Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Jozef P17. Máj 2013
Prídite si deň pred prehliadkou povyspevovať do Dežeríc - o hodinku to prepukne.
Jozef
Kontakt: poval@centrum.sk
Károľ17. Máj 2013
Z vaších riadkov srší závisť a nenávisť voči kultúrnemu podujatiu v Seredi. Opýtajte sa miestnych obyvateľov, aký je ich názor na toto vydarené podujatie. Cieľom nie je opitý vyspevovať deň pred prehliadkou do rána. Poriadatelia chcú divákovi ponúknuť slovenskú heligónkovú kultúru na vysokej úrovni. Preto bol tento rok sprísnený výber účinkujúcich. Museli spĺňať prísne kritériá kvality. Diváci odchádzali spokojní a tešia sa o rok opäť.
Priatelia Seredskej heligonky16. Máj 2013
xixixixixixixi, Károľ xixixixixixi................
diváčka16. Máj 2013
a prečo práve vás pán Károľ oslovili tí obyvatelia, vari ste vy boli ten hlavný organizátor?
Karčí16. Máj 2013
Karoľ: Som sa dobre pobavil že hráčsky talent ..... Ešte povedz že aj spevácky talent a sa nasmejem ako kôň... Tvoj príspevok smrdí samochváľou zo serede....
Károľ16. Máj 2013
pre JanK
Kto prekrúca fakty ? Hlavný organizátor aj napriek nevôli časti heligónkarskej obce, ktorá mu závidí, usporiadal vydarené podujatie, ktoré nemá na Slovensku obdobu. Umelecká špička v hre na heligónke, kvalitné a nie lacné občerstvenie, reprezentatívne prestory. To len pár závistlivcov vypisuje hlúposti, lebo závidí hlavnému organizátorovi jeho hráčsky a organizačný talent. V meste Sereď heligónková tradícia nebola a ešte aj dnes ráno ma oslovili niektorí obyvatelia s tým, že to bolo cez víkend vydarené.
peter15. Máj 2013
pre rýchlik -Vieš každý má svoje top.xxxx peničiek ktoré by si chcel sám sebe zahra..či?
Kontakt: buxus44@gmail.com
peter15. Máj 2013
Začal so aj Goralu a som už v polovici je to super keď tá hudba vinde von...mám to za 5dní
Kontakt: buxus44@gmail.com
rychlik15. Máj 2013
Vztah by si mohol mat aj ku gramatike, ale nevadi. Ked si zacinajucim heligonkarom a zatial vies uz zahrat az 4 piesne, Borovku si nechaj na neskorsie. Je to molova piesen a do molov sa pust az dobre zvladnes durove
peter15. Máj 2013
Tak ahojťe heligonkáry mal by som k Vám velu prozbu,začínam na heligonke a chcel by som sa naučiť pesničku Borovka borovka vedl by mi niekto poradiť?vopred ďakujem bola by to moja cca5ta pesniča ku ktorej mám vsťah...
Kontakt: buxus44@gmail.com
Šimon14. Máj 2013
Omlouvám se za překlep, děkuji
výmenka14. Máj 2013
v Sederi...v Seredi...
Šimon14. Máj 2013
pro JanoK
Budu rád když mne někde najdeš trochu poklábosíme. Jinak v Sederi jsem jednou byl a bylo to opravdu hezké. Přehlídku dělá Laco Skubeň fakt dobrou a kvalitní.
Inotaj14. Máj 2013
Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Vtáka poznáš po perí a človeka po reči. Starého psa novým kúskom nenaučíš. A sme doma, stará mama!
JanK14. Máj 2013
Múdrosť našich matiek je neodškriepiteľná. Krásne podané. Šimon piatok nech Vám to vyhráva a aj v sobotu vydrží, prídem sa pozrieť. Pre Karoľ, klobúk dolu pred každým kto dokáže takéto podujatie zorganizovať, ale neprekrúcajme fakty.
Šimon13. Máj 2013
teď něco úplně mimo heligonky
Byl svátek matek a já jsem byl na zanést kytičku na hrob svojí maminky. Vzpoměl jsem si na jednu věc co mi kdysi říkala.
Byla to výborná švadlena a pamatuji si že mi říkala že dobré sako musí mít mimo kvalitní vrchní látku, kvalitní střih a kvalitní provedení i kvalitní vnitřní podšívku. Pak je to prý teprve kvalitní sako. Takže já když jdu jednou za čas pro sako dívám i na tu vnitřní stranu a pak si dělám celkový úsudek jaké to sako opravdu je. To jen tak naokraj aby si někdo nemyslel že když má kvalitní látku navrchu má i dobré sako. Špatně zapravená vnitřní podšívka, trčící nitě a křivé švy sice nejsou tak hned vidět ale zkazí pak dojem celého saka. Tak jsem tam chvilku postál, zapálil svíčku a šel pomalu domů. No ale teď už pojďmě raději zpět k těm našim heligonkám, to bylo jen takové zamyšlení na které jsem si vzpoměl v souvislosti s letošním svátkem matek.
Károľ13. Máj 2013
Podujatie v Seredi bolo opäť na vysokej kultúrnej úrovni. Hlavný poriadateľ pozval výber najlepších hráčov, ktorí sa neznížili k tomu, aby ho hanlivo osočovali na počítačových stránkach. Aj fanúškovia v hľadisku mohli byť spokojní. Psy štekajú, ale karavána ide ďalej. Mesto Sereď nemalo heligónkovú tradíciu, ale vďaka hlavnému organizátorovi sa podarilo zabezpečiť všetko na úrovni po stránke výkonnostnej aj spoločenskej. Hráči mali veškerý komfort, fanúškovia tiež bohaté občerstvenie. Aj napriek neprajníkom to bol opäť krásny deň s populárnym ľudovým nástrojom našich predkov. A tým sa myslí aj z Českej republiky. Vďaka.
Jano Chudoba12. Máj 2013
Tak...Presne tak... ci budem na javisku sycat ako had, je mi jedno...Hlavne ze to v piatok pri gulasi vsetci rozbalime...zaklad je ze SE SEJDEME - najjviac sa tesim na vas milí kamarati, sontanne t rozbalime...

J
Šimon12. Máj 2013
pro Jano Chudoba
mám obavy aby nám po tom pátečním předkole zůstalo v hrdlech alespoň trocha hlasu!!!! Ale těším se k vám moc, u vás je to hlavně o kamarádství a to je pro mne to hlavní. Čauky v pátek.
znalec 12. Máj 2013
pre mystifikator, 2014 sa píše s nulou a nie veľkým O, Ale to sa pán Lacko vždycky pozabudne, to nie je ako pri výsluchu, že musíte písať na písacom stroji...