Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
T.Č31. Máj 2015
Ahojte priatelia heligonky.

Viacerý mi volali či píšem pod menom Tibor v diskusii.
Nie nepíšem pod menom Tibor príspevky.
Peknú nedeľu s pozdravom Tibor Čík
Šimon31. Máj 2015
pro Rychlík
nevím co jsou to "homovia" ???
pre petra
myslím si že Peter určitě myslel zahrát si a popovídat,
ale někdo má postavené opačně, popovídat si a zahrát. Nežeň do do extrému, tak to nemyslel
pro darmo
znám pár dobrých hráčů kteří do Seredi zváni nejsou a nasrané jsem je kvůli tomu neviděl. Je to právo organizátora koho pozve. Peter to napsal dobře, je to tak a není třeba kolem toho dál vést debaty plné emocí atd. Konec
Rychlik31. Máj 2015
všetci ste tu homovia
pre petra31. Máj 2015
máš pravdu súhlasím , ale vyskytuje sa tu jeden problem a to :všetci chodia len aby sa stretli jeden s druhým, tak potom porozmýšlam a urobím podujatie, kde nebude nikto hrať a pozvem cca 100 heligonkárov aby si porozprávali, pospomínali. Ak budú chcieť niečo zjest, vypiť,tak nech si donesú a budú sa organizovať takéto zrazy a nikto nebude mať dôvod špiniť, hráčov, organizátorov, podujatia a pod.
Peter31. Máj 2015
V Tvojich riadkoch síce cítiť akýsi hnev, ale napísal si pravdu. Nech si každý ide tam kam, chce. Ak si niekto potrpí na kroji, nech ide ku krojovaným,... ak si potrpí na cestovnom, nech ide tam, kde platia najviac,... alebo jednoducho povedané, nech si každý ide tam, kde sa bude cítiť najlepšie !!!

Napr. i ja som na sebe postrehol, že i napriek mojej láske ku folklóru, heligónke, tradíciám už dávno nechodím na podujatia kvôli tomu. Chodím tam kvôli zaujímavým ľuďom, kamarátom, ktorých môžem stretnúť, porozprávať sa s nimi, vymeniť názory a je mi prd jedno, kto má z nich - čo na sebe oblečené. Pravda, do určitej miery to vzťahujem aj na usporiadateľov. Ak sa cítim na podujatí dobre, rád tam, prídem aj na budúce a verte - neverte, že aký pán, taký krám.... Aký je usporiadateľ, aký má vzťah ku podujatiu, ku ľuďom, potom je taká aj celá atmosféra akcie.
darmo31. Máj 2015
nikto vás zrejme do seredi nevolal a to vás asi serie.neboli ste tam , tak čo vas trápi. Chodte tam kde vás volajú a bude pokoj, nikdo sa nemusi nikde potiť a potom to bude dobre prestanete potiť voloviny, že p.z kysúc a pod.
Šimon31. Máj 2015
pro Jožo

