratele heligonek ale beru jako všechny ostatní.
Šimon23. Júl 2014
Tak jsem se vrátil z dovolené a letos jsem si projel Slovensko od Kysůc po Spiš, zažil průser ve Vrátné, ale znovu jsem se přesvědčil jak je u Vás krásně. Ale za tou krásou se k Vám jezdí na jistotu, tu není třeba moc hledat. Jsem rád že jsem to mohl letos vše ukázat už i svým vnoučatům.

Ale teď k diskuzi, Ondrej S. napsal přesně i můj pocit a názor na tuto diskuzi. Zvykl jsem si, ale pokud bude nějaká změna Peter má moji důvěru a vždy to budu plně respetkovat.
Ondrej S.22. Júl 2014
Registrácia / neregistrácia ... Aj ja som bol za registráciu, ale v mnohých veciach mi Peter otvoril oči. Teraz mi je to v podstate jedno. Skalní prispievatelia majú stále rovnaký nick, a je jedno či sú zaregistrovaní alebo nie, vieme kto je kto. Ak sa niekto za seba hanbí, alebo má tak malé sebavedomie, že sa potrebuje za niečo skryť, nech sa páči, pokiaľ nie je uštipačný... Vystopovať dobrodruha, ktorý si myslí, že nad neho niet je pre Petra najmenší problém, ktorý tu už bol prezentovaný. Už som si nie istý ani na selekciu diskusie. Áno je v tom trošku guláš, ale ak niekto číta pravidelne, nie je problém sa i vrátiť k niektorým príspevkom vďaka vyhľadávaciemu políčku, stačí zadať len jedno slovo. Možno začínam starnúť, ale zvykol som si tu. Určite zmeniť sa dá veľa vecí, ale dá sa i dôverovať v Petrov inštinkt a v jeho prácu. Myslím, že vybral najlepšiu formu jak pre mladých, či starých, tak pre začiatočníkov, či pokročilých. Ak bude registrácia, samozrejme sa zaregistrujem, ale tlačiť na admina fakt nemá zmysel.
Kontakt: older73@gmail.com
marian22. Júl 2014
Mohol by mi niekto vysvetlit co to znamena ze heligonka C/F ma hlboke basy? Dakujem
Heligonka22. Júl 2014
Kto zháňa peknú heligonečku nech kukne na Bazos...
http://hudba.bazos.sk/inzerat/39760368/Harmonika-heligonka.php
jozo22. Júl 2014
diskusiu treba nechať tak ako je otvorenú, aspoň sa dozvieme pravdu a nazor ludí. nič zle sa tu nepíše tí s tými paragrafmy sa dajte vypchať asi ešte stará škola štb a pod... vieme kto sa tu ohána paragrafmi odjakživa.. Možno sa tu citi niekto dotknutý koho šlager vytiahol nad vodou. ale nič netrvá večne.. všetko sa obohrá a tá kritika nielen prznenia piesni ale aj hudobnej produkcie je u prameňa žalostná počul som naživo nikdy viac. a poviem ti kludne aj do očí ked sa mi to nepáči nebudem do neba vychvalovať len aby som niekomu vliezol do zadku.