Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Peter20. Júl 2015
Áno, dobrí a zlí ľudia sú všade, ale je tu ešte aj niečo, čo sa nazýva "naturel". Natura - povaha - gény - temperament,... niečo, čo nosíme zakódované v sebe a čo vieme iba z časti ovplyvniť. To dobré na čo môžeme byť hrdí, ale aj to zlé, za ktoré by sme sa mali niekedy aj hanbiť. No a preto sme my takí, akí sme,... Vy ste takí, akí ste,... Oni sú takí,...
Šimon20. Júl 2015

pro ?
Dobří a zlí lidé jsou všude, v tomto hranice neplatí na celé zemi.
20. Júl 2015
?je to pěkně když si na vašem slovensku nezávidí a přejete všechno dobré :))

Ondrej S.20. Júl 2015
Miro S. v pohode, mňa nevytočili. Je mi však ľúto pánov, ktorí sa starajú o to, aby rozozvučali naše ruky.
A potom treba občas pripomenúť, že internet nie je úplne anonymný, ako si niektorí rypáci myslia.
Kontakt: older73@gmail.com
Ondrej S.20. Júl 2015
Miro S. v pohode, mňa nevytočili. Je mi však ľúto pánov, ktorí sa starajú o to, aby rozozvučali naše ruky.
A potom treba občas pripomenúť, že internet nie je úplne anonymný, ako si niektorí rypáci myslia.
Kontakt: older73@gmail.com
Milan20. Júl 2015
Všimol som si len jedno Patrik sa opýtal kde by sa dal opravit nejaký hlas čo mu nefunguje,tak som mu dal info že najbližšie pri Nitre je čo ja viem p Čík.
A je na ňom či tam zavola alebo nie pre mna za mna nech zavola komu chce,či Jelinkovi Durajovi Stančekovi Krahulcovi Číkovi alebo aj do Južneho Jemenu.
V dobrej vôli som chcel pomôcť ale asi sa to neoplaca
Bludy 20. Júl 2015

Spinit poctivych ludi ako p. Číka to moze len ubohy chudak Co nikdy nic v zivote nedosiahol.
Miro S.20. Júl 2015
Čudujem sa, že na to reagujete - Milan, Ondrej S.?
Sú ľudia, ktorí sem napíšu len preto, aby - po východniarsky "poddžubovali" a potichu sa tešia ako pár heligonkárov vytočili.
Hlúposti si netreba všímať!
Ondrej S.20. Júl 2015
Nepáči sa mi, ako tu podaktorí akože "diskutujúci" špinia na výrobcov.
1.Aj majster tesár sa utne.. Kôň má 4 nohy a tiež sa potkne..
2. Ak sa mi niečo na výrobku nepáči, tak to reklamujem, alebo si to vydiskutujem s výrobcom.
3. Od čias "socializmu" som nezažil 100% výrobok! Kúpite mobil, počítač??? Samá aktualizácia, rovná sa dorábanie za pochodu. Kúpite auto? čím novší model, tým horšie. Oblečenie ani značkové nevydrží to čo vydržali odevy z Makyty, Slovenky...

Nechcel som tým naznačiť, že výrobcovia heliogoniek neodvádzaju 100% robotu. Skôr naopak. Navzdory trendom EU, ktorá nám sem tlačí všetok odpad, naši výrobcovia si držia kvalitu. Otázka znie, koľko našincov je ochotných za tú kvalitu zaplatiť???

Raz som veľmi mudroval u jedného pána majstra zo Žaškova. Chcel som mať na heligonke niečo čo by mi pripomínalo rodné mesto, na to sme vybrali intarziu dubové listy. Stále mi však niečo chýbalo. Nejaký pekný ornament. Pán majster hovorí: Nakreslite, ja vám to spravím. Väčšinou dostanete katalóg, vyberiete si a hotovo. potom prídete na vystúpenie a ajhľa zdobenie na "Jankovej" heligonke je také isté, ako na "Paľkovej" či mojej.
Čo z toho vyplíva??? Nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie! Takže tí, ktorí tu hania, by si najprv mali vstúpiť do svedomia a naučiť sa komunikovať skôr, ako tu niekoho ohovoria. Nezabúdajte, že ohováranie je hriech a pokiaľ naplní skutkovú podstatu, môžete byť aj súdne stíhaný.
Pekný slnečný deň želám z Talianska.
Kontakt: older73@gmail.com
rychlík20. Júl 2015
pisete, ze mate zle skusenosti. ok, ale je treba napisat konkretnejsie ze v com, preco?
Bludy 19. Júl 2015
Spinit poctivych ludi ako p. Jelinka to moze len ubohy chudak Co nikdy nic v zivote nedosiahol.
19. Júl 2015
Ja by som si dal pozor u R.Jelinka z KM totalne mam zle skusenosti
Milan19. Júl 2015
Priatelu tak tebe nestačilo?
Ďalej budeš rýpať?
pre patrik19. Júl 2015
u Cika by som si dal pozor. a riadny.
Milan19. Júl 2015
Patrik zavolaj p.Číkovi ten je najbližšie pri Nitre tel.č je asi 0908177009
Patrik19. Júl 2015
Som z regionu Gemer, aktualne byvam v okoli NR ale nemam problem vycestovat dost vela cestujem v ramci celeho Slovenska.
jožo18. Júl 2015
Jeliman z KNM ten ti to spraví.zavolaj mu.
Milan18. Júl 2015
Patrik odkial si?
Patrik17. Júl 2015
ahojte,
potreboval by som nejakeho sikovneho opravara na heligonku. Potreboval by som opravit hlas jedna klapka hra falosne jedna sa o ladenie C-F trojhlaska.

Dakujem
Ondrej S.16. Júl 2015
Prehliadky sú podľa mňa predovšetkým o tom, že sa heligonkári stretnú, zahrajú si spolu a pokiaľ ja ako nadšenec som natoľko lenivý, alebo z iných dôvodov nemám možnosť ísť sa pozrieť na akciu, ale len pozerám na videá, tak sa mi to môže zdať, že sú tam stále tí istý. Avšak aj tie deti majú svojich rodičov, aj tí rodičia majú svoje problémy, nie každý má možnosť behať po všetkých akciách so synom či dcérou. Ak priemerný príjem do rodiny na slovensku je cca 1000€ a to som asi prehnal, zamyslime sa, akej akcie sa mladý talent zúčastní, ktorého otec 2 roky si nekúpil pivo, aby ratolesť mala na čom hrať? Na tej, ktorá je v ich bydlisku. Ak ja nedvihnem zadok, tak ... Nespoliehajte sa páni na p.Vránu, je super, že ho máme, ale tiež nemôže byť všade. Atmosféru podujatia ktorú prežijete, aj tak kamera nezachytí, i keď sa jej môže priblížiť.
Kontakt: older73@gmail.com