Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Milka27. Marec 2014
Vazeni, chcela som poprosit o radu. Mam heligonku od Antonin Hlavacek Louny. Ja na nej neviem hrat a vobec netusim, kde sa mozem poradit, za co by sa dala predat. Velmi pekne dakujem
rychlik27. Marec 2014
Karol, tak ty si veliky odbornik a mas asi rengenove oci. ked vidis hasicsku hadicu, ty potom urcite vies aj z akeho dreva je heligonaka vyrobena, aky ma hruby papier na mechoch, aké ma hlasy a pod. si fachman!
Jozef P27. Marec 2014
pre "karol" - už dávnejšie som sa chcel spýtať čosi okolo remeňov - zdá sa že sa vyznáš, tak sa pýtam teba: Z čoho musia byť remene aby človek nebol vtipálek (ak ním úmyselne nechce byť) a mozgový akrobat?
Jozef
PS: Napíš k svojmu príspevku aj kontakt - asi bude užitočný nielen pre mňa ale aj pre niekoho iného.
Kontakt: poval@centrum.sk
karol27. Marec 2014
Vtipalek s tou vyrezavanou remene z hasickej hadice..zrejme mozgový akrobat.
rychlik27. Marec 2014
prave o to ide Simone. co tym dotycny pan sleduje, ze zverejni inzerat, uvedie cenu, ale nepredava ?
Šimon27. Marec 2014
Buďte rádi že je u Vás někdo kdo dovede takovou heligonku vyrobit !!! To není o kšeftě, to je kásné lidové řezbářské řemeslo, je v tom kus člověka.Tak to vidím já. Neprodejné věci se těžko dají ocenit, proto udávanou ceno inzerujícím vidím jako něco úplně zbytečného když věc neprodává.
...26. Marec 2014
dako ma nezaujala aj tak ta harmonika.. klasika je klasika...
rychlik26. Marec 2014
kseftar chce navnadit, aby ludia prosili o predaj
Roman26. Marec 2014
vraj nepredajny kus :-D
asi sa chce len pochvalit..

http://hudba.bazos.sk/inzerat/35991209/pekna-heligonka.php
XY26. Marec 2014
všetci to vedia - u výrobcu harmoník
Ivan26. Marec 2014
Vie niekto kde sa da kupit/objednat bednicky a hmatnik na heligonku chcem si vyrezat harmoniku.
Dakujem Ivan.
Kontakt: ipriesol2@gmail.com
galeria!26. Marec 2014
Ked ma niekto nieco nove a zaujimave, zvlast vlastnorucnevyrobeny nastroj a mermomocou sa chce s nim pochvalit, nie je lepsie poslat obrazok a popis do Galerie, ktora na to sluzi, nez tu pisat nicnehovoriace zhluky slov do diskusie?
pre jaso26. Marec 2014
ozvi sa mi.. zaujima ma co si stvoril.
Kontakt: lertney@azet.sk
janko9630125. Marec 2014
počuj čo ten jaso také zlé napísal?že si vlastnoručne vyrobil heligonku a chce trochu podpory a uznania? Čo ak sa mu zadarí a bude neskôr vyrábať heligonky? Ved to je len dobre nie? Alebo Ti lezie do kapusty? No toto..
karol25. Marec 2014
Jolana: Hrájú sa tradične dobre ako vždy, možeš si knižku kľudne objednať sklamana nebudeš.
Peter25. Marec 2014
pre Jána:

Ono ani tak neide o konkrétne piesne. Podľa môjho názoru sa dá takto spoločne zahrať väčšina jednoduchých (2 - 3 akordových) durových piesni.
j25. Marec 2014
skúsil niekto zahrať 33 ťahavých piesní v úprave od M. Čerňanského? ako sa Vám to hraje, čo poviete na spôsob harmonizácie?
Kontakt: jolana
pre Jaso24. Marec 2014
pocuj tvoje nazory a samomluva tu NIKOHO nezaujimaju. Pokial nemas co suce napisat, tak tu nepis. Ak mas nieake komplexy s niecoho, niekoho, alebo sa citis byt menej cenny, nemas kamaratov, zenu atd. atd.... tak su na internete ine diskusie ako je tato!.. len tolko
jaso24. Marec 2014
Ide to
Ján24. Marec 2014
Peter prosím Ťa napíš názov aspoň dvoch, troch takých známych piesní,chceme to s kamarátom odskúšať,mám D-G,on C-F
Ďakujem