Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
rychlik4. Marec 2016
Reklamne tahy nemaju hranic!
Marián J.4. Marec 2016
Pozrel som si dnes stránku Harmonikas.Triedu hlasov A Mano 1tr. rozšírili o dalšie dve triedy A Mano Super 1tr. a A Mano Nastrino 1tr.Už len počuť ako tie hlasy reálne hrajú.
rychlik4. Marec 2016
Jozefovi.
Prepac, zmylil som sa a zle som ti radil. Uz viem teraz, ze tebe ani osobitna skola nepomoze. Mozno snad psychiatria, tak ako ti uz radili ostatni predo mnou
OMG4. Marec 2016
Chlapec z Diviny choď sa dať asi vyliečiť. Psychická porucha. 23 hodín denne sedíš za pc. Očividne.
Pre rychlik 4. Marec 2016
Ty uz radsej cus a nepluj kolo seba koli tebe je tu taka diskusia ty jesitntny ch vypisujes debiliny a potom sa tvaris ako ze ty nic ty si svaty za dedinu chudacik ukrivdeny urazeny ty si ten najvacsi s najvacsich kseftarov tak fak neotravuj lebo si tu zasmradil vsetko cely internet a ver mi ze sa spojim s tymy ludmi s tych ciech co si im tam fotil a vsetko tu napisu ty ludia exzistuju uz si asi zabudol a uz das konecne pokoj a ludia budu vediet kdo vlastne si ty otrava na muchy myslis si aky si mudry ked vsetkych nainfikujes ked reagujes pod vseliakymi bodkami otaznikmi anonimami vykricnikmi a inymi heslami mna neoseries ani neohuris pre mna budes stale marinac priekupnik kseftar a mozes si tu pod rychlikom aj hoci cim vypisovat co chces no ty si nikdy hrac na heligonku nebol ani nebudes sam si to napisal ze hras klaves ale mudrovat a osocovat ludi vypispvat tu svoje vylevy s cudzich emailov to vies a aj tvoji kamosi no to co pises ty ludom to je kde daj uz fakt pokoj uz mam tych tvojich vymyslov taranin a klamstiev fakt dost jasne som ti napisal ze si mas najt nejakeho dochdcu ked nemas robotu nudis sa a chces si pisat ja som neni tvoj dovernik ani frajerka tak mi fakt daj pokoj uz nemam na takehoto vola silu a je mi ta luto nechodil som na diskusiu koli takymto ako ty ale ty si mi napisalal na diskusiu kde si sa vyplakal ale to co si povypisoval ty mne tak na to si uplne zabudol cav koncim s tebou a takymi podobnymi pis si co chces pis si s nimi utesujte sa navzajom je mi to laj tri fuk jedno reagovat uz nebudem lebo to nema zmysel normalny ludia si o tom urobia svoj nazor kto vlastne si CAV HOVG
Štěpán4. Marec 2016
https://www.youtube.com/watch?v=GWlPe5sRVtM

Touto částí videa je záznam 15. setkání heligonkářů v Lúkách kompletní. Vystoupilo. tam 35 jednotlivců a skupin.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
rychlik4. Marec 2016
Vratil si sa z kurzu o pisani bodiek, odsekov. Vidim, ze nezabralo. Skus teraz nejaku osobitnu skolu
Pre anonim a Roman a fan klub kupujucixh 4. Marec 2016
