Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
jaso19. Marec 2014
vsetkym JOZKOM vsetko najlepsie nech Vam to hra vela zdravia a neprezente to ...
hlava19. Marec 2014
preco su Rusi v tych harmonikach taki dobri:

http://s28.postimg.org/z22jjikj1/ATT00001.jpg

a ja musim cvicit zavrety v pivnici :(
Jozef19. Marec 2014
http://www.topky.sk/cl/100370/1385123/Toto-je-dovod-ziarlivostnej-sceny--Muz--kvoli-ktoremu-starosta-postrelil-manzelku-
Milan Milan, čo to, však ty robíš problémy.
?M19. Marec 2014
Všetko najlepšie Jozefom..........
Ján18. Marec 2014
Tak sa ospravedlňujem a ďakujem,všetko je v najlepšom poriadku,mám to aj stiahnuté ale nemohol som to rýchlo nájsť..:)
Peter18. Marec 2014
Presne tak. Je na čase na webe porobiť nejaké poriadky
Marián18. Marec 2014
Nevymazal len presunul do FAQ.
Ján18. Marec 2014
Peter, prečo si vymazal rozloženie hlasov dvojrad.heligoniek na pravej strane?? je to škoda.
Ondrej S.18. Marec 2014
U mne dobrý šéfe ;)
Kontakt: older73@gmail.sk
Peter18. Marec 2014
Toto je iba otázka zmenšenia/zväčšenia zobrazenia stránky...
Jedná sa mi o to, že keď sa to zmenší tak, aby boli zobrazené naraz aj obe bočné stĺpce, či sú ešte dobre čitateľné texty (?).

... A či toto terajšie rozlíšenie vyhovuje aj menším monitorom, tabletom, či telefónom... (?)
jopova18. Marec 2014
A už to mám dobre! Text v strede a po okrajoch odkazy. Spokojnosť!
jopova18. Marec 2014
Peter, neviem ako ostatným, mne sa zobrazí ľavá strana úplne, a z textu z diskusie mi chýba na pravej strane asi tak 2 cm. Keď si to pohnem vpravo, aby som čítal aj konce riadkov, tak nevidím ani ľavú ani pravú stranu. Tam sa dostanem opäť posunutim obrazu vpravo, alebo vľavo. Myslím si, že predtým sa pri zobrazení stránky dali vidieť obidva okraje.
Peter18. Marec 2014
A ako sa Vám vidí terajšie zobrazenie stránky? Je to teraz OK?
(o čosi som zmenšil šírku)
Peter18. Marec 2014
Áno, priatelia, ak myslíte konkrétne na mňa, tak ja som vždy náchylný prijať každý dobrý nápad, ktorý vylepší fungovanie stránky. A dokonca si ani nevyhradzujem výsostné právo rozhodovať tom, čo je dobré a čo zlé. Rozhodujete o tom viac-menej Vy.

Berte však do úvahy, že v tomto smere neexistujú iba názory prezentované tu v diskusii...Ja dostávam aj mnoho informácii cez iné kanály - mailom, telefonátmi, či na osobných stretnutiach... A z toho všetkého vyberám vždy taký optimál vyhovujúci väčšine návštevníkov.
...18. Marec 2014
No, oddelene to je, ale existujupodstatne krajsie a prehladnejsie "sablony"pre vytvorenie takehoto fora. Otazka je, ci je stale zaujem o debatu, spolupracu?
Roman17. Marec 2014
Pozdravujem priatelia,
sledujem chvilku diskusiu ohladom triedenia prispevkov a preto vam chcem ukazat toto:

http://motoride.sk/?P=phorum

Ja sam som na tejto stranke registrovany a orientujem sa v tom lahko.. diskusia je rozdelena do kategorii od technických veci, cez videa az po spominane mlatenie slamy.
u nas by to mohlo mat kategorie napr:
-technicke okienko
-poradna
-ako zacat
-video
-noty+zapisy
-stretnutia
-mimo temu
-a.t.ď..... co vy na to?
Kontakt: roman.jurscak@gmai.com
hahaha17. Marec 2014
tak to dopadne, ked si davate robit tesnenia fuserom.....
Peter17. Marec 2014
Ľudia, keď ste niektorí začuli slovíčko "tesnenie na okná", Vaša obrazotvornosť Vám niečo vyobrazila a hneď súdite, že "tak to je hrubé"...

Tesnení je "tisíc" prevedení,... od rôznych rozmerových rád,... od plných, cez duté,... od plnoprofilových, cez polootvorené, otvorené,... od gumených, cez silikónové, penové, polystyrenové,... atď...atď... Chce to len ísť a vybrať si také, aké najviac vyhovuje .


Miro17. Marec 2014
Karol tarambula, skús zatelefónovať, alebo napísať do Hořovíc, snáď Ti pošlú orginál.
Ja používam samolepiace tesnenie na okná, hnedé (je aj biele). Profil má takýto: tri také brity, medzi nimi dve nižšie drážky. Sú aj iné profily, ale tie sú dosť hrubé a neosvedčili sa mi.
Tento profil čo uvádzam nieje veľmi hrubý a hmota, z ktorej je to vyrobené je jemná pôrovitá guma (pôrovitá len v nútri materiálu), z vonku je to nepriedušné.
Predáva sa to v páse, na metre. Akurát je to široké cca 10 mm a preto sa to musí z bočnej strany odstrihnúť na šírku asi 7 mm. Nieje to žiadny problém. Zo spodnej strany je lepidlo kryté páskou, ktorá sa postupne pri lepení odlepuje.
Tesní to vynikajúco!!!
karol tarambula17. Marec 2014
Ved to je práve ten problém že sa to tu riešilo a nemožem to v tej kope najsť. Na okna to bude moc hrubé tesnenie. chcelo by to originál to čierne musí sa to kdesi predávať.Ja bych to ani nepotreboval nebyť výrobcu fušera čo to tak napol v rohoch že to tadial fučí. Asi šetril aj na tom tesnení.... je mi z toho na blitííí.. Ak by ste niekto mali tip na origo budem rád nechem fušovať chcem tamdať to čo tam byť má.