"Na stretnuti ide o to kto tam učinkuje koho stretneš s kým si zahráš".
Jožo to jsi mi napsal z duše, v tom je pro mne podstata
setkání. A to cestovné o kterém píšeš může být určitě pro někoho motivační. To prosím není závist ani pomluva ani jak vy říkáte "osieranie", ale fakt. Na druhou stranu oceňuji každého kdo takto přehlídku finančně zajistí. Pro mne to ale motivační není, mé hodnoty jsou jinde. Proto třeba rád vzpomínám na ty plné chodby a různá zákoutí třeba v tom B. Mikuláši, Lúkách, Dežericích ale i jinde. Mám to raději než se potit na pódiu, to mi nesedí. Ale každý to má jinak, někdo jede prezentovat sebe což chápu, já nemám co prezentovat tak jezdím za kamarády a přáteli, to mi sedí více.
?31. Máj 2015
Chlapci kĺud prišiel čas dať novú tému ,dnes pekná akcia čitam na nete Oščadnicka heligonka čo to za akcia oplatí sa ísť pozrieť bol tam niekto už?
darmo31. Máj 2015
ste úžasní idioti, lebo už nemáte do čoho zarypnúť, tak začínate hanobiť hráčov, darmo ste šmeidi.
fero30. Máj 2015
Ten skubo laceň má oblečko nemeckého mužíka.... asi v 90 tych rokoch moc pozeral cez satelit nemčúrov... Nebyť tento rok mira buzrlu- Top hráč tak tam zdochol pes..
No ták že30. Máj 2015
Sereď ; boli časi keď tam chodili aj šikovný a hlavne nový hráči teraz je to biedne žiadna obmena na jedno kopyto to isté každý rok a hlavne moj názor kóli tej stovke.Ináč oničom.Zrejme je tam problém niekoho aj dostať.Hovoril mi jeden čo tam chodil pravidelne hrávať alebo aj chodí že musí prísť v kroji že to neni len taká obyčajná akcia šak neni problém prídem hovoril neni problém.všetci v kroji a usporiadateĺ v akomsi čudnom mundúre oblečený pripravený skor vystupovať v nejakom estrádnom ,kabaretnom programe.Bol som pozrieť v Kamennej Porube usporiadateĺ Rudo v preparádnom kroji ako cumlík dokonca aj starosta mal kroj a o Dežericiach ani nehovorím usporiadatelia oblečený ako z rozprávky no stramáci.Žeby bol usporiadateĺ bol taký chudobny?Človek s rozumom k hudbe a kultúrným tradiciám sa nad mojimi riadkami prinajmenšom zamyslí,zhodnotí a vysloví svoj názor.
jano30. Máj 2015
https://www.youtube.com/watch?v=QxLEsPHl_BI
jano30. Máj 2015
šimon sú ludia čo sa chcu chvastať a sebecky zviditelnovať. Sa tam natača pol hodinu pri stoloch jak opica, zdá sa ti to normálne?
jožo30. Máj 2015
V seredi som bol na stretnuti ked ešte bolo vstupné tuším 3e. Inak merať cestu tam je uplne zbytočné. vzdy tam pridu tí samí dôchodci ktorých je tam vačšina. Keby nedostanú učinkujuci tých 100e tak by sa tam tak nehrnuli si myslím. Inak už tam nevidno MČ, vlastu, šimona, a pod. Tak načo tam chodiť.. To že tam je hostina pre hrstku učinkujucich mi je uplne jedno stejne sa tam po vystupeni zdržia tak max dve hodiny. Na stretnuti ide o to kto tam učinkuje koho stretneš s kým si zahráš a na to bolo naj stretko v Borskom mikuláši. Tam som spoznal kapacity.A to čo sa odohrávalo na chodbach bolo neopisatelne. A postarané bolo jak na svatbe.
Šimon30. Máj 2015
Já bych řekl že stačilo, něco jiného je hezkou akci uspořádat a něco jiného je pak o tom mudrovat. Hezkých akcí je spousta, každý si může vybrat kam chce jet, nabídka je dnes široká. Já jedu tam kde mě to z nějakých důvodů táhne, jiný jede jinam, třetí tam kde to má za rohem, čtvrtý nikam a dělá jako by byl všude. Chlapi buďme rádi že jsou lidi kteří jsou ochotci ve svém volném čase něco udělat pro druhé. Nebýt jich, nemáte o čem mudrovat. Každý jsme nějaký, proto si má možnost každý vybrat kam chce jet. A já bych změnil téma.
debata30. Máj 2015
tak táto debata sa rovná ako keby ste:
"SVINIAM HADZALI PERLY "
tibor30. Máj 2015
Tibor, nikto ťa nevolal a ani si tam nebol tak čo ťa trápi. Veď inde nech dajú aj z barana rohy to je jedno. Západné slovensko nie je hladová dolina východu, tu sú solventný ľudia. A organizátor nepredáva tomblolu tá patrí na zábavu a nedá jednému starú heligonku, ten dáva heligonku každému učinkujúcemu..

VRTÁK - osierať dokáže množstvo ľudí, ale keď sa pozrú do zrkadla ačo vidia ?.......asi hnojisko.
vrták30. Máj 2015
pozri sa- veľmi mi chýbalo nejaké odporúčanie o čom sa môže a o čom nesmie a ako sa môže diskutovať.Asi treba zaviesť prísnu cenzúru a zverejniť len tie cenzurované, ktoré ti budú vyhovovať čo do formy i obsahu!
Tibor30. Máj 2015
Preco si myslis, ze je to zavist? Ked jedny urobia akciu za vstupne 6 eur a iny dokazu urobit to iste, mozno este v srdecnejsej atmosfere, k tomu este ako tombola heligonka a to vsetko bez ziadneho vstupneho pre ludi? tak to je sakramntsky rozdiel
pozri sa30. Máj 2015
keď chcete vidieť ako to býva každý rok v Seredi tak si zadaj "heligonka sered 2013 " a ôotom kecajte , ale potichu bez závisti. Taktiež tam uvidíte úžasný talent Petra Slaiackeho ktoý v tom čase mal 12 rokov. To je zachovanie kultúrneho dedičastva našich predkov.
A najlepšie by bolo keby ste prestali hodnotiť a hanobiť, nemá to žiaden význam, len sa tu takýmto spôsobom prezentuju 3-4 diskutéry, ktorých dá sa pomenovať aj inak, každý si nájdite pre nich "honor"