Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
JURKO9. Marec 2013
Nevie niekto či sú ešte na predaj vstupenky do Serede,počul som že vstupenky sú už rok dopredu vypredané a nevie niekto aká elita zo slovenska tam bude vystupovať. ĎAKUJEM
Jozef P9. Marec 2013
Dominik - poši mi na seba kontakt prosím.
Jozef
Kontakt: poval@centrum.sk
Jozef P9. Marec 2013
Vitaj Šimon celý a zdravý.
Jozef
Kontakt: poval@centrum.sk
Šimon9. Marec 2013
Tak jsem strávil krásný týden na lyžích a jsem opět mezi Vámi.
pro JanK
Jano můj názor je asi takový. Já ty čtyřhlásky moc nemusím a to z těchto důvodů.
1. Krásně naladěná trojhláska bohatě stačí, můžeš si na ni
dát když už tak nějakou oktávu a je to.
2. Proto pro mne zbytečná investice i ta váha.
3. Musíš mít větší bednu aby ti stačil vzduch a i z těchto
důvodů nejvíce věřím v takových případech zinku což je ale
další investice navíc když hraje super Amano.
4. Když chci nechat nástroj zaznít vezmu oktávu trojhmatem.

Čtyřhláska by ti podle logiky a fyziky měla vzít o čtvrtinu vzduchu víc, to asi nikdo nebude vyvracet. Teď ti ale jistě někdo lidí napíše jak mu krásně hraje čtyřhláska, to mu věřím a přitom nebere vzduch a má ji na základních hlasech čemuž nevěřím. Prostě pro mne zbytečné. Mám teď doma půjčenou ADG Schmitd dvojhlásku a hraje velice hezky, nic mi tam nechybí. Ale to je jen můj názor.
JanK9. Marec 2013
Ak má niekto skúsenosti a znalosti ohľadom rozdielu kvality zvuku, medzi troj a štvor hlasnou heligonkou podeľte sa. Oplatí sa investovať do štvorhlásky? Čo viem je len to že je ťažšia, no posúdiť samotný hlas pri hre z videí sa moc nedá.
Dominik8. Marec 2013
*heligonky
Dominik8. Marec 2013
Zatiaľ je pre mňa škola prvoradá. Na heligonka zatiaľ nemám veľa času :/
J.M8. Marec 2013
pre Dominik.. ved preferuj svoju vyrobu... :D
Dominik8. Marec 2013
Veď tak hral som na nej tak skúsenosť mám. Ak chceš hrať na nej tak kľudne zbehni. Daj mail a hodím ti číslo.
....8. Marec 2013
Dominik: Ja som myslel že píšeš z vlastnej skúsenosti a vlastníš ju. Nevadí dík.
Dominik8. Marec 2013
Nie nemám. Ale vravím aby si zbehol k Ďurimu keď chceš vidieť jeho heligonku. Jeho výrobu.
Miro S.7. Marec 2013
Pre pána Mariána Hodása.
Môžete sa mi ozvať na môj e-mail?
Ďakujem!
Kontakt: miroslav.svetlak@mail.t-com.sk
jano z DT7. Marec 2013
...Dominik nenechal nič na náhodu a urobil si heligonku sám doma !! :-)
Kontakt: murin.heligon@zoznam.sk
MARIÁN7. Marec 2013
Pre JANO Výška je 34cm
Kontakt: hodasm@zoznam.sk
....7. Marec 2013
Dominik: Ty máš krahulcovu?
Dominik7. Marec 2013
pre ...
Tak choď k nemu.
jano7. Marec 2013
p. Hodas všimol som si v galerií novú heligonku vašeho syna. tú Schmidt. chcem sa spýtať aky je rozmer bedne. výška 36cm? alebo je to tá menšia? ako ste s nou spokojný je tam veľky rozdiel medzi tou trojradovkou čo mal vaš syn od kobližka?V čom je lepšia alebo horšia. A ak to neni tajne za koľko sa dá taká heligonka zohnať? Ďakujem.
....7. Marec 2013
skusenost: Ty si zvláštny človek... Ale ži si v tom svojom sne kľudne dalej.Celkom rád by som si vyskúšal heligonku od p. Krahulca mate ju niekto?
...6. Marec 2013
Aby si niekto nieco uvedomil nesmie byt arogantny, Vtedy Peter2 sa prejavil ako slusny a kulturny clovek. Toto plati samozrejme aj o Petrovi adminovi. Neda sa to vsak povedat o tomto. Je to ale na nom, je to jeho rozhodnutie
_HM_6. Marec 2013
K rovnakému "problému" dvoch Petrov sa tu pred nejakým časom vyjadril aj sám admin. Momentálne je jen príspevok na strane 109 zo dňa 30. mája 2012 a myslím, že stojí za prečítanie. Rozdiel je len v tom, že vtedy si to "druhý" Peter zobral ka srdcu a začal sa podpisovať "Peter 2".