Cav kseftari chybal som vam co nudite sa musim robit chlapci blizi sa marec a ja musim vysolit vyse tisic eur p. Kazimirovy zivnostnici 580 eur nazval to dan z koncesie pekny odrb no odkial by potom ta cervena liska zobral na rozdavanie vianocnyvh 50 eur dochodcom nove striekacky vyvolenym a podobne kokotiny takto si vyberu a potom chytraci rozdavaju no Kotleba sa im pozre na zubky a nech ma aspon 15 %takzevratim sa k vasim debilinam co tu vypisujete aotravujete tym nielen mna ale aj ostatnychzivot nie je nie iba vysedavat na pocitaci a sledovat kde je nejaka nova neznama obet co predava a ktoru by ste mohli pekne okakat no neni ste sami dvaja aby spm vam nekrivdil je vas plna rit a potom sa nabalit k anonimovy co si musel chudak zmenit SPZ aby som mu nepisal a co ti mam pisat co moja frajerka mas to asi uplne v tej hlave domylene kseftujeszrejme aj s autami a bohvie este s cim asi ano ked mas tolko SPZ znaciek poprosim jedneho mudreho pana az ta pozrie kto si a potom skusim zavolat na pomahat a chranit ci nehladaju aj nejake auta si preste klamar a jesitny clovek lebo ako aj tvoj kamos Roman by ste najradsej kupily za 50-100 eur a potom sa prevelice radovali ako ste toho chudaka osrali ze Romanko preco nenapises cele emaily aj svoje napriklad zda sa ti normalne ked napises ze kolko by som chcel za tu bednicku na drevo to je podla teba slusne jednanie a tie tvoje vulgarne vyrazy z ostatnych emailov si preco nenspisal hambis sa aky si inteligentny a aky pouzivas slovnik suhajko zamysli sa asi ti prepina z roboty najdi si nejaku normalnu pracu rob a nepis nezmysli k praci a vyske pre pana anonyma spravne udaje lebo je to notoricky klamar taky isty ako pan Roman takze ked podnikam nemozem byt nezamestnany bud robim fyzicky ja s tym nemam problem alebo robim rozpocty a pripravu alebo vypisujem faktury a popisy prac alebo robim pripravu na dalsiu stavbu vyvazam material a zabezpecujem pracovisko toto je moj celorocny kolotoc nesimulujem ze som chory hlavne cez zimu ked je roboty menej Roman ako obchodnik to isto vies ako je to cez zimu ze u lekara som nebol uz ani nepamatam a dovolenka nakolko mi neprihravaju zakazky vyvoleny nasmerovany ale si ich zhanam sam standart Chorvatsko Taliansko minuly rok som bol na ostrove Pag nadhera vrelo doprucujem vsetkym mily ludia iny svet nie ako tyto dvaja mongoli ked toto dosiahneme tak ako sa oni spravaju k sebe to je uzas je pravda ze tam nie su ludia zavistlivy su slusny a dopraju si tu sa ideme pozabijat plujeme posebe a kradne sa total vo velkom k vahe vyske mam 188 vysku a vahu trosku som schudol lebo hram pinpong a lyzujem ak je trochu casu a vladzem po namahavej praci akou instalaterstvo je aktualne mam 106,9 chlapci dam vam dobru radu nesedte stale pri tych pocitaci tolke hodiny vsak to ti moze udriet na mozok a co s toho oserete par ludi eura sa rozkotulaju lebo iba z poctivo zarobenych penazi ma clovek radost ale unika vam podstata zivota a to uz nehovorim kolko inych veci ste mohli zazit mohlo vam to pridat na inteligencii a potom by ste nemuseli takto vypisovat vela zdaru a dobre finty pri kupovani bedniciek na drevo a rachotiniek cav
o4. Marec 2016
setcia setko vedia :)
Haloooooooooooooooo3. Marec 2016
De sá ovce kde sú všetci
anonim2. Marec 2016
pre Roman...nepoužil som svoju ŠPZ,aby mi Jožinko nevypisoval,tiež som bol pri ňom,že si zrenovujem nejakú rachotinku,ale Jožinko sa jej nechcel vzdat, iba ak by som ju preplatil 2x,najradšej by mal aj peniašteky(vtedy bol nezamestnaný( aj jeho milované heligončky a neboj sa on má tak 175-1878 cm a nie je to tašká váha,váži asi 78 kg,vykašli sa už nan,lebo "psí hlas do neba nejde"
