Vyhľadávanie

EXO hosting

Kliknite a počúvajte niektoré rádio:

Diskusia

Pridať príspevok
Milan30. November 2012
Pre MR: ak zháňaš kvalitný kufor na heligónku,odporúčam výrobcu Jelinka, kúpil som si tvrdý, kvalitný ľahký kufor, cena bola vzhľadom na kvalitu veľmi prijateľná a robí krásne, zvučné heligónky na objednávku, ja mám hlasy Amano, dobre ladí a neklepe mechanika. pozri aj jeho stránku www.akordeony.sk čakal som necelé 2 mesiace, ale tá výzdoba nemá chybu. Dám aj do galérie, keď pofotím.
Kontakt: 090741102
Peter30. November 2012
S tou prezentáciou heligóniek nie je zlý nápad. Kedysi dávnejšie som chcel niečo podobné tu na webe urobiť. Jednalo by sa však v svojej podstate o propagáciu jednotlivých výrobcov a predstav si, že mnohí si to vyslovene ani neželali. Absurdné, ale je to tak! Keď som rozprával s výrobcami, nechcú žiadnu reklamu,... že vraj majú dosť roboty aj bez toho...(?)
s,s pre MR30. November 2012
http://www.techgal.cz/hudebni.html
Ondrej S.29. November 2012
skyci, kamarát, je tu veľa dobrých ľudí, ktorí ti v po dohode na stretnutí požičajú svoj nástroj, aby si si mohol vyskúšať a vybrať, čo sa ti páči. To video, hmm zaujímavý nápad, ale s vlastnej skúsenosti by som to neodporúčal, na videou to zvuk trochu skresľuje či do hlasitosti, či do zafarbenia hlasu. Nie je nad osobnú skúsenosť, Stačí ak prezentuješ svoj pôvod a určite sa ti niekto ozve, môj Duraj s galérie je ti k dispozícii,10.12. budem v Dubnici, potom v Martine a medzi sviatkami zas v Dubnici.
Kontakt: older73@gmail.com
---29. November 2012
Skyci: odkial si?
skyci29. November 2012
napadlo ma ,keby sa tu na stránke urobila nejaká prezentácia respektíve videoukážka s heligónkami...kde by boli jednotlivé heligónky popísané(aj s nejakou orientačnou cenou) a rozdelené podľa výrobcu,druhu a typu .....na každej ukážke by bola prevedená heligónka s rovnakou pesničkou.....na základe toho by si mohli neskúsení heligónkári vybrať aká sa im páči a u ktorého výrobcu si ju chcú nechať vyrobiť....bola by to aj reklama pre výrobcov...možno prospešné pre obidve strany....hmhm ?
..za nápad ma nebite :)
---29. November 2012
Vak na heligonku kupiš u Bielika v žiline stoji 50 eur akordeonservis.sk
Duraj do neho vojde a trojradova delicia na tesno ale vojde.
čo sa týka vyberu harmoniky ked chceš dvojradovku tak máš na vyber Hlavaček amano veľmi silne hrá cena 2000e
Stanček 1600-1800e amano
Duraj 750 eur štandart
Pokial ti ide o financie tak Duraj vitazi a dá sa na tom v pohode hrať uplne to stači.Pokial chceš aby bolo počuť len teba tak Hlavaček amano.
Ta Stančekova ma neoslovila.dlhá čakacia doba a škrieka to na moj vkus.Ale niekomu sa može zase páčiť.
Dominik29. November 2012
Hral som 8 rokov bez stojáku. To obdobie bez neho nepovažujem za hranie. Dva roky so stojákom a teraz ľutujem, že som si ho nedal skôr.
MR29. November 2012
Prosím heligonkárov , kto poradí výrobcu či predajcu vakov na heligonku ?,pretože tie harmonikárske asi nie sú vhodné na heligonky. Za info ´dakujem.
Kontakt: moroni@centrum.sk
pozorovateľ29. November 2012
Prenému . Ja keď sa idem odĺahčiť, idem na WC. A tá tvoja skladba je naozaj na odĺahčenie.
pre všetkých29. November 2012
k príspevku: amater heligonkar
To je opätovne starý známy večne otravujúci na tejto stránke Milan Perný.
Ani otvárať! Nie je to heligónka, ani kvalitné hranie na akordeóne. Do koša s ním!
skyci29. November 2012
pre jiři: myslis tu od pana Duraja ?...ja nepotrebujem hned novu heligonku, mam v plane kupit si novu,ale predtym si chmedokladne zmapovat trh,aby som si vybral tak ,ze nakoniec budem spokojny...:-)
pre heligonkar amater: neviem ci to je hudba,ktora patri na tuto stranku...
amater heligonkar29. November 2012
trosku na odhlahcenie

http://youtu.be/7s2DVVkdqeQ
rychlik29. November 2012
pro Miro - na jednoradovku si zahras dost ludoviek, ale vsetko iba co su v jednej durovej tonine. Vy v Cechach molove piesne nemate takmer vobec takze nemaj z toho velky strach. Ked vsak mas moznost, rychlo sa jej zbav a kup si dvojradovku
MR28. November 2012
Pre Jirí
Heligonku nepredávam , to bol len pokus o výmenu za GCF.
Kontakt: moroni@centrum.sk
Miro28. November 2012
Dá se zahrát jen tak pro sebe na jednořadou heligonku?Vůbec tomu nerozumím.
Kontakt: reznicek.mir@seznam.cz
jiři28. November 2012
pro SKYCI, podivej se na bazos tam je pekna taky nova
jiři28. November 2012
pro MR za kolik prodavas tu novou dvouradovku,
Peter28. November 2012
Jaro, to si vystihol veeeeeľmi presne...
rychlik28. November 2012
Simone, prave toto som sa snazil povedat. Co komu vyhovuje je jedna vec, ale primitivne tvrdit, ze stojak je u heligonky nezmyslom alebo prekazkou to moze povedat iba zaciatocnik. No nech svoje osobne pocity nepovysuje za objektivnu prvadu