Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
jaro29. Marec 2013
chlapci moji ,vsak ja som uviedol ze, kto chce kam, pomozme mu tam.cize ja to uz neriesim, a aspon mate o com mudrovat. verte rad si precitm vase nazory.
anton 29. Marec 2013

Vsetkym heligonkarom prajem prijemne Velkonocne sviatky a
sviatocnu pohodu pri helignke.

p.s u nas napadlo 15cm snehu,tak co teraz?????
Kontakt: antonstrigac@gmail.com
karol29. Marec 2013
pozdravujem vás,už dlho čítam tieto riadky a zbieram rozum od vás,mám doma jednu hlavačkulu a jedného kavečku,sú v ladení cf a esas,robil som si zálusk ma pekného hlaváčka dg za 20000kč,tiež sa mi nechcelo vycestovat do nymburku a dlho
po dohode s obchodníkom som doma rozmýšlal,čo ked ma "odrbe",tak som obchod zrušil a ked čítam čo sa stalo...tak som rád,že som odolal a počkám si...tak pekné zasnežené sviatky
Kontakt: karol727@zoznam.sk
Šimon29. Marec 2013
Jendou jedinkrát jsem koupil heligonku bez vyzkoušení a jen dle fotky. Vydražil jsem ji v Německu na E-bay a nástroj došel v naprostém pořádku. Majitel mi ji ještě před odesláním kompletně celou nafotil, vše mi o ní napsal a po doručení mi bylo jasné že nekecal. Stav nového nástroje, vše OK, naprosto
solidní jednání. Jenže to bylo z jiného kraje, tady bych to nikdy neudělal. Prosím nechci tady házet všechny do jednoho pytle, tak to neberte, ale to riziko že Vás někdo oprčí je tady zatím podstatně vyšší.
čtenař29. Marec 2013
Komu není rady tomu není pomoci.Jaro at je rád že dopadl tak jak dopadl. Můj kamarad si koupil heligonku za 18000kč . Balik přišel ALE BYL NAPĚHOVÁN NOVINAMI. Ted to řeší policie ale žadné naděje mu nedavají, Heligonku na místě vyskoušet a vyskoušet a vyskoušet. Přejí přijemny velikonoční svátky.
JanK29. Marec 2013
Je dobré že Jaro si to nenechal pre seba, ale na chybe si je len sám, lebo píše že už dva krát sa mu to prihodilo z CZ. O počine a pohnútkach predávejúceho môžeme len hádať a asi aj preto to od väčšiny schytal Jaro.
****29. Marec 2013
Ja si naopak myslím, že je potrebné poukazovať aj na chyby kupujúceho, pretože len tak sa ich môžu ostatní v budúcnosti vyvarovať a učiť sa na nich...len tak môžu dať prednosť serióznemu obchodu pred neserióznym. Keď to dokážu, tým neserióznym sa bude dávať, čim ďalej tým menšia šanca...Neviem potom prečo by sme teda nemali usudzovať a hodnotiť aj konanie kupujúceho ... ??? Vidím tu taký názor: "Nie sme ani v koži a ani v situácii kupujúceho, preto nesúďme, nehodnoťme jeho konanie." Neviem v tom nájsť to racionálne.
Jozef M28. Marec 2013
Šimon,napíš na môj email (adresár) aké máš komponenty na predaj. Jozef.
Janko K.28. Marec 2013
Peťo,
jak śi to šumňe napisal, jag dajaki pravotar :))..A teho Jana na koncu śi napisal narokom a hej? ...Maš pravdu i mňe bi odžubaľi....
rychlik28. Marec 2013
Peter, spravne!
Janko K.28. Marec 2013
Jara aj chápem. Čo som ho mal možnosť poznať,, je to poctivý a priamy chlap a to isté očakáva aj od druhých. Lenže, ako Peter napísall, doba je bohužiaľ iná. Dnes je doba ako stvorená pre špekulantov a ja sa už prestávam aj čudovať ( žeby som si už zvykal? asi ťažko..) Celá naša spoločnosť im v tom nahráva. Média vyzdvihnú špekulanta ako šťuku ekonomiky, televízia ospevuje celebrity pochybného charakteru a urobí hviezdu aj s oplznutej devy o ktorú by si normálny človek ani bicykel neoprel, obchodníci klamú a kauzy s potravinami sa len tak množia, naši zákonodarcovia sa na to nečinne prizerajú a svojimi nepočetnými novelami zákonov im v tom napomáhajú....

