Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
rychlik31. Júl 2015
jasne ze sa da velmi jednoducho vypatrat podavatel inzeratu. Okrem toho, ked niekomu posielam peniaze tak mu ich posielam na konkretnu adresu. Preto si myslim, ze tento prispevok nizsie je iba vymyslom a nezaklada sa na realnej skutocnosti
j.28. Júl 2015
HODNOTENIE: ukludnite sa a napíšte niečo, čoho sa dá chytiť! číslo, adresu atď. ináč to nemá význam!
?28. Júl 2015
O akom hodnoteni rozpravate? Ved nic konkretne ste teraz vo svojom prispevku neuviedla
Hodnotenie27. Júl 2015
poslala som tomu to podvodníkovi peniaze v dobrej viere že mi pošle harmoniku a on mi poslal tehlu dala som ho na políciu a ani tam si sním neporadili dajte si pozor najlepšie nič nekúpiť.Môžete mi poradit či sa da vypatrat majitela kto mi daroval toto hodnotenie ?!
Peter27. Júl 2015
Joj, Vašku, vera dluho, dluho :-(
Kojsovjan27. Júl 2015
Zdravim vsetkych...!Dlho som tu nebo! Pozrel som si videa pekne! Drzim palce pan Vrana!
Štěpán25. Júl 2015
https://www.youtube.com/watch?v=LUCzpezrgAo

Přidávám závěrečné vystoupení s Čičman. Heligonkári spod Kľaku jsou novou zajímavou skupinou, kterou mám nově v archivu. Tak příjemný zážitek ze sledování letošních Čičman
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Parada24. Júl 2015
Zdravím všetkých nadšencov heligónky a folklóru len sa chcem s Vami podeliť o moju radosť, pozrel som si pár videí Krasňanských heligonkárov a teda poviem Vám je to radosť počúvať pre mňa osobne sú títo junáci pohľadením duše....
vychodniar24. Júl 2015
nezalezi na tom, ci je pesnicka vychodniarska, alebo z ineho regionu, ale ked ju niekto pretextuje robi tym velku chybu folkloru. Takto to uci svoje deti? K tomu sa tento pan tvari, že je ako udrziavatel folkloru
Milan23. Júl 2015
No pekne učí tie deti...... to snad nie je možné .
...23. Júl 2015
ked s tym vystupi kdekolvek na vychode s rehotom ho publikum vypiska
vychodniar23. Júl 2015
Ta ludova tvorivost s prznenim piesni nema hranic a je na severe stredneho slovenska asi doslova infekcna. Ten hrac so synkom na videu od 1:25:10 min. si asi myslel ze bude zlatym klincom programu, ked pretextoval svojim debilnym textom staru vseobecne znamu vychodniarsku piesen.
Štěpán23. Júl 2015
https://www.youtube.com/watch?v=-RruKHpLSDc

Čičmany - dospělí s titulky - 1. část

https://www.youtube.com/watch?v=pc_rcmsn3ms

Čičmany - dětská, soutěžní část





Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Šimon22. Júl 2015
"Nová heligonka a nic nové, čisý kopírák".
Nevím co dotyčný pisatel očekává za revoluční změny v konstrukci heligonky. Tak jak se dívám na stránky všech tuzemských i zahraničních výrobců tak si myslím že žádné zázraky v technice se nedějí a ani nás v tom nic moc revolučního nečeká. Ono to ani moc nejde a myslím si že je dobré že to nejde. Heligonka musí zůstat heligonkou. Elektroniku v diatonické harmonice já osobně nepovažuji za nějaký další posun v konstrukci nástroje, spíš v tom vidím pro někoho zajímavou variantu nástroje. Mě to ale nechává chladným. Vemte si heligonku před sto léty a dnes. Zjistíte že za těch sto let se zas až tak moc nezměnilo. Např. housle jsou taky po staletí stejné a fungují skvěle. U heligonkky změny v konstrukci a materiálech jsou, ale není to nic co by z toho dělalo něco úplně extra jiného. Takže já si každého nového výrobce vážím a jsem rád že se do toho pustil. Není to jednoduché a není to zas až taková skládačka jak si mnozí myslí. Něco jiného je myslet si, něco jiného je dát se do práce a něco udělat, nebo třeba "poskládat".
pre nove22. Júl 2015
Ved vsetky su kopirovane kopirovane,! Ale je urcite krajsia ako ta na fc
Nova? 21. Júl 2015
V galerii je Nova ale nic nove.... Cisty Kopirak
heligonka21. Júl 2015
aj v galérii je nová trojradová heligonka :)
jano21. Júl 2015
zistoval som ze tvar hmatnika sa da lubovolne zmenit, kedze prvy kusok je prototyp. Tak isto ide o NAJMENSI konstrukcne mozny vyrabany model. S tou hlinikovou mechanikou palec hore.
Oravsky hrac21. Júl 2015
Zdravim zazrel som na fb novu 3radovu heligonku od p. Jelinka a ja osobne som sklamany a to hlavne z tvaru hmatnika . Je to moj osobny nazor mozno sa niekomu paci poprosim o nazory . Dik
Šimon21. Júl 2015
Nejsme vlčci a ani se nežereme, jen normálně diskutujeme. Nikdy jsem neuměl číst mezi řádky, ale jen to co je na nich.
Obdivuji tuto magickou vlastnost, ale nezávidím.