Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Robo5. Máj 2014
Znovu sa tu niekto odbavuje na Stančekovi a pritom bola otázka, či má niekto Koblížka a skúsenosti s jeho heligónkami. Ja osobne Stančeka nemám ale hral som na jeho heligónke a môžem povedať, že čo sa týka komfortu hrania, tak pre mňa číslo 1. Už len došetrím :)
feri5. Máj 2014
KarolT:aku heligonku si si dal spravit? Ladenie vyrobca a hlasy?
karol T4. Máj 2014
k Jožinkovi naozaj nie zo Žiliny len toĺko,koľko som "okoštoval"...bol som si u neho po trojhlásku,ale naozaj sa nedalo na nej nič zahrať,teda na GO,za jeho cenu som ju nechcel,nevidel som v jeho aute jednu,ale viac "chúďatiek" naozaj v zúboženom stave,stravili sme spolu dosť času,aby som sa presvedčil,že nemá prácu a tak v Čechách jeho rodina zháňa heligónky a tu ich núka za nehorázne ceny,ale na Českom Bazoši tie isté "chúďatká" neponúka za Slovenské ceny,tam by ho vysmiali a tie hlasy ktoré su v nich a Jožko im tak verí na dixi v mosadzi,alebo v zinku nemajú,to sú slová opravára,ktorý ich ladí...
aj ja som túžil po starej "klasike" kúpil som ich 7 slovom sedem,ani na jednej sa nehralo ľahko,všetky staré som popredal a dal som si zrobit novú za cca 1600e a až teraz som spokojný,tak Jožko nech sa Ti len darí...
janci K4. Máj 2014
Stancek vie, teda vedel? vyrobit aj mensiu heligonku ako ma napr: hlavacek, Jelinek.... len, len.. Mal som jednu vo vlastnictve a vdaka bohu ze som ju predal. Co sa tyka nedostatkov mozem povedat ze sa nedalo na nej zahrat to co som potreboval pretoze my chybal vzduch!!!.. A to je myslim si pri hre na heligonke to najdvolezitejsie.Potom som mal Hlavacka za 2200eur a kazdu chvilu sa my zasekavali klapky. Teraz mam Jelinka a som zatial maximalne spokojny...
Kontakt: trencin
pre milan T4. Máj 2014
Stancek mala heligonka, maly mech, malo vzduchu, mechy no.. no nejdem radsej komentovat... a mechanika kupovana vkladana ako aj ostatne okrem dreva? Myslim si ze Jelinkova heligonka pre nieco je v takych rozmeroch ako je :-D... uz len ten kvalitny MASIVNY HLBOKY mech, atd atd, vsetko potrebuje svoj rozmer...
ggg4. Máj 2014
Maly nastroj, maly mech ,malo vzduchu..
ze muj tata neni muj tata4. Máj 2014
pre Milana stredné Slovensko: cena uvedených harmoník sa určuje pravdepodobne takto: Čím krajšia a dlhšia báchorka sa spíše, tým by mal byť lepší predpoklad rozprávkovejšej sumičky v kešeni...
Milan T.4. Máj 2014
Dovolím si trošku zmeniť tú nepríjemnú tému.Chcem sa opýtať Vás heligonkárov, či nemá niekto z Vás heligonku od Koblížka. Počul som na tento nástroj dobré refencie, ale rád by som získal informácie od niekoho, kto má s ním /s týmto nástrojom / osobné skúsenosti. Zaujímalo by ma okrem iného aj akú má mechniku ale aj celková váha a rozmery napr. dvoj alebo trojradovky. Z webovej stránky viem zistiť iba celkový vzhľad a druh používaných hlasov. Mimochodom v sobotu som mal osobne možnosť počuť i vidieť dvojradovku od pána Stančeka a musím povedať, že to bol kvalitný a rozmerovo veľmi šikovný nástroj, podstatne menší a ľahší než napr. od Jelínka
rychlik4. Máj 2014
Clovek co nepozna pri pisani, ani bodku, ciarku, tabulator, medzernik a napise napr. polstranovy prispevok nemoze predsa byt normalny!
Jozef Zilina 4. Máj 2014
Fakt posledny krat ked chcete mat p. Peter svoj klub pre par jedincov nech sa paci ale urobte si najprv poriadok s takymi prispievatelmi su to ty isty co stale osocuju a urazaju tak urcite nebudem reagovat ja nikoho neosocujem neurazam nehodnotim aky je clovek tak si to nezelam ani na moju osobu ku gramatike a stilistike ako instalater urcite nemam vasu uroven p. peter neviem kto ste ked viete z pisma urcit aky som clovek klobuk dolu pred vami vy ste hotova Sibila zelam vam peknu nedelu pri citani prispevkov kde si par jedincov lieci svoje chore ego a takto ako tato diskusia vypada cele slovensko hnus klamari maju navch dokonca ich este chvalime a ten co sa brani je jeden neokrochanec co si to dovoluje pisat prepacte normalny chlapi heligonkari som zo vsetkeho unaveny ale zelam vam vsetko dobre nech vam to hra a este peknu nedelu mrzi ma to ze som vam ju zneprijemnil a aj sebe uz fak nemam silu reagovat nech si pise kto chce co chce hoci aj celu nedelu Hovg
Peter4. Máj 2014
1. Je vecou slobodného rozhodnutia každého človeka, či chce niekam (ne)chodiť na diskusiu.

2. To či bude - nebude zavedená "cenzúra" diskusie nezmení myslenie nikoho z nás. Bez cenzúry aspoň vidíme akí naozaj sme.

