Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Oňo25. Jún 2013
Pre Lenka ja si myslím,že keď už, tak Hohner Vallenato,je to 3 hláska .
.25. Jún 2013
Bozemoj Milan, ked uz tu podchvilou pchas tie svoje videa, aspon sa podpis menom, nie ze "jan". Clovek aby aspon vedel co ho caka. Skoro rano na to kliknem a takmer mi ranajky v krku uzviazli.
jan24. Jún 2013
super video.
http://youtu.be/4ddA7hFCDb8
lenka24. Jún 2013
A co říkáte na hohner compadre? :))
lenka24. Jún 2013
Dobrý večer,
potřebovala bych jako začátečník, co uvažuje o koupi diatonické harmoniky, poradit, jaké zvolit ladění. Budu si hrát spíš jen pro sebe a nejsem zdatný zpěvák... je vhodnější a-d-g než g-c-f ? A nebo e-a-d? Díky moc!!
Janko K.24. Jún 2013
Šimon,
čo sa Ti preboha stalo? Vari si sa potkol o heligonku pri vatre, alebo nebodaj skákal bangee jumping? :))
Je to mrzuté a vraj aj dlhsie bolestive, dúfam, že hrať môžeš..
Prajem skoré vyzdravenie, lebo na východe so zlomeným rebrom veľa vody nenamútiš :)
Šimon24. Jún 2013
pro Štěpán
V sobotu v Ostravici, v pondělí na You Tube. Štěpáne kdyby mne nabolela zlomená žebra tak se před tebou skloním až k zemi. Ty nám chlapče zraješ jak víno, čím starší, tím lepší a na rozdíl ode mne rychlejší. Díky, měj se hezky a zdravím Tě do Poruby, Šimon.
Štěpán24. Jún 2013
V sobotu na Ostravici pod kapkami deště.

http://www.youtube.com/watch?v=9OAVQgopgiE
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Priatelia Seredskej heligonky24. Jún 2013
pre karola T
žlč mi vybrali už ju nemám, len zas sa uberáš nesprávnym smerom, o heligonke je tu reč.
...23. Jún 2013
Mas dobre ze si dama. Tu ti radi poradia - este aj email ponuknu. Riesilo sa to inak ozaj asi stranku dozadu. A po tych zaveroch asi najlepsie bude ked najprv povies, kolko za to chces utratit :).
inak to bude zas kolotoc
Gabika23. Jún 2013
Dobrý deň, mám 30 rokov a rada by som sa začala učiť hrať na heligonke. Prosím si radu, ktorá by bola pre mňa ako úplného začiatočníka najlepšia? Ďakujem veľmi pekne za info.
pro pepina 21. Jún 2013
zde není burza harmonik
Kontakt: ctenař---
karol T20. Jún 2013
pre priatela ze seredi,pletieš si demonštráciu s menštruáciou,si plný žlče a vo svojom príspevku by slovenčinár našiel preklep tieš,tak nech sa ti darííí...
Priatelia Seredskej heligonky20. Jún 2013
Pre karol T
160 sa píše s nulou a nie veľkým O. Ale to sme si tu už na teba yvykli. A čo sa týka heligoniek, tak ty máš Nemecku čo nevie po slovensky. To tvrdíš všade kde to domrvíš na pódiu.Jedna vec sa mi páči, že sa snažíš o normálnu komunikáciu, to uznávam, že robíš pokrok. Zdar SEDITE.
karol T20. Jún 2013
pozdravujem Vás,moji virtuálni kamaráti,idem sa podelit o môj včerajší zážitok,nie som trémista,na heligonke si sám hrám jeden rok a včera som po prvý raz vystúpil na verejnosti,ale,bola to gulážpartia pre cca 16O ludí,doma mám tri heligonky,dve v ladení CF a jednu DG,urobil som chybu,zobral som si DG,je najhlasnejšia a tie basy,nádhera(vdaka p.Duraj),čo bolo horšie boli tam ešte traja heligonkári a všetci mali CF-ky,píšem to preto,že mnohí mladí sa pýtajú,aké ladenie si mám kúpit?,tak som si vlastne môhol zahrat len ked tí boli unavení,alebo smädní,zahral som si,ako som povedal,nie som trémista,ale prvý raz v živote mi vypovedali od trémy nohy,naštastie nie ruky,nedokázal som stát,od zodpovednosti,musel som si sadnút,ale to len zo začiatku,nerehocte sa,nebol som schopný stát,to bola sila...
další poznatok,ked som si doma hral,nenapadlo ma,že "diečatá" môjmu valčíkovému a polkovému tempu akosi nestačili...musím sa preučit naozaj na omnoho pomalšie temto...další poznatok,ked som si doma cvičil,tak som si naučené názvy pesničiek zapísal do malého notesa,mal som stastie,že som ho mal v kufríku,lebo by som si zaBože,nespomenul v tej tréme,aké pesničky to vlastne viem hrat...tak dakujem za pochopenie a nech vám to všetkým krásne hráááááá
pro Šimona19. Jún 2013
Máš pravdu souhlasím stebou
Kontakt: arny
Šimon19. Jún 2013
pro rychlík
nové je nové, co se týká konstrukce a funkčnosti harmoniky tak je to jasné, ale NĚKTRERÉ staré nástroje jsou zvukové klenoty a pak je to nesrovnatelné. Každé má svoje, to už jsme tu mleli stokrát.
:-)19. Jún 2013
Kto aku doma ma, taku chvali.
Pavel19. Jún 2013
Čtu vaše příspěvky a nedá mi to nepřidat se.Já koupil před týdnem LIGNU za 2 900,-korun českých přes inzerát a jsem zatím maximálně spokojen.Taky začínám.
mato19. Jún 2013
Určite máte pravdu že nové je len nové ale uvedomte si že ten koho to zaujalo a chce sa naučit hrat si nekúpi heligonku zhruba za napr. 1500 éček alebo drahšiu ako tu ktosi písal nevie či mu to vlastne pojde a potom čo vieme že každý raz musel začat a kolko je takých čo im to nešlo a potom harmoniku hodí do kúta ved pre začínajúceho je určité riziko tých 300-400 eur prepáčte ale je to len môj názor .Kto máte skúsenosti radšej tomu začínajúcemu poradte kto vie jak ho kritizovat každý aj nemá tolko aby si mohol len tak.
Kontakt: 0903259862