Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
LacoH1. Apríl 2013
http://www.youtube.com/watch?v=0bGewnkJKdk
LacoH1. Apríl 2013
Stači to skopirovať a preniesť na YT
Alex1. Apríl 2013
Predám drevenú Heligónku zn.O.Chulej Skalité dvoj radová,štvorhlasná, ladená B-Es na mosadzi, vymenené filce pod klapkami. Má pekný hlas... Mech ako nový, zdobený.......Poznáte tohoto výrobcu ,stretli ste sa s ním už niekto?
Štěpán30. Marec 2013
Poznámka
Odkazy na video dávejte samostatně na jeden řádek. Stačí přidat, nebo ubrat písmenko a už to nehraje. Jozef hrál bravurně a doufám, že zvukově to bylo srozumitelné. Štěpán
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
janoj30. Marec 2013
http://www.youtube.com/watch?v=iq3MXIgMTak
Tomáš30. Marec 2013
pise mi ze to video je nefunkcne mozes skusit este raz?
Kontakt: 0908152118
janoj30. Marec 2013
http://www.youtube.com/watch?v=iq3MXIgMTak tu si pozri asi v case 1: 03:00 mas CF trojhlas hlboka Jozko Kamensky
Tomáš30. Marec 2013
no nejak si to neviem predstavit aky je to zvuk neviete niekto o nejakom videu kde je CF ladena v hlbsej oktave?
Kontakt: 0908152118
karol30. Marec 2013
Je heligonka naladěná CF je zvučněší
Tomáš30. Marec 2013
Zdravim potrebujem poradit aky je rozdiel medzi hlubokou a klasicoku oktavou?popripade da sa preladit hluboka na klasicku?
Kontakt: 0908152118
Jozef P30. Marec 2013
pre Šimon - zmenila sa ti mailová adresa?
Jozef
Kontakt: poval@centrum.sk
Šimon30. Marec 2013
pro Ivan
Ivane přečetl jsem si diskuzi pozpátku, ale nikde jsem nenašel že bych tě někde zsa něco pranýřoval, to není moje parketa, na to si dávám pozor. Napsal jsem že já bych nekoupil bez odzkoušení ani novou, natož starou. Nejsem si ničeho vědom, píši své názory, nevyracím nikomu jeho. Hezké svátky přeje Šimon
jaro30. Marec 2013
a este som neuviedol, ze je potrebne ladit basy komplet, a na pravej strane 4 hlasi.eto vsjo.
Štěpán29. Marec 2013
http://www.youtube.com/watch?v=9XVtAOYiFH0

Přeji všem pohodové velikonoční svátky a přidávám záznam z Rožnovského setkání roku 2004. Stojí za povšimnutí i zamyšlení. Štěpán
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter29. Marec 2013
pre Jana:

Doplňujem Jožka M. a chcem povedať, že predstav si, "problém" Jara vôbec nie je fiktívny, je reálny a viem čo hovorím

pre Ivana:

Ktorý slovenský výrobca berie pri objednaní heligónky zálohu? (teda keď je objednávaný štandardný typ nástroja)
Jozef M29. Marec 2013
Jano, Jaro P.nie žiadny kecoš !!!!! To je náš detvanec z Rimba Somby a my sa všetci poznáme,nemám jediný dôvod mu neveriť. Ta spodná sa dá dorobiť,ale!!!!je to o peniazoch. Jarko držím ti palce ,skoré uzdravenie. Jozef
Ivan29. Marec 2013
Mne sa paci aky su heligonkari ktory predavaju vyrobcovia ktory vyrabaju poctivi ale klamu lenb Ti co predavaju potraviny lieky alkohol politici a pod . som stastny ze som vkomunite heligonkarov kde falos a loz su tabu krasna spolocnost budem sa za nu cez velku noc modlit
Kontakt: Ivan
Ivan29. Marec 2013
Neda mi nereagovat na prispevky ked som nedavno pisal ze netreba verit nikomu ani vyrobcom myslim od kazdeho si treba vyrobok preverit odskusat tak som bol prenierovany vid simon ja tvrdim vyrobca ma cenu 1800 eur za heligonku s urcitymi komponentmi ale my predsa dobre vieme ze kazdy hudopbny nastroj aj ked je zlozeny z rovnakych komponentov inak zneje sedi a pod. a ked si vyrobca vezme zalohu ako mu ja dokazem ze to nie je to na co som hral na nastroji ktory vyrobil pred dajme tomu pred rokom on povie ze tam dal to iste ale nepovie pardon tato heligonka sa nepodarila je za polovicnu cenu v rakusku nemecku zalohu neberu a tak mam moznost bez problemov nastroj akceptovat alebo odmietnut a este raz odrbava sa odrbavalosa a odrbavat sa bude
Kontakt: Ivan
Ondrej S.29. Marec 2013
Dlho som neprispel do debaty, avšak pozorne som prečítal všetky príspevky. Mňa čaká brat v Salzburgu, aby mi pomohol dotiahnuť kamion na slovenskú hrudu. Toto budú pravdepodobne posledné veľkonočné sviatky nášho otca, ktorý je ťažko chorý. Heligonky sú vyleštené, prsty rozcvičené a od zajtra? Heligonky v Dubnici vyhrávajú a zubatú odháňajú!
Kontakt: older73@gmail.com
Jano29. Marec 2013
No ja som si myslel, keď sa tu písalo o tých štítkoch, zlých stavoch atď, že asi fakt niekomu prišiel šmejd namiesto heligonky, nakoniec po všetkých tých príspevkoch vysvitlo, že heligonka je síce super stave, len nemá hlbokú oktávu...a je otázne, ako to vlastne bolo a čo za tým bolo keďže sa to všetko píše bez objektívneho vyjadrenia predávajúceho..."a pridáva sa mu na vrub všetko od výmyslu sveta a pridáva" A viete čo si myslím teraz, že ani o žiadnu heligonku ísť nemuselo, ale je to celé proste vymyslené a fingované ! Hej, ehmm aj ja si rád prečítam :-).

Predstavte si situáciu, že keď to tu zasa utíchne a bude téma o niečom inom, zasa niekto príde a uvedie že bol podvedený len tak z roztopaše, zo žartu... Myslím si že všetci tí ktorí s ochotou očierňujú veškerého predávajúceho sa s radosťou pridajú a budú ho "vešať na stromy"..aj to robí napr. závisť..stačí len dať na to podnet, jednoducho si vymyslieť občas, že niekto je podvedený.. Skúste to občas :D Teda to čo sa tu píše treba brať predovšetkým s veľkou rezervou, pritom netvrdím že sa to stať nemôže...ale na druhej strane, aj to je realita čo so napísal.