Ale nekazme si veľkonočné sviatky pochmúrnymi myšlienkami. Všetkým prajem krásne sviatky, veselú oblievačku, šibačku a inú –áčku, ale hlavne veľa peknej muziky, hlavne tej heligonkovej..
Peter28. Marec 2013
Nech je dobá akákoľvek, je treba o takýchto veciach hovoriť. Nie sme ani v koži a ani v situácii kupujúceho, preto nesúďme, nehodnoťme jeho konanie. On vie prečo tak urobil, alebo čo ho k tomu nútilo. Všetci ste sa hneď pustili do kupujúceho, že akú chybu spravil, ako si niečo nepremyslel, aký je nerozumný, atď, atď.... a takmer nikto z Vás poriadnejšie neožul predavajúceho. Opäť sme v realite našej spoločnosti, kde obeť je povinná dokazovať svoju nevinu,... kde svedok sa bojí svedčiť, lebo všetci sa mu smejú,... kde podvodníci sú vysmiati, lebo spoločnosť kritizuje podvedených, že sú naivní,...

Keď sa na háčik pochybného predávajúceho nechytne nejaký oklamaný Jaro, nájde sa nejaký iný Jožo, Fero, Jano,... ale vždycky sa niekto nájde. Kupujúci sa menia, ale predávajúci je však stále ten istý. A my sa hneď pustíme do kupujúceho...(?) Priatelia, trošku zle nasmerovaná optika, nie?
timmi28. Marec 2013
...ano,je to tak,ale aj v tomto pripade ma minca dve strany a to:
ak by som tu heligonku kupoval pred 30-timi rokmi spoliehal by som sa na doveruhodnost predavajuceho,lebo nie kazdy zaujemca ma tu moznost ci uz z finacneho,fizickeho alebo ineho razu pricestovat si tu heligonku pozriet,ale dnes????
presne ludi tohto typu co pomenoval rychlik je neurekom.
Prebijaju sa stitky,kupuju sa razitka a bez problemov sa klepnu do utrob heligonky,trocha riedidla a je to dokladne predane,vyrobcovia za par eur vyfrezuju meno ake si zazelate,atd.O tom to je,kseft,podvody.Je to jednoznacne dobou ktora nas to naucila,alebo skor donutila?
čtenař 28. Marec 2013
Nevím jak to říc ale dost jste pobavil čtenaře těchto krásny Slovenskych stranek rád je též čtu. Že jte koupil heligonku a nejste spokojen je to jen vaš problem ale jak vám radí heligonkaři že je lepší vyskoušet heligonku na místě mají pravdu.Neví co byste asi psal kdyby jste na dobírku koupil koně jezdeckeho a přišel by vám osel asi byste žadny závod nevyhral.A proto heligonku vždy si vyskoušet.
rychlik28. Marec 2013
drzim jarovi! Bol odrbany a je to jasne. Ten kto vyhlasi ze predava heligonku s hlbokou oktavou nie je ziadnym "laikom" - ziaden neznalec. proste oje*avak
Šimon28. Marec 2013
Jaro jde o to jestli ten co ti to nabízel vůbec ví co je to hluboká oktáva. Pokud je to nějaký alespoň trochu odborník tak tě podvedl, pokud je to někdo kdo tomu nerozumí tak možná ani nevěděl co říká. Já ale typuji že pokud je nástroj v dobrém stavu jak píšeš tak takové heligonky obyčejně žádný trouba neprodává.
jaro28. Marec 2013
ja som nekupoval smeid, ale heligonka mala mat hlboku oktavu, a nema ju. cize tam je ten problem .inac je vo velmi dobrom stave.
Šimon28. Marec 2013
pro jjj
samozřejmě riziko u nového nástroje je daleko menší, ale ani novou bych nekoupil bez odzkoušení a osobního převzetí. Tady je to zase o hodně penězích a ani nový nástroj nemusí ve finále být dle tvých představ a zadání.
jaro28. Marec 2013
pre teba bude ideálny populár do 200e vzhladom na tvoje finančné možnosti alebo delicia favorit tie chodia od 250-350e.
Milan28. Marec 2013
Nehačte do jedného vreca staré heligonky aj predavajucich.