Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
J.M28. December 2013
vie niekto o dakom čo vie napr pozinkovať alebo ja neviem ... poniklovať plechy na heligonku?
feri27. December 2013
To neni moj inzerát ale cena je ako stvorená pre rychlíka- vševeda.
Jonáš27. December 2013
V tom inzeráte je chyba - predávajúci ešte uvažuje v slovenských korunách.
rychlik27. December 2013
ozaj "super" cena, ani lepsia za tu sunku uz nemoze byt. to si sam teraz robis tu reklamu na svoj inzerat?
feri27. December 2013
Super cena: http://hudba.bazos.sk/inzerat/32661249/HELIGONKA.php
mmm27. December 2013
neprehaňal by som to s tym hranim vsetkého moc škodí. vsetko treba s mierou. heligonka je jedna s tuctu zaĺub čo praktizujem a rad robím hrat treba ked je chut a čas.
Dominik27. December 2013
Heligonka je pliaga.. aj o frajerku vas pripravi ak sa velmi nanu naviazete...
mirec27. December 2013
pozehnane sviatky :) chcem sa vas spytat ze co si myslite o hlasoch: Tipo a manoMs????? (asi takto nejak sa to pise)
Brigado26. December 2013
V podstate vsetko od sikovnych prstov po kludnu manzelku. Ale fakt je ze keby som mal sikovne prsty tak by bola manzelka kludna a spokojna :-D
rychlik26. December 2013
tak teraz neviem, co potrebujes - litre spisskej borovicky, alebo kludnu manzelku? :)
Brigado25. December 2013
Jonas ty si konecne zalezal nieco originalne a hlavne zo svojich skusensti. Presne toto by som potreboval. To stastne a vesele zela kazdy ale ty si zalezal nieco co naozaj potrebujem. Dakujem.
Jonáš25. December 2013
Prajem všetkým heligónkarom šikovné prsty, kvalitné nástroje, litre spišskej borovičky na kvalitný spev, repertoár piesní svojho regiónu a pochopenie pre svoju záľubu u zvyčajne nervóznej manželky.
Andrej Švarný24. December 2013
Prajem vsetkym ludom dobrej vole stastne a vesele Vianoce.

Kontakt: andrej.svarny@gmail.com
older7324. December 2013
Želám vám priatelia pokojné, Bohom požehnané vianočné sviatky, prežité v kruhu najbližších, veselého Silvestra a do nového roku veľa krásnych chvíľ spojených s heligónkou.
Kontakt: older73@gmail.sk
SS23. December 2013
Milí heligonkári!
Všetkým Vám prajem krásne prežité dni Vianočné,
v kruhu rodiny v pokoji, v šťastí a v zdraví prežite dni sviatočné.
,
Srdečná vďaka za Vašu peknú záľubu, ktorou radosť rozdávate,

nech nám ostatným ešte dlho, dlho krásne hráte.
Krásne Vianoce!

Stanislava Seidlová
Otázka23. December 2013
Čo si myslite o tomto ,Anton Hlavaček Chlumčany,je toto original heligonka???Má doma niekto takú podobnú aku predávaju na bazosi .sk?
Janko K.23. December 2013
Ja sa pripojím k Peťovi:
Krásne, v pokoji a rodinnej pohode prežité vianočné sviatky,
v novom roku pevné zdravie, šťastie,
mnoho radosti a veselosti pri pesničke s heligónkou

Ján Karabinoš
Peter - admin23. December 2013
ŠŤASTNÉ, VESELÉ, POŽEHNANÉ SVIATKY PRAJEM VŠETKÝM ĽUĎOM DOBREJ VOLE !!!

A V NOVOM ROKU ABY NÁM TO VŠETKÝM KLAPALO - HRALO, SPIEVALO EŠTE LEPŠIE AKO DOTERAZ... :-)

Peter Seman
karol T23. December 2013
pozdravujewm vás páni,nejdem zastávat p.Duraja,ktorého si velmi vážim a som nesmierne rád,že ho na Orave máme,bol som u neho najmenej 25x,vždy som sa predom ohlásil,lebo som vedel,že je to len človek s rodinou,detmi,vnúčatmi a osobmnými potrebami...aj mne niekedy povedal,nechodte,nebudem doma,ale našiel som ho aj nad taku "roztrepanou " heligonkou,že bol z toho až neštastný a to bola predtým u ladiča...aby vyhovel každému stoji ho to úsilie,aj ja by som mal toho cez týžden "plné zuby"...
tak mu podakujme za krásne nástroje,ktoré vyšli spod jeho rúk a poprajme mu hodne zdravia,aby sme nemuseli chodit do iného okresu,samozrejme bez ohlásenia sa,aj ja vám prajem požehnané Vianoce...
Miro S.23. December 2013
Vianoce sú predodvermi a niektorí heligonkári sa tu napádajú a navzájom urážajú. Kritizovať treba, ale bez invektív - neurážať nikoho. Načo je to dobré, len aby zo mňa zlosť vyfučala?! Radšej hamovať, ako banovať!!!
Všetkým heligonkárom - aj heligonkárkam prajem príjemné, radosté a veselé Vianoce a všetko dobré v Novom roku 2014!
Miro Svetlák.