Roman2. Marec 2016
Takyto je pan Mazur clovek a obchodnik, kazdy si vie urobit nazor:

> ** Tue, 6 Jan 2015 06:39:15 +0100 - "Jozef Mazúr" <jozef.mazur.aquaterm@gmail.com> **
>
> Co stale otravujes ty cvok co si teply ked mi stale vypisujes a ani sa
> nevies slusne podpisat a nemas ani poriadny email tak dam ti dobru radu su
> vianoce radosti a pokoja tak sa ma nesnas nasrat lebo si zistim kto si a
> potom si nezelaj ked sa stretneme mam 110 kg a to uz nebude potom
> priatelsky rozhovor ked nemas peniaze neotravuj slusnych ludi sed doma na
> riti a nevypisuj debiliny dufam ze si to pochopil cav Jozef

Dňa 6. januára 2015, 8:03, romanlh <romanlh@xxxx.sk> napísal(-a):
Pozdravujem,
110kil mam aj ja, a navyse aj 2 metre takze nerozumiem vyhrazkam. Precitaj si este raz mail ktory som ti poslal... Slusne som sa opytal na cenu. Tvoja odpoved ma zaraza.. Ty si vlastne obchodnik, ktory vystavuje svoje nie najkrajsie kusky, a navyse ich nechce predat?!?
Neviem kto je potom cvok?
Ahoj
Štěpán2. Marec 2016
https://www.youtube.com/watch?v=cxP0A_AzmXc

Toto je závěr z šesti a půl hodinového záznamu z letošních Lúk. Pro mne to je milá vzpomínka na Miro Štefánika, jeho přátele, organizátory a účinkující.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Pre zachodovu misu 2. Marec 2016
Ja urcite viem kade sa chodi do kanala ja som instalater takze to viem urcite kadial sa chodi do kanala ale ty asi nie lebo ked otvorim diskusiu tak to tu s teba cele smrdi h.....i to preto lebo lebo si sa poobtieral upatlal o kanalizacne rury ked si tam cez tu misu liezol ked nechces takto pachnut fuj tak musis ist pozriet kanale cez reviznu sachtu to je standartne miesto kade sa da popozriet kanal ak este budes chceiet nieco vediet nech sa paci len si rozmysli co chces vediet a napis to na raz cav cav zdravim kanalistov a je ta skoda taky expert napis nieco aj na instalatersku diskusiu asi si nevedel ze take nieco exzistuje tak uz vies tak pis a ak sa este budes nudit ide velka noc zacni pliest korbace bomba kseft najdi vrbu a hura do roboty cigani s toho ziju do leta ostatnym normalnym prispievatelom zelam vela radosti pri cviceni hry na heligonku aby ste na velku noc hrali ako s pertesu vela zdaru nech vam to dobre hra cely rok
Šimon2. Marec 2016
Z toho videa Kys. pram. mám stejný dojem jako Štěpán, zbytek napsal Feri. Ty klávesy je v mých očích degradují na pouťový šraml ale chápu proč je tam mají.
Miro S.1. Marec 2016
Štěpáne, mne sa to Tvoje video rozbehlo bez problémov a zvuk s obrazom je synchrónny po celý čas.
Feri1. Marec 2016
Pre Štepán - pre kvalitu treba aj kvalitných hráčov a to tá zostava na pódiu ťažko dokáže.Tam je to o niečom úplne inom :(
pre Jóžina 1. Marec 2016
Jóžin do toho kanála cez záchodovú misu.
Štěpán1. Marec 2016
Zz - Tohle mi má zvednout náladu. Pan Smolka by měl za takový "profi" zvuk televizi poděkovat. Kde je ten krásný zvuk heligonky, sametové basy a tak dál. Takový chaos bych já nikdy do éteru nedal.
Kontakt: vrana1935@seznam.cz
Zz1. Marec 2016
Niečo na ukludnenie: https://m.youtube.com/watch?v=MgIefFfPjIs