3. Gramatickú a štylistickú úpravu príspevkov si nedovolím hodnotiť. Vždy ale vypovedá o úrovni a inteligencii jeho autora. Napr. i príspevok nižšie (pod Robovým) - nech si utvorí názor každý sám...
Robo4. Máj 2014
mám rád hru na heligonke ale páni admini by mali niečo asi podniknúť, pretože mi je do plaču z diskusií, ktoré sa tu vedú......................................prestanem tu chodiť asi.
Jozef ZILINA4. Máj 2014
Jano ale ja sa nenafukujem ale ked mi niekto ponukne 50 alebo nedajboze 100 a ze v roznych castiach slovenska si nakupi takych kolko chce a este asi za menej tak co si nenakupi v danej lokalite ked tam su toho zadarmo plne kontajneri takze nie ja ale kupujuci nechce akceptovat ze mu to nechcem predat za to co chce on a osocuje ma aky som zly tak naco mi pise podla mna je to jasny spekulant a kseftar a tak ho treba nazvat lebo chce odomna lacno kupit aby mohol draho predat to mi napisal jeden pan ze ked odomna draho kupi tak sa mu to uz neoplati predat to co je za mores a ked mu nedam za sto je nasraty jak pentagon dalsi sa stazuje na diskusii kde cakaju dalsi co si chcu rypnut ich vyjadrenia su tazko akceptovatelne ja sa nenafukujem som skromny clovek veriaci a snazim sa tak aj zit neviem ci sa mi to vzdy podari ale snazim sa takze mam pokory dost len aby si ty aj kazdy mal tolko pokory a skromnosti takze urcite sa nenafukujem co sa tyka tvojho vyjadrenia to nechcem komentovat z kupeneho crepu sfuknem prach a podme predavat kde beries tu istotu ze iba sfuknem prach a nic na nej neurobim ty to vidis na dialku ked ju kupujem v akom je stave takze do kazdej davam svoju pracu TJ pridanu hodnotu ak vies o com hovorim a nie je to o sfuknuti prachu to mi mozes verit a posledna vec co sa tyka cien preco su take pozeram dostupnu literaturu citam pocuvam ludi sledujem starych aj novych vyrobcov porovnavam ceny prace vtedy a teraz ale najviac zavazia hlasy ja som hudobnik u mna je rozhodujuca hudobna cast heligonky ak su hlasy dobre a zinkove a su uz odskusane casom to je hodnota nove hlasy stoja kolko 600? a viem ze aj s novymi ma vela ludi problemy poznam minimalne 4 pocul si niekedy ze by praskol poctivy stary zinkovy hlas ja nie a posledna vec pri urcovani ceny su tu zaruceny odbornici ktory stanovili ceny a ktorych nikto nespochybnuje a pozri ake su ceny popularov a inych ani nie heligoniek preco nevipisujes tym to som ja zdeformoval ceny ja mam aspon heligonky pardon po tvojom sroty zo sfuknutym prachom Jano vobec ma nepoznas a nevies o mne ani prd ale mas velkohube vyhlasenia aj k tebe to kolecko moze raz prist aby si potom necudoval posledna vec ja sa s predajom heligoniek nezivim aj ked ich zboznujem mam svoju instalatersku firmu ktora ma chvalabohu zivy uz skoro 20 rokov nakolko sa asi nenafukujem a som stale skromny heligonka je ale velky konicek ale aj organ a vsetko co hra to su moje srdcovky nevystupujem po podujatiach lebo som este s mojou hrou neni na 100 % spokojny ale stale sa ucim a vzdy si rad ked mam len trosku casu rad zahram a to doporucujem aj tebe aj ostatnym kuvikom je to balzam na dusu ak ovsem vies o com hovorim uz som vycerpany na inverktivy uz reagovat nebudem az nezaberam miesto normalnej diskusii o heligonkach zelam vsetkym vela zdravia pohody a nech to vsetkym dobre hra stale aj ked svieti aj ked je zamracene vetko dobe a tiez vela stastie vsetkym
Milan3. Máj 2014
Pán Jozef, ja som nie ten Milan čo píše príspevky pre Vás, ja som len jeho menovec s menom Milan. Prajem veľa zákazníkov. S pozdravom Milan
Kontakt: Stredné Slovensko
Milan3. Máj 2014
Pre Pána Jozefa zo Žiliny . Mňa by zaujímalo, podľa čoho určuje Pán Jozef ceny za tie heligonky čo ponúka na bazos.sk , lebo cena od 300euro až niektoré skoro až do 5oo euro mi nejde moc do rozumu a či tie heligonky predá za tie sumy ako uvádza to nechám na kupujúcich. S pozdravom a nič v zlom
Kontakt: Stredné Slovensko
Jano3. Máj 2014
Pre Jozef zo Žiliny

Jožko načo sa nafukuješ.
