Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Štěpán26. Február 2014
Jozef - to jste si mohl odpustit - nedávám videa amatérů, mladých, nebo starých hráčů věkem, dobou strávených s heligonkou zachycených na dobrovolných, příjemných a neplacených setkáních proto, aby byli znevažováni. Přímo na YouTube taková hodnocení nezažívám. Pomohl jste mi k tomu, aby tohle byla moje poslední informace v této diskuzi. Jsem Vám k dispozici emailem. Štěpán
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
karol T26. Február 2014
ale Es-As sa dá po čase preladit na D-G je to krásne ladenie s hlboku oktávou-nádhera ,prajem vela trpezlivosti a radosti z hry
karol tarambula26. Február 2014
ok es as ti je k ničomu nemusiš ani skuššat
JanK26. Február 2014
prepáč, troška som to... karol tarambula :-)
JanK26. Február 2014
Pre karol taranbula, som z okresu prievidza. A vďaka za snahu, avšak písal som že b-es som mal požičanú, asi 1 týždeň, no nemal som ladenie es-as.
JanK26. Február 2014
Ďakujem za radu a budem rád ak dáme reč, môj kontakt
Kontakt: najov@centrum.sk
jaso26. Február 2014
ako ti cas ubehne pri zimnych veceroch. A navyse je to tvoje dieta a uplne inak sa k nej spravas samozrejma prve ale na druhej si dam uz vacsi pozor kde co a ako
jaso26. Február 2014
tak ma to troska nastvalo moc nie som na nejake vyzdobene typ tyrol a podobne kysuce atd tak som sa ropzhodol urobit si je to parada niekto sklada lietadla ja harmoniku nie je to otom ci usetris alebo nie pouzil som malinu morusu a slivku za dva tyzdne uvidis ale ako hovorim je to relax ani nevies
jaso`26. Február 2014
pre... neviem co mas presne na mysli ci financie ale za hlasy a mech som dal dokopy nejakych 32o ecek ostatne si robiim sam ale nie je to otom ci usetrim ked som sidaval robit harmoniku chcel som na styl BELTUNA ciste drevo bez caciek maciek ale tu to nik nerobi aspon nie na okoli
Jozef26. Február 2014
Stepán, ide to , video je natočené super, ale ten spevák je otrasný. Pripomína mi to kara-oke s 2,5 promile. To je podobný típek jak Pátrovič z CS má talent. Možno bolo treba vyvetrať miestnosť... :-)))))))))
...26. Február 2014
Jasao: zaujímalo by ma kolko ta vyjde výroba tej heligonky máš to už zrátané?
jaso26. Február 2014
Zaatial tolko obed konci idem makat majte sa drzte sa nech Vam to hra zasa vecer ak neodpadnem vcera som to len prebehol myslim diskusiu ale nemal som uz siil odpovedat ak sa niekto podujme dat sa mi na tie hlasy ozvite sa
jaso26. Február 2014
a ked sme uz pritom na tej prvej mam Tipo Amano CF tu druhu chcem robit B Es hlasy som mal z Loun Hlavacek ale poviem Vam polovica nehrala pri skuske a o poslednych najvyssich dvoch tonov v rade F ani nehovoriac ani keby tam neboli nic pekne asi zlozim harmonicku a poslem niekomu na doladenie
jaso26. Február 2014
ziadat o radu je to moja prva vlastnorucne vyrobena od piky ako sa hovori cez drevo po mechaniku okrem mechu a samozrejme hlasov treba este vychytat muchy ale uz sa narezaava druha pekna orechova ¨kedze robim s devom¨ potom sa pochvalim a odfotim ju zatial je v stadiu dokoncovania
jaso26. Február 2014
pre Simon Nemyslel som to zle alebo nejak ustipacne len mam niekedy pocit ze sa riesia veci nepodstatne poradenstvo je jedna vec a nejake podcenovanie toho druheho druha.Asi mam negativnu skusenost a to teda mam inak sam budem potrebovat poradit dokoncujem heligonecku takze co by dup budem
Štěpán26. Február 2014
Jozef a Mari,
Už jsem se lekl, že mi někdo maže moje videa. Kromě mne a producenta YouTube to totiž nelze. Pokud se jedná o video JUDr. Ladislava Skubeňa z Rožnova - Najkrajša hviezdička, je zde:

http://www.youtube.com/watch?v=Pjtw-suHvO0

Kontakt: vrana1935@seznam.cz
mari26. Február 2014
z mesta seredi odkial ja žijem...
Jozef26. Február 2014
mari, dajáke temné sily to video s YouTube vymazali. Zrejme vyšší záujem...
pre JanK26. Február 2014
Janko,neviem kto ti poradil Es-As, podla mna je to extremne ladenie kde ozaj musis mat velmi specificky hlas, aby si to vyspieval. Naproti tomu B-Es je casto spevne prijemnejsia. Jedna pomocka: casto sa ludia pytaju ze v akej vyske a ake ladenie si maju kupit. A nie vsetky ladenia sa daju vypocut na youtube a ak aj, nie prave ta skladba, ktoru by zaujemca chcel. Pritom i na pesnicky.orava.sk je moznost si mnohe skladby vypocut a dokonca transponovat a skusit si zaspievat potom s pesnickou v takej tonine. A rovnako existuju jednoduche a zdarma pocitacove programy, kde si pesnicku "posunies" ako chces a vypocujes a vyskusas ci zaspievas.... Moznosti su, len treba chciet. Kazdopadne, ak sa rozhodujes medzi B-Es a Es-As, to B-Es je podla mna jednoznacna volba. Keby trojradovku, tam by som ti odporucil ine ladenie, ale ved, nechaj na seba kontakt, da sa pobavit.
mari26. Február 2014
jozef: myslíš tohto koncertného majstra skubo laceňa..? https://www.youtube.com/watch?v=Pjwtw-suHvO0&feature=youtube_gdata_player