Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
Michal30. November 2012
Dobry vecer,prosim dostal jsem se ke staremu hlavackovi, kde pri zmacknuti hlavniho basu se pridavaji 2hlasy s priznavkami.Dekuji za veskere info. Diky Michal
Kontakt: sosa.m@seznam.cz
MR30. November 2012
Pre Milan.
vďaka za doporučenie, aj v tejto stránke si prezriem všetko hladané....
Kontakt: moroni@centrum.sk
dano30. November 2012
pre .
aspon vidno, ze na tejto diskusii su isty ludia, ktory nikdy neboli u ziadneho vyrobcu osobne... len pre informaciu, pre diskutujuceho co je pod menom BODKA . PAN Jelinek urcite nema slovinske veci ci co si to tam pisal.... bere material s celeho sveta.. a tym je vynimocny kvalitou a hlavne dizajnom. A este jeden dotaz, je jeden z MALA vyrobcov, co si vyrabaju vsetko okrem hlasov a par doplnkov SAMI!!! .
pre Janyho30. November 2012
Nechcem ta sklamat, ale ja som raz mal taku staru heligonku co smrdela a stale ju bolo citit. Smrdela cela izba a nicim som ten smrad nevedel odstranit. Podarilo sa to az tak, ze som ju predal :D
.30. November 2012
čo stal ten kufor od Jelinka?
A jeho heligonky mutenica slovinskej a československej,proste parodia na heligonku.
Bavim sa teraz o vizaži nie o hlasoch
Jany30. November 2012
Poraďte prosím... Kamarát mi doniesol staršiu heligónku po dedovi, ktorá dlho stála nepoužívaná. Je v poriadku len ju strašne cítiť stuchlinou. Ako ju najrýchlejšie vyvetrať? Najviac je cítiť mech. Ak máte niekto skúsenosti budem vďačný za radu
Milan30. November 2012
Pre MR: ak zháňaš kvalitný kufor na heligónku,odporúčam výrobcu Jelinka, kúpil som si tvrdý, kvalitný ľahký kufor, cena bola vzhľadom na kvalitu veľmi prijateľná a robí krásne, zvučné heligónky na objednávku, ja mám hlasy Amano, dobre ladí a neklepe mechanika. pozri aj jeho stránku www.akordeony.sk čakal som necelé 2 mesiace, ale tá výzdoba nemá chybu. Dám aj do galérie, keď pofotím.
Kontakt: 090741102
Peter30. November 2012
S tou prezentáciou heligóniek nie je zlý nápad. Kedysi dávnejšie som chcel niečo podobné tu na webe urobiť. Jednalo by sa však v svojej podstate o propagáciu jednotlivých výrobcov a predstav si, že mnohí si to vyslovene ani neželali. Absurdné, ale je to tak! Keď som rozprával s výrobcami, nechcú žiadnu reklamu,... že vraj majú dosť roboty aj bez toho...(?)
s,s pre MR30. November 2012
http://www.techgal.cz/hudebni.html
Ondrej S.29. November 2012
skyci, kamarát, je tu veľa dobrých ľudí, ktorí ti v po dohode na stretnutí požičajú svoj nástroj, aby si si mohol vyskúšať a vybrať, čo sa ti páči. To video, hmm zaujímavý nápad, ale s vlastnej skúsenosti by som to neodporúčal, na videou to zvuk trochu skresľuje či do hlasitosti, či do zafarbenia hlasu. Nie je nad osobnú skúsenosť, Stačí ak prezentuješ svoj pôvod a určite sa ti niekto ozve, môj Duraj s galérie je ti k dispozícii,10.12. budem v Dubnici, potom v Martine a medzi sviatkami zas v Dubnici.
Kontakt: older73@gmail.com
---29. November 2012
Skyci: odkial si?
skyci29. November 2012
napadlo ma ,keby sa tu na stránke urobila nejaká prezentácia respektíve videoukážka s heligónkami...kde by boli jednotlivé heligónky popísané(aj s nejakou orientačnou cenou) a rozdelené podľa výrobcu,druhu a typu .....na každej ukážke by bola prevedená heligónka s rovnakou pesničkou.....na základe toho by si mohli neskúsení heligónkári vybrať aká sa im páči a u ktorého výrobcu si ju chcú nechať vyrobiť....bola by to aj reklama pre výrobcov...možno prospešné pre obidve strany....hmhm ?
..za nápad ma nebite :)
---29. November 2012
Vak na heligonku kupiš u Bielika v žiline stoji 50 eur akordeonservis.sk
Duraj do neho vojde a trojradova delicia na tesno ale vojde.
čo sa týka vyberu harmoniky ked chceš dvojradovku tak máš na vyber Hlavaček amano veľmi silne hrá cena 2000e
Stanček 1600-1800e amano
Duraj 750 eur štandart
Pokial ti ide o financie tak Duraj vitazi a dá sa na tom v pohode hrať uplne to stači.Pokial chceš aby bolo počuť len teba tak Hlavaček amano.
Ta Stančekova ma neoslovila.dlhá čakacia doba a škrieka to na moj vkus.Ale niekomu sa može zase páčiť.
Dominik29. November 2012
Hral som 8 rokov bez stojáku. To obdobie bez neho nepovažujem za hranie. Dva roky so stojákom a teraz ľutujem, že som si ho nedal skôr.
MR29. November 2012
Prosím heligonkárov , kto poradí výrobcu či predajcu vakov na heligonku ?,pretože tie harmonikárske asi nie sú vhodné na heligonky. Za info ´dakujem.
Kontakt: moroni@centrum.sk
pozorovateľ29. November 2012
Prenému . Ja keď sa idem odĺahčiť, idem na WC. A tá tvoja skladba je naozaj na odĺahčenie.
pre všetkých29. November 2012
k príspevku: amater heligonkar
To je opätovne starý známy večne otravujúci na tejto stránke Milan Perný.
Ani otvárať! Nie je to heligónka, ani kvalitné hranie na akordeóne. Do koša s ním!
skyci29. November 2012
pre jiři: myslis tu od pana Duraja ?...ja nepotrebujem hned novu heligonku, mam v plane kupit si novu,ale predtym si chmedokladne zmapovat trh,aby som si vybral tak ,ze nakoniec budem spokojny...:-)
pre heligonkar amater: neviem ci to je hudba,ktora patri na tuto stranku...
amater heligonkar29. November 2012
trosku na odhlahcenie

http://youtu.be/7s2DVVkdqeQ
rychlik29. November 2012
pro Miro - na jednoradovku si zahras dost ludoviek, ale vsetko iba co su v jednej durovej tonine. Vy v Cechach molove piesne nemate takmer vobec takze nemaj z toho velky strach. Ked vsak mas moznost, rychlo sa jej zbav a kup si dvojradovku