Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
i17. November 2012
No neviem ako Ty ale ja este prdim do plienok
Kontakt: i
Rychlik17. November 2012
Tak to vieš hrat moju pesničku?,,Prdime ,prdime ,hore po dedine........
i17. November 2012
Nie narodil som sa včera
Kontakt: i
rychlik16. November 2012
Mas pravdu, ale neviem, ci ty vobec vies ako to bolo za socializmu
i16. November 2012
Za socializmu to bolo tak ten kto rozpraval vtipy bol bud dobity alebo v lapaku a policajna agresia aka je teraz na demonstraciach v europe to je oproti tej aka strasna ahrozna bola unas v 89 tom len hladenie cest modernej demokracii a heligonke zvlast
Kontakt: i
Šimon15. November 2012
pro jopova
dobrý, zasmál jsem se, ale smutný na tom je že to tak nějak reálně chodí a nám zase zůstávají jen ty anekdoty jako kdysi. Dobrý je jen to že nám za ně nedají pendrekem nebo nás nezavřou. Ještě že máme ty naše heligonečky !!!!
jopova14. November 2012
Slovenský minister dopravy šiel na návštevu k ministrovi dopravy Nemecka.
Vila, dvojgaráž, dve autá, zariadené. "Odkiaľ si na to zobral?" Chlapík otvorí okno: "Vidíš tú diaľnicu? No, tá mala byť 8 m široká, ja som ju dal spraviť len 7,5 m, no a zaplatil som si vilu s príslušenstvom."
"Ahá, chápem."
Príde k návšteve na Slovensku. Zámoček, garáže pre 6 áut, parkovisko, bazén s vírivkou, plavecký bazén, tenisové kurty, park, záhrada, zariadenie.
"Odkiaľ si na to zobral?"
Náš minister otvorí okno:" Vidíš tú diaľnicu?" "Nie, nevidím!" "No, vidíš!"
rychlik13. November 2012
o ktorej galerii znamych vyrobcov to rozpravas?
+++13. November 2012
Ako je možne ,že v inzerciiach su aj ine typy heligonek ako najdeme v galerii znamych vyrobcov?Potom ta galeria nie je komplentna !Napr.A.Kavečka Hořovice ked vygooglime nenajdeme, všetky jeho heligonky!!!
Peter 213. November 2012
Chlapi, neviete, či niekto nahrával video z Podstavekovej heligonky v Brezne? Rád by som si pozrel bud na youtube, alebo niekde zohnal. Vdaka.
Michal12. November 2012
Dekuji, Danovi za odpoved presne to jsem potreboval vedet.Drive jsem opravoval heligonky v CR, ale ceny neskutecne vyrostly.Diky Michal
dano11. November 2012
Pre michala, mne generalkuje akordeony pan Jelinek s Kysuckeho Noveho mesta. Kontakt na neho najdes na jeho internetovej stranke www.akordeony.sk odporucam kvalitu za rozumnu cenu!! Co je v tejto dnesnej dobe dolezite...
pre Michala11. November 2012
moznosti je viac, ale co som videl, pekne generalkuje napr. Pan Duraj v Zaskove - vyraba vlastne nastroje ale ozaj dobre opravuje i tie stare
Michal11. November 2012
Dobry den,prosim poradte u koho na Slovensku si nechat udelat generalku stareho hlavacka,mechy,ladeni atd.Diky Michal
Kontakt: sosa.m@seznam.cz
Bony9. November 2012
To je ako v tom vtipe:
Muž sa pýta svojej ženy:
- "Keby si mala možnosť sa dať pretiahnuť za 1 000 000 EUR, spravila by si to?"
Žena sa chvíľku zamyslí a odpovedá:
- "Nooo, aj hej"
Takú istú otázku sa spýta aj svojej dcéry, a ona odpovedá:
- "Nemusela by som celý život robiť, spravila by som to"
Nakoniec muž vraví svojmu synovi:
- "Vidiš synak, my sme teoreticky milionári a pritom pravda je taká, že máme doma dve k***y"
rychlik8. November 2012
presne tak to je. Niekto niekomu kecne, ze moze za svoju Skodu Favorit pytat 4000 euro a uz setci naokolo so svojimi starymi skodovkami sa budu vytesovat ze aky su z nich naraz bohaci, ha - ha
jopova8. November 2012
Možno sa jedná o nedorozumenie.
Stretol som hrdú majiteľku starej hlaváčky, ktorá mi sebavedome tvrdila, že jej za ňu dávali 4000!!! "Reku eur? Noooo, asi eur. A kto to bol? Takí Poliaci, cezpoľní, počuli ju hrať a že dajú za ňu toľko.Verím, ale asi vás chceli dobehnúť a núkali 4000, ale korún. Veru, aj tak to môže byť. "
Nie je všetko zlato, na čo nám doma padá prach. Treba ponúknuť, trh sám určí cenu. Viem o čom hovorím :o))))
Peter 28. November 2012
Jano, daj ju do burzy, nech ju vidia heligonkári, trošku popíš bližšie o akú heligonku sa jedná a sám uvidíš. Dopyt rozhodne, možno ju predáš hned a možno za tú cenu nikdy ,-)
558. November 2012
Jano: skus si ju dať potom na truhlu a daj cedulku aby pozostalí videli že mala hodnotu napr 5tis eur.,.
Jano8. November 2012
dakujem za nazor,ale tvoj prispevok pre mna nebol nicim prinosny.
Peace for all