Ostaň na zemi ,však to nie je niečo hrozného keď Ti niekto ponúkne za tie tvoje čerpy nejakú cenu.Môžeš a nemusíš akceptovať.
Niekomu sa podarí kúpiť heligonka že z nej ofúkané prach a preda ju drahšie a potom mu narastie chuť.Vieš hody sú len raz do roka.
A Ty tie tvoje kúsky za ten peniaz čo ponúkaš tak nevem, neviem,či sa Ti to podarí.
Ale aj tak veľa šťastia:))
Jozef Zilina3. Máj 2014
Milanko ak ti to vadi tak naco to citas ved si slobodny clovek mas svoj rozum asvoju volu tak ked vidis bajku prejdi a citaj iba tie zaujmave inzeraty a ja sa nerozculujem na Tomaskovi preto ze napisal ze pism bajky ale ze je to ripak lebo chcel kupit za fajku dymu a ked nekupil tak chytracik zacal mudrovat na diskusii ci je helikon helikon hlavacek takze Milanko na tom sa rozculujem na takychto zakerakerakoch co napisu ironicky prispevok aby mohli rypat aj s podobnymi je ich tu zopar a v konecnom dosledku ja som heligonky neukradol su moje tak najlepsie viem ake su a tak ich aj prezentujem aby clovek co ju kupi vedel o nej vsetko nic nezamlcujem a to sa neda napisat kratko aspon ja to neviem dakujem ti za pochopenie
Jozef Zilina3. Máj 2014
pre Bednar Jozef Lidl mal najvacsi obchod v Cechach s hudobnymi nastrojmi od roku 1892 ale nikde som o nom nenasiel ani zmienku o tom ze by vyrabal heligonky on ich ako obchodnik asi len predaval ako terajsi predajcovia maju viac typov heligoniek a daval si tam svoje stitky ako predajca takze mohol tam byt taky stitok v tom s vami suhlasim ale heligonku s najvacsou pravdepodobnostou nevyrobil skor ten Vavřin ale ten vyrabal Heligon nie Helikon LIdl ako mi je zname asi aj vyrabal hudobne nastroje ale skor dychove taku znacku poznam len tolko naozaj ma zaujma vyrobca Helikona
Milan3. Máj 2014
Jozef darmo sa rozčuľuješ tomas ma pravdu.
proste píšeš omáčky
Jozef Zilina 3. Máj 2014
Moje informacie ze Helikon vyrabal JH mi potvvrdili nezavisle aj iny heligonkari sam by som si asi na take tvrdenie netrufol a konkretne ako dovod uvadzaju zhodne ze ozdoba okolo basov je urcite takaka aku pouzival JH a druha vec oznacenie hlasov je tiez rovnake ako u ostatnych hlavackov su identicke na nerozoznanie a mam zato ze JH si vyrabal svoje hlasy ak nie opravte ma a tak isto aj hmatnik takze vykazuje vsetky vnutorne aj vonkajsie znaky JH ale rad sa poucim a urcite sa opravim a ospravedlnim ak mi da niekto relevantny dokaz ze ich vyrabal vavřin alebo lidl ale zatial to ze sa zmenilo pismeno sa mi vobec nezda to su take dohady chcelo by to vyrobny katalog JH alebo vavrina alebo lidla a hned vieme ak niekto taky katalog vlasni prosim podelte sa o info !!!!!!! fakt ma to zaujma ???????????. aspon zistime kolko zarucene pravych vycifrovanych hlavackov je na burzach a bazosoch Tomas ty mas derave vrecka a takto si liecis svoje ego aj s tvojimy kumpanmi tz LJ komentovat tvoje vyroky to chce silne nervy lebo ty si uplne inde mrtva debata ty si rypak a k:::::r hovg lebo ked si neuspel tak si zacal rypat na diskusii a rychlik truchlik teba uz beriem ako svoju rodinu tu si clovek nevyberie ty vies proste vsetko aj o mne aj o vsetkych tu na diskuzii to je telepatia no si aky si zi si v svojom svete uz som si zvykol ze ty sa vyjadrujes ku vsetkemu ale ked na to mas prosim ale daj relevantne dokazay a nepolemizuj