Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Marián J.26. September 2015
No počúval som tiež,a čo som sa dozvedel?Že na Slovensku existujú len dva pravé štýly hrania na heligónku,Podpoliansky a Terchovský.My ostatný hráme tzv.gýčový štýl napodobovaním českých dychoviek.No ďakujem pekne!
%26. September 2015
http://ke.regina.rtvs.sk/player/

radio REgina

Program o heligonkaroch -- ide to teraz , u to pocuvam asi pol hodinu, NADHERA
%26. September 2015
malo tam byt hocico
%26. September 2015
no tak pridajte nieco aj o heligonkach alebo ladeniach alebo materialoch debniciek a hlasovyh dosticciek , alebo hoio . . no ..len nech to je o HELIGONKACH !!!
N26. September 2015
Znovu chyba! Akména je Alkména. Podla vsetkeho nepotrebujem tvoje inteligentne vysvetlenia. Ak sa na nieco odvolavas, mal by si to ovladat. Nie vzdy poznas cloveka, ktory pise, podla toho ako pise, castokrat len zistis uroven jeho vzdelania.
Kontakt: pre Teodor
PRE "N"26. September 2015
Takým inteligentom rád podám vysvetlenie.

AUGIAŠOV CHLIEV - je pomenovanie pre prostredie, kde vládne CHAOS, ŠPINA, NEPORIADOK, to sa hovorí v bájke, kde Herkules ktorý bol synom tyrintskej kráľovny Akmény a najväčšieho boha Dia vyčistil chliev od hnoja , smradu.
Platí to aj pre ľudí ktoí píšu na tejto stránke, avšak v podobenstve kde hnoj a špina sú ich ohováračské reči.
Tak, že omyl v slovíčku neznamená nič, ale vo výrokoch a chorých mozgoch áno.
?26. September 2015
A je tu vykend , ase pribudne zpar dobrych prispevkov o heligonkach , u sa tesim.
?26. September 2015
Vitaj na Slovensku. U nas je to vsade tak, preco by prave tu to malo byt inac?
33326. September 2015
tu sa tuším naozaj začalo len ohovárať
N26. September 2015
Ten grecky kral sa volal Augiáš a nie Audiáš. Podla reci poznas cloveka.
Teodor25. September 2015
Vaša debata to je audiášov chliev. samá špina, ale hovorí sa aký človek taká reč.
Pre K.M25. September 2015
Na toho mistra skladatela je číslo :0905 607 201 potom daj vedet jaka bola výuka bo som počul že je ozaj dobrý v hraní a že MČ. Je iba pára z mistrova hovna. ???? zdar
K.M.25. September 2015
Dik za meno toho pána ,pozeral som videa toho pána L.S. neviem to presne posúdiť či sa tak hrá na heligonke som lajk.Skúsim zohnat na neho číslo hadam bude mať čas na mňa keď je aj skladateĺ asi nebude mat toĺko času zatial ďakujem.
!25. September 2015
Nie nestacilo. Debilom nikdy nestaci a musia vyryvat
Laco TT25. September 2015
Ale no,už hádam stačilo.
viem25. September 2015
v Seredi hrajú nejaký zdravotne postihnutí, hovoria si ZTP, nejaký Nitraj a tušim Hoblík. Počul som že oni sú schopní aj robiť výučbu. Tak vezmi mech a utekaj za nimi, určite pochodíš.
srandista25. September 2015
To je úžasné ako to tu chodí, ked nie je o čom, tak začínate przniť ludí, ohovárať špiniť, že len aby bolo očom.Toto robia zvyčajne ludia vo svojom okolí neuznávaní, podceňovaní a menej vzdelaní, stačia 4 polgárky.
Ondrej S.25. September 2015
K.M. Skús Laco Skubeň, chlapci sa mu trochu pohrali s menom ;)
Kontakt: older73@gmail.com
K.M.24. September 2015
Nemam na toho Laceňa kontakt je niekde na yooutube pozriem si ho, daj odkaz na jeho vystúpenie ak hráva neviem o koho sa jedná neznáme meno.Pod tým menom na google nikto nie je dík.
Tomas24. September 2015
Chcem sa spytat na tuto hohnerku.

http://hudba.bazos.sk/inzerat/52636561/Heligonka-Hohner-club-2ladenieB-ES.php

Ma take iste rozlozenie klapiek ako normalna heligonka. Viem ze tam nie su heligonove basy, ale zvuk by mal byt hlboky...

Naco su tam tie 2 extra gombiky?

Cenovo su pomerne dostupne, tak som chcel pocut vas nazor na ich zvuk....