Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Peter16. Júl 2015
Ó ako dobre, že už takmer všade sú (vo folklóre) iba prehliadky a nie súťaže !!!
Juro16. Júl 2015
Tie nahravky su fajn len skoda ze furt ti isti hraci dookola. Skoda ze uz nebyva sutaž zlata heligonka tam bolo mnoho hracov aj deti ktore na inych znamych podujatiach nevidno. Preco to zrusili?
Šimon12. Júl 2015
Tak jsem se vrátil z dovolenky a podíval se jak se to tu pohnulo a co se řešilo. Chci napsat jen jedno. Milana z Hornokysuckých heligonkářů znám pár roků, vždy jsem si s ním velice slušně, korektně a věcně povykláda a vyměnil názory. Je to podle mne slušný člověk který nemá důvod tu psát jako někaký ferko nebo jinak. Když tu psával tak pokud mne paměť neklame tak vždy pod svým jménem. Myslím si ale že už tu s takovou psát nebude a nedivím se mu. To je můj názor na tuto část diskuze.
isao11. Júl 2015
Vďaka Bohu,že je Štěpán späť. Dúfam,že zdravý.Pri sile, lebo tieto dve ukážky sú strihovo, zvukovo vynikajúce. Čerta nespomínam, aby sa nezjavil, ako u detí v Pohorelej
Štěpán11. Júl 2015
https://www.youtube.com/watch?v=PUgpLdSL8qc

Vracím se příspěvkem k Dežericiam. Paní Adrianu Královou zařadili pořadatelé na závěr večera. Technika i já jsme to vydrželi, záznam se povedl a je na vás, bude li se líbit.

O autorských právech sdílím názor Petra. YouTube je velmi tolerantní a autory upozorňuje na "shodu obsahu/" to je upozornění, že snímek má autora s t,zv, autorskými
právy.

https://www.youtube.com/watch?v=QSKlTbLCuTU

I zveřejnění tohoto sestřihu CD Kubačákových asi není zcela v souladu s autorskými právy. Tady jsem si pohrál se střihem a se sestavením upoutávky.



Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter11. Júl 2015
Napíš mi na mail - vysvetlím Ti. Niekedy je lepšie niektoré veci nepretriasať verejne, aby sa niektorí vychytralci nechytli ("nezdravého") rozumu.
Kontakt: peter@seman.sk
šúpolienka11. Júl 2015
prečo iní organizátori to nahrávajú a nemajú problém z autorskými právami ?, alebo p.Vrána má nejakú inú výsadu ?
Peter10. Júl 2015
Áno, je to cena ale pozor, potom je to aj otázka autorských práv !
šúpolienka10. Júl 2015
prečo si jednotlivý usporiadatelia akcií nezavolajú kameramana na podujatie aby to natočil a potom nie je problém to zavesiť na internet. Ja Vám poviem prečo to nerobia, veď kameramanov je ako maku, ale toho musia zaplatiť a p. Vrána to robí chudák zadarmo , alebo vatikánsku menu.
vrták9. Júl 2015
Páni veselo sa podozrievajte,vrčte na seba..
Nezabudnite merať dierky pod klapkami. Mne tu veľmi chýba Štěpán.Prebehlo viacero podujatí, kde som nemohol byť.žiadny záznam,žiadny pokec o priebehu, úrovni hráčov, atmosfére Daj Bože, aby Štěpán vyzdravel a mohol nám podujatia priblížiť!
pre milan8. Júl 2015
vsetko co si napisal treba dat o 180 stupnov. Smida nemas planujes ho , mas koblizka. ako si pisal.
rychlik8. Júl 2015
si myslis, ze stranka moze za to ze sme taki aki sme? Nic tym nezmenis, ci budes alebo nebudes tu pisat. Este dobre ze existuje a ze aspon vieme aki sme a na com sme.
Milan Hornokysucki heligonkári7. Júl 2015
Len tak pre zaujímavosť ja žiadnu Schmidku GCF nevlastním a ani nemám záujem. Preto Vás chcem poprosiť nájdite si iný objekt na ohováranie a nepíšte tu hovadiny o mojej osobe. Ja nikoho neohováram a ani neposudzujem. Mne je úplne jedno kto na čom hrá a čo hrá. Veď je to každého vlastné rozhodnutie.
Milan Hornokysucki heligonkári7. Júl 2015
Neviem prečo si niekto myslí, že ja vystupujem pod menom Ferko. Ten kto to tu píše je na veľkom omyle a mrzí ma ,že zneužíva moje meno. Na tejto stránke som ja nepísal minimálne rok. A po dnešku nemám ani záujem. Stránka sa vrátila do zabehaných koľaji a jednotlivci si tu riešia svoje ego , neoverenými a zavadzajúcimi komentármi a informáciami. Milan z Podvysokej.



fero6. Júl 2015
chlapci netárajte.. kludne sa stavte a dam vam pohrať na čom len chcete.. ratata si komik...
isao6. Júl 2015
boli ste niekto v vo Frivalde,Soblahove,Turzovke? Čičmanoch?Vyjavte ako bolo.
janko963015. Júl 2015
ejha! a odkedy že je diskusia zase po starom? Dávno som tu nebol lebo tá nová verzia mi nejako nepasovala aj keď to bolo dobre myslené:)
JG4. Júl 2015
Priatelia je veľký rozdiel medzi hlasmi Dural Export a Amano 1 tr. pri dvojradovej trojhláske. Ďakujem
Oravsky hrac3. Júl 2015
No ,,Ferko" vlastnym menom Milan K...k z Podvysokej mam kolegu asi sa u teba stavim a zavrzgas na tvojej Schmidke ktora je podla teba stroj....hehe tesim sa
RATATA3. Júl 2015
Ferko. Uz dlhsi cas tu sledujem aj tvoje davno zabudnute prispevky. Prave si sa sam prezradil kto si co si. Si clovek, co chodi po heligonkarskych akciách, mysliaci ze aky je velky hrac. Pravda je taka, ze na kazdej akcii hras
(hrate kedze ste viaceri/bratia) stale to iste dookola. V jednom kuse ohovaras kazdeho ( od vyrobcov cez hracov, ba aj osobu z ktorou si ohovaral pred samotnym ohovaranim). Na diskusii robis len rozbroje. Do nedavna si mal hlavacka a bola to tvoja naj heligonka a ostatne boli ˇ....... K tomu smitovi len tolko ze sa vyraba z preglejky. Tak ti prajem vela dalsieho frflania, ohovarania, kydania na druhych, ... a pozdravujem FERKA pravym menom MILAN K....K