Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Ivan28. Marec 2013
Pre Jaro a na to aby si kupil smejd ktory je na nic na to uz peniaze mas
Kontakt: Ivan
jaro28. Marec 2013
pre ivan. ked budes na inv. dochodku, a budes dostavat 154€, tak si iste dobre uvazis, ci taku dialku budes absolvovat.
jjj28. Marec 2013
ked človek kupi novú vyvaruje sa daným problémom typu červotoč,zbytočne prejazdené kilometre, sklamenie atd.
jaro27. Marec 2013
dakujem za sucit ale sam sebe som na vine, cize kto chce kam pomozme mu tam.co sa tyka mojho veku 56 rokov je uz dost na to aby clovek prestal ludom verit, hlavne pri takychto kseftoch.
Ivan27. Marec 2013
Jro ja som to nemyslel skodoradostne , za svoj zivot som bol oklamany alebo podvedeny snad tisic krat a ty musis byt strasne mlady ked si taky naivny ano ja by som do tej Plzne siel osobne a poviem ti zacinal som s heligonkou ako 38 rocny precestoval som za heligonkami vela kilometrov a pominal dost penazi oklamali ma ked som kupoval klamali ma ked mi radili ale nebanujem toho vyucil som sa na ich vychcanosti teraz sa z toho len smejem viem ze to znie dost pesimisticky ale taka bola realita bolo a je aj dost solidnych ale na smolu na tych som natrafil az ked bolo neskoro
Kontakt: Ivan
Michal 27. Marec 2013
Dobry vecer,minuly tyden jsem najel 700km kvuli heligonce osobne je to nejlepsi.Kdysi jsem byl pro heligonku v top stavu ,mela asi sto der od cervotoce,proto souhlasim s Simonem ,bud obetovat penize na cestu nebo pockat na neco v okoli.
Šimon27. Marec 2013
pro Jaro
Jaro je mi to fakt líto když něco takového slyším, nemám z toho radost a věřím že nejsem sám. Ale pravdou je že se tady na toto tema mnohokrát mluvilo vždy se stejným závěrem. Než takto tak raději nic. Prostě žijeme v době takové jaká je, lidé jsou takoví jací jsou a my se tomu musíme přizpůsobit. Myslím si že jsi opravdu udělal chybu a ty už to dnes taky víš. Lepší počkat a koupit něco v okolí kde to můžeš vyzkoušet. Každopádně je mi to líto a všichni zájemmci o heligonku by si z toho měli vzít ponaučení. Vážím si toho že jsi to o sobě napsal, ne každý by to udělal, je to pomoc duhým.
JanK27. Marec 2013
Ivan dosť kruto si to povedal, ja to nikomu neprajem ale máš pravdu, lebo je to veľký hazard pre vlastné vrecko...
jaro27. Marec 2013
pre ivan. este som zabudol.vydim ze si prajny.
jaro27. Marec 2013
pre ivan. ja nemam tolko penazi, aby som siel pre harmoniku do plzne.ty hej?
Ivan27. Marec 2013
Clovek ktory kupuje aku kolvek vec bez toho aby si ju osobne neobzrel a nevyskusal si ine ani nezasluzi len aby ho oklamali
Kontakt: Ivan
Maroš27. Marec 2013
Poradí mi niekto, kde by mi namontovali ozvučenie do heligónky?
( 4 radová Stibitz )
Díky za radu
Maroš
Kontakt: mgasparik@centrum.sk
jaro27. Marec 2013
pre jano. to co ma akoze znamenat. ja stari chlap mam hopkat pri takychto p. na to zabudni suhajko.
jaro27. Marec 2013
hej peto o tej. a teraz rad babo.ale nezblaznim sa z toho. dako je, adako bude.
rychlik27. Marec 2013
pre Jana - video mi pripomina Freda Flinstona
Peter27. Marec 2013
Ježišmária, Jaro,.... to hovoríš o tej heligónke, čo si sa akože dosť tešil, čo sme spolu rozprávali po telefóne?
Jano27. Marec 2013
skvelú zábavu priatelia

http://www.youtube.com/watch?v=Kj0xjfW6SDQ
jaro27. Marec 2013
chlapci moji, pisete ake je velke ryziko kupovat z bazosu. kto s vas kupovl?ja baran, nepoucil som sa zo svojich chyb, a zasa som kupoval, od bratov cechov. samozrejme, nedoslo to ,na com sme sa dohodli. ale tak mi treba, uz to viac nespravym. aspon dufam.
rychlik27. Marec 2013
dobry vecer priteli Cechu. neviem ako u vas, ale na Slovensku je tzv. Velky tyzden a potom Velka noc. najvacsie cirkevne sviatky a my sme krestansky narod - no aspon sa tak setci tvarime. kazdy ma iste vela inych povinnosti, mozno preto je to tak :)
Jirka26. Marec 2013
dobry večer přátelé Slováci, dnes už mám z toho opravdu absták. Bud mi nefunguje počítač a nebo vy nic nepíšete. Hrozně rád si každý večer přečitám vaše diskuse a opravdu jsou ve většině pro mne přínosem. věrný čtenář Jirka