Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
rychlík20. Júl 2015
pisete, ze mate zle skusenosti. ok, ale je treba napisat konkretnejsie ze v com, preco?
Bludy 19. Júl 2015
Spinit poctivych ludi ako p. Jelinka to moze len ubohy chudak Co nikdy nic v zivote nedosiahol.
19. Júl 2015
Ja by som si dal pozor u R.Jelinka z KM totalne mam zle skusenosti
Milan19. Júl 2015
Priatelu tak tebe nestačilo?
Ďalej budeš rýpať?
pre patrik19. Júl 2015
u Cika by som si dal pozor. a riadny.
Milan19. Júl 2015
Patrik zavolaj p.Číkovi ten je najbližšie pri Nitre tel.č je asi 0908177009
Patrik19. Júl 2015
Som z regionu Gemer, aktualne byvam v okoli NR ale nemam problem vycestovat dost vela cestujem v ramci celeho Slovenska.
jožo18. Júl 2015
Jeliman z KNM ten ti to spraví.zavolaj mu.
Milan18. Júl 2015
Patrik odkial si?
Patrik17. Júl 2015
ahojte,
potreboval by som nejakeho sikovneho opravara na heligonku. Potreboval by som opravit hlas jedna klapka hra falosne jedna sa o ladenie C-F trojhlaska.

Dakujem
Ondrej S.16. Júl 2015
Prehliadky sú podľa mňa predovšetkým o tom, že sa heligonkári stretnú, zahrajú si spolu a pokiaľ ja ako nadšenec som natoľko lenivý, alebo z iných dôvodov nemám možnosť ísť sa pozrieť na akciu, ale len pozerám na videá, tak sa mi to môže zdať, že sú tam stále tí istý. Avšak aj tie deti majú svojich rodičov, aj tí rodičia majú svoje problémy, nie každý má možnosť behať po všetkých akciách so synom či dcérou. Ak priemerný príjem do rodiny na slovensku je cca 1000€ a to som asi prehnal, zamyslime sa, akej akcie sa mladý talent zúčastní, ktorého otec 2 roky si nekúpil pivo, aby ratolesť mala na čom hrať? Na tej, ktorá je v ich bydlisku. Ak ja nedvihnem zadok, tak ... Nespoliehajte sa páni na p.Vránu, je super, že ho máme, ale tiež nemôže byť všade. Atmosféru podujatia ktorú prežijete, aj tak kamera nezachytí, i keď sa jej môže priblížiť.
Kontakt: older73@gmail.com
Peter16. Júl 2015
Ó ako dobre, že už takmer všade sú (vo folklóre) iba prehliadky a nie súťaže !!!
Juro16. Júl 2015
Tie nahravky su fajn len skoda ze furt ti isti hraci dookola. Skoda ze uz nebyva sutaž zlata heligonka tam bolo mnoho hracov aj deti ktore na inych znamych podujatiach nevidno. Preco to zrusili?
Šimon12. Júl 2015
Tak jsem se vrátil z dovolenky a podíval se jak se to tu pohnulo a co se řešilo. Chci napsat jen jedno. Milana z Hornokysuckých heligonkářů znám pár roků, vždy jsem si s ním velice slušně, korektně a věcně povykláda a vyměnil názory. Je to podle mne slušný člověk který nemá důvod tu psát jako někaký ferko nebo jinak. Když tu psával tak pokud mne paměť neklame tak vždy pod svým jménem. Myslím si ale že už tu s takovou psát nebude a nedivím se mu. To je můj názor na tuto část diskuze.
isao11. Júl 2015
Vďaka Bohu,že je Štěpán späť. Dúfam,že zdravý.Pri sile, lebo tieto dve ukážky sú strihovo, zvukovo vynikajúce. Čerta nespomínam, aby sa nezjavil, ako u detí v Pohorelej
Štěpán11. Júl 2015
https://www.youtube.com/watch?v=PUgpLdSL8qc

Vracím se příspěvkem k Dežericiam. Paní Adrianu Královou zařadili pořadatelé na závěr večera. Technika i já jsme to vydrželi, záznam se povedl a je na vás, bude li se líbit.

O autorských právech sdílím názor Petra. YouTube je velmi tolerantní a autory upozorňuje na "shodu obsahu/" to je upozornění, že snímek má autora s t,zv, autorskými
právy.

https://www.youtube.com/watch?v=QSKlTbLCuTU

I zveřejnění tohoto sestřihu CD Kubačákových asi není zcela v souladu s autorskými právy. Tady jsem si pohrál se střihem a se sestavením upoutávky.Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Peter11. Júl 2015
Napíš mi na mail - vysvetlím Ti. Niekedy je lepšie niektoré veci nepretriasať verejne, aby sa niektorí vychytralci nechytli ("nezdravého") rozumu.
Kontakt: peter@seman.sk
šúpolienka11. Júl 2015
prečo iní organizátori to nahrávajú a nemajú problém z autorskými právami ?, alebo p.Vrána má nejakú inú výsadu ?
Peter10. Júl 2015
Áno, je to cena ale pozor, potom je to aj otázka autorských práv !
šúpolienka10. Júl 2015
prečo si jednotlivý usporiadatelia akcií nezavolajú kameramana na podujatie aby to natočil a potom nie je problém to zavesiť na internet. Ja Vám poviem prečo to nerobia, veď kameramanov je ako maku, ale toho musia zaplatiť a p. Vrána to robí chudák zadarmo , alebo vatikánsku menu.