Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
erich lorman8. Február 2014
dobry den,

hladam cloveka, ktory by dokazal zreparovat 2 rad antonin hlavacek - 2 basy su pokazene - idealne stredne / zapadne slovensko, pripadne morava

jedna sa o rodinnu cennost, pamiatku na starkeho, pomaly sa ucim sam hrat na tomto nastroji, ale cas si pyta dan.

dakujem moc
Kontakt: erich.lorman@gmail.com
jan8. Február 2014
ale s temi tipo amano sem se moc od vas nedovedel
Juraj8. Február 2014
pre Hlava
Ak som správne pochopil si z BA ? Napíš mi prosím na mail, alebo pošli kontakt, chcel by som sa na pár vecí spýtať.
Vďaka
Kontakt: juraj.kosztolanyi@gmail.com
Jozef8. Február 2014
hlava
tato debata by zaujímala, aj mňa
hlava8. Február 2014
dakujem J.M za obsiahly a vystizny prispevok, uz sme mudrejsi.

pre ostantych.
co sa tyka trvanlivosti naladenia, pripadnej korozie. ako je na tom MS a AL ? teda ak sa da o niecom takom hovorit
J.M8. Február 2014
prt viete a len trepete
Ján8. Február 2014
Priznávam sa,neboli skúšané v jednom nástroji,hrali sme vedľa seba,len ja som mal štvorhlas na zinku a druhý hráč trojhlas Tipo A Mano na mosadzi,nie na AL....
pre Jana8. Február 2014
A to si ich skusal v tom istom nastroji? Mam rad tieto bohorovne tvrdenia. Na zaklade coho myslis ze zinkove su menej hlasne? Vplyv ma na to i konstrukcia nastroja, xkrat tuna preberana, vseobecne je zinok najrezavejsi, ci aj najlepsi je ina debata, ale zeby menej hral a bol menej zvucny... to neviem. Porovnavane na nastrojoch od toho isteho vyrobcu osadenych roznymi hlasmi. Tolko moja skusenost.
Ján8. Február 2014
Zmysel,vyberať to najdrahšie sa určite nevyplatí,mám najdrahšie DIXI,no hlasitosť majú menšiu ako TIPO A MANO,
Pozdravujem....
rychlík8. Február 2014
jasne ze to ma vplyv na cenu a na penazeku a nie maly...
pre hlavu8. Február 2014
jasne ze to ma vplyv na zvuk i komfort hry (spotreba vzduchu ) anie maly...
hlava7. Február 2014
s tymi hlasmi by to zaujimalo aj mna.
na stranke harmonikas.cz su technicke detaily o amane, typoamane aj tretej triede.
co to ale robi pri hre? mate nejake skusenosti s porovnanim? hlasitost, spotreba vzduchu, nastup tonu pri tichsej hre...
rozdiel v cene moze byt aj 500E, preto by som rad vedel ci tomu zodpoveda aj kvalita zvuku a ci ma zmysel vyberat to najdrahsie
rad by som si to vyskusal, ale v ba to bude asi problem
jan7. Február 2014
dobry vecer panove,taky se rozhoduji nad hlasy,co rikate na tipo amano,dekuji za pripadne nazory Jan
Jozef7. Február 2014
Pre -Oňo
Ak by si mohol pošli mne mi na seba kontakt, chcel by som s tebou
prehodiť reč ohľadne heligoniek. / mám Durajky a dal som si robiť Jelínka /
Ďakujem Jozef
Kontakt: jozef.lacek7712@gmail.com
preJura7. Február 2014
Ak mas ozaj seriozny zaujem, nepytaj sa tuna, zdvihni telefon alebo zajdi priamo za majstrom. Co ti tu kto povie o cene, terminoch, podmienkach? Ja ked som si daval robit heligonku, ale to bolo davno u jedneho z nich, tie intarzie sice cenu navysia, ale nie velmi. tj. nebude to ze o tretinu drahsie a podobne. Ale presne ti povie majster sam, nemyslis?
Miňo7. Február 2014
To je sporostosť že p.Čík poradí len Duraja, ja som zavolal p Číkovi a uplne v pohode so mňou podebatoval a urobil mi príklopku na mieru
hlava7. Február 2014
Juraj ohladom toho zdobenia su tvoje naroky v poriadku, moja zena si tiez kupuje lyze, mobil, fotak .... len podla toho co sa jej paci a je vzdy nadmieru spokojna :)
Juraj7. Február 2014
Este raz velmi pekne dakujem vsetkym za rady,nehravam moc dlho a takisto niesom bohvieako moc skuseny, nemam koho v blizkosti na poradenie, tak zrejme to vyzera tak ze si to necham do konca mesiaca rozmysliet, ci este posetrit nejake peniazky alebo mi bude staci stanoveny rozpocet 1000 eur.Pozeral som po galeriach oboch vyrobcov a padli mi do oka u oboch vyrobcov po jednom modeli, len sa obavam ci si moc nenamyslam a dany nastroj to vela nepredrazi :/

http://akordeony.sk/images/heligonka/0010-01.JPG

http://picasaweb.google.com/durajlad/Heligonky#5206992478467066754

Este posledna otazka myslite si ze ohladom zdobenia mam velke oci?? Ta Durajka sa mi strasne paci len neviem o kolko mi zdvihne cenu nastroja, ci este nepockat do konca roka nieco nedosetrit a kupit tak isto krasny ako aj uchu lahodiaci nastroj.
Dakujem
Kontakt: juraj.noga@post.sk
Ondrej S.7. Február 2014
Juraj, neviem z kade si, ale začiatkom marca prídem na 2 týždne na slovensko, tak ak by si chcel kontaktuj ma cez email, mám Duraj AD 4 aj 3hlas, môžeš si odskúšať, len daj do predu vedieť, bo ten 3hlas má brácho, tak aby som ho požičal.
Kontakt: older73@gmail.sk
Robert7. Február 2014
Poprosil by som o radu skúsenejších.
Aké hlasy by ste mi poradili do C,F-ky Hlaváček 1932 (2radový, 3hlas)? Chcem si dať vyrobiť novú.
Stačia Špeciál, alebo AMANO 1. trieda, resp. Zinok ? TIPO A MANO som už skúšal.
Ak má niekto z týmito hlasmi v okolí Pov. Bystrice príp. TN, ZA a je ochotný mi ju poskytnúť na 10 min., bol by som veľmi rád.
Po dohode prídem.
Ďakujem.
rekont@centrum.sk
Kontakt: 0905801009