Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
...2. Jún 2014
Tak nechci, sem to nepatri.
nepolitik2. Jún 2014
Nechcem o politke, ale nech sa o tom vie - už sa vyfarbili! Chcú autonomiu!

http://aktualne.atlas.sk/smk-chce-hovorit-o-autonomii/slovensko/politika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
..,2. Jún 2014
pre : tak Suhlasím s tebou!
tak2. Jún 2014
Robit reklamu vyrobcovi je sice pekne, ale zase, nech to ma aspon trosku mieru, mam zahrane na heligonkach od Durajek cez Jelinka az po stanceka a Hlavacka dost a teda tie z Kysuce zodpovedaju cene, su to fajn nastroje, ale porovnavat s tymi lepsimi sa ozaj nemozu, ani prevedenim, komfortom, ani zvukovo, to je proste ina trieda. Moja skusenost.
..,2. Jún 2014
hral som na novej kobližkovej heligonke. A poviem vám za rozumný peniaz, zahraničná kvalita. Bol som veľmi milo prekvapený. Lahučká perfektné mechaniky, basy s okamžitým nástupom. Krása a lahodny neuškriekaný hlas.trojrad za 1800e tipo a mano a basy amano. TOP nástroj.
pre Karol2. Jún 2014
Pochybujem ze ty si vobec niekedy videl Jelinkovu heligonku a nie to este na nej hral...
jojo2. Jún 2014
urcite by som volil Jelinka. a dovod?? hral som na jeho heligonkach, a daju sa porovnat s rakuskymi... spadla mi sanka dole. Dosetrim a jednu si urcite dam spravit.
Oňo2. Jún 2014
Zaujímavé postrehy,čo sa výrobcov heligoniek týka.Ja som ich vlastnil ozaj dosť a zostal som na C,F - ke od p.Jelínka / na mosadzi / a šetrím na D,G - ku tiež len na mosadzi od p.Jelínka.Ale každému sa páči niečo iné a to tak aj zostane,hlavne nech to hrá!!!
Janko K.1. Jún 2014
Mato,
klikni do adresára tejto stránky a máš tam kontakt....
mato1. Jún 2014
Máte niekto kontakt mail na p.Duraja skúsim sa s ním skontaktovat
janko963011. Jún 2014
môj názor je zase, ja by som osobne bral od Duraja ale na zinku.
pre Peter 21. Jún 2014
Môj názor: keď novú, tak takú ktorá bude dllllllho kvalitne hrať a aj po rokoch bude mať hodnotu. Odporúčam Stančeka, príp. Koblížka, Hlaváčka alebo nejakú Rakúsku ale na ňu treba prišetriť o čosi viac.
karol1. Jún 2014
Mal som durajku na zaklade,zvuk nič moc spotreba vzduchu dost velka.Ale hrat sa,dalo.osobne som hral aj na durajke osadenej 1.tr amano to uz bolo iné kafe vyrazne lepsia, zvuk super. Uplne pouzitelny nastroj.myslim ze cenovo okolo 1150e. Dalej som hral na troch Jelinkovych helig. ale vobec ma neoslovili.Stanček a Hlavaček su cenovo uplne niekde inde ale kvalitné. Ale azda najviac ma prekvapila helig.od Kobližka vysokolakovaná bedňa kvalitné mechaniky a prijemne naladené hlasy a cena priaznivá.
Peter1. Jún 2014
Môj osobný názor :
Najviac záleží na majstrovstve ladiča,a až potom prichádza na rad materiál hlasov. Podľa mňa NAJ je mosadz.
Peter 21. Jún 2014
Ahojte.
Keď už preberáte nové harmoniky, zvažujem, že by som si dal urobiť novú. Chcem sa opýtať - je veľmi veľký rozdiel v kvalite zvuku medzi hlasmi z hlínika a tušim ďalej sú Tipo Amano a potom ešte mosadzné? Lebo cenovo je to dosť rozdiel a rád by som vedel vaše skúsenosti, či tú cenu aj potom výrazne počuť - teraz nemám na mysli ani tak silu hlasu ako to, že aby heligonka krajšie hrala. Lebo som počul a niektoré hrajú tak "obyčajne" a niektoré heligonky majú fakt krásny zvuk. A to aj nová aj stará. Vopred ďakujem za váš názor.
...1. Jún 2014
durajku za 8 stovak , ktora ti vydrzi par rokov...
...1. Jún 2014
Mato, bolo to tu uz preprane vela raz. Dobre a stare heligonky su v zbierkach, pozri si burzu tuna alebo na bazosi. Pod inzeratmi mas stale sa opakujuce telefonne cisla, ked pogooglis zistis, ze su to priekupnici kseftujusi s kadecim, mozes cakat, ze takto kupis dobry nastroj? Asi tazko, len ak zazrakom. Ak kupis stary nastroj, musis ratat s tym, ze do opravy budes investovat a tazko povedat ci konecna cena bude stat za to. Netvrdim, ze sa nenajde vynimka, ale na zaciatok ti je ozaj lepsie kupit durajku, novu za hoci 8 stovak, nez staru harmoniku mozno za polovicu a do oprav dat este raz tolko s pochybnym vysledkom. Ako sa to vravi, z ho.na proste byc neupleties. Ano, su to velke peniaze, ale sam vidis, ze i tvoj pokus ta vela stal a vysledok je skor sklamanim. Nie som taky bohaty aby som kupoval lacne veci.
mato31. Máj 2014
Príjemný večer prajem dlho,dlho zvažujem či tu ešte napísat ale skúsim pre časom som sa rozhodol kúpit si heligonku mal som zopár rôznych ponúk nakoniec som sa rozhodol kúpit od komu som dôveroval ale aj to nebolo a neni to čo sluboval aj som tam bol na tak zvanú reklamáciu ale škoda 400 km na novú najakých 1500€ nemám ale ako a kde si mám kúpit používanú ale ešte dobrú lebo na tejto to sa nedá poriadne ani učit ak ma niekto pochopí čo som chcel týmto napísat prosím skúste mi poradit ďakujem !
Peter30. Máj 2014
Párkrat sa mi stalo, že som niečo predával a skúsil som do telefónu záujemcovi na jeho otázku o cene povedať, že: "Ponúknite!" Pri takej mojej odpovedi takmer vždy kupujúci spozornel a myslím, že ma aj zaradil do kategórie špekulantov. Stalo sa i, že kupujúci mi odpovedal: "Áno?... Tak si to nechajte!" a buchol s telefónom...
karol30. Máj 2014
za tu ES AS v burze ponúkam 200e.. Dufam že sa dohodneme a že nikto neponukne viac....... úsmevnéé asi mi odpovie predavajuci že mi je.. a pod 800e nejde....