Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
« 1 2 3 4 5 6 7 »
rychlík22. Máj 2015
mas tam vsetky poltony, ktore potrebujes /i nepotrebujes/ ku hre na 2 radovke
viktor22. Máj 2015
Zdravim chcel by som sa len spytat ci niekto nevie ake je Firotke rozlozenie poltonov
SMX22. Máj 2015
A už sa to zas začína zvrhávať. Bolo by najlepšie na príspevky takýchto vulgárnych a agresívnych blbečkov nereagovať a tým by snáď postupne prestali.
pre "fandu "22. Máj 2015
Chlape zaslúžil by si aby ti niekto prerazil gágor kyjom, nie že brýzgaš, ale sa neštítiš aj spomínať rodičov diskutérov, darmo si chrapúň
ja22. Máj 2015
nevies co taras chlape, na p. Cika. mat jeho dielnu a ruky tak som frajer. a zisti u p. Duraja odkial ma kovanie, a ine komponenty.
Miro S.22. Máj 2015
No a máme to tu.
Peter vrátil "diskusiu" do pôvodnej formy a už tu máme aj takých, ktorí v tej novej, témy obsahujúcej diskusii nediskutovali.
Neviem čím to je, ale myslím si, že sa v nej nevyznali - teda bol to pre nich "guláš", tak radšej mlčali?!
Teraz už je tu sem-tam nejaký "kritik" čo stále niečo kritizuje. Len by ma zaujímalo koľko toho vie o heligonkách a o výrobcoch týchto nástrojov, keď napíše o p. Číkovi (citujem- či ako sa volá), že je domáci kutil.
Kamarát, keď chceš kritizovať, tak najprv musíš o tom niečo vedieť a človeka poznať!!! Inak sú to len prázdne reči do vetra.
Takže asi tak.

Šimon22. Máj 2015
Já bych se nějakého velkého a jednoznačného porovnávání jednotlivých značek asi trochu vyvaroval a netroufnul bych si tvrdit co je odvar a co je top. Tak to podle mne není. Takové rozdíly meni značkami nejsou aby bylo jedno nazváno třeba odvar a druhé top. Rozdíly jsou v konstrukci a zvuku. Konstrukce je jasná, kvalita a komfort nových mechanik je neodiskutovatelný a jednoznačný. Co se týká zvuku tak tady bych byl opatrnější, záleží jak je heligonka osazená a hlavně naladěná. Tady se už těžko říká co je top a co je šunt. Podle mne je ideál heligonka s velkým komfortem hraní a hezky naladěná pro mé ucho a vkus. A právě heligonka Adriany od p. Číka toto pro mne splňovala. Ale každý máme jiný apetit, to chápu, pokud se někdo ptal právě na tento nástroj tak já sdělil jen svůj dojem. Ale křičet že to bylo TÓÓÓP a ostatní šunt by bylo špatné a nespravedlivé vůči ostatním výrobcům. Prostě hezký a povedený nástroj.
Fanda22. Máj 2015
Priateľu je mi Ťa úprimne ľúto.

Tvoje vyjadrovanie svedčí o tvojom IQ.
V hraní si to s tebou kedy koľ-vek rozdám.
Taký tu už boli čo sa vyjadrovali ako Ty a potom sa museli ospravedlňovať keď sa zistila ich IP adresa.
Píš tak aby sa tvoja matka nemusela za teba HANBIŤ

fanda si normalny???21. Máj 2015
Chalan ty si asi nič iné ako okrem svojho vtáka a heligónky od Čika či ako sa vola tento domaci ,,kutil" nedržal. Porovnávaš tu niečo ako tu už bolo spomínané ,,fejkové" z neporovnateľnými. Stanček, Jelinek, Duraj sú proste TOP. zmier sa s tým . MIER
pre fanda21. Máj 2015
najprv sa nauc hrat az potom hodnot
Šimon21. Máj 2015
pro Mino
S Adrianou Kráľovou jsme si v Dežericích na chvilku vyměnili nástroje, neměla absolutně žádné zábrany a heligonku mi velice ochotně a se samozřejmostí půjčila. Nástroj byl podle mne po všech stránkách velice dobrý, neměl jsem k ničemu žádné výhrady, navíc byl podle mne velice dobře naladěn. Krásný vyvážený celistvý zvuk. I co se týká řemeslného zpracování tak bylo vše na vysoké úrovni. Pro mne palec nahoru a klobouk dolů před p. Číkem.
pro Hasák
Rád jsem si tvůj názor na mne přečetl, je to tvé právo jej tu prezentovat a nebudu jej hodnotit protože je to tvůj názor.
Už mi pár lidí nezávisle na sobě řeklo že "ty si ten Šimon co to tam na Hel.sk vždy tak trochu urovnává". Nevím, já nemám rád ostré a vyhrocené situace, jsem člověk velkého kompromisu vůči druhým a možná z toho pramení zdání že nemám vlastní vyhrazený názor. Je to možné, ale nesnažím se za každou cenu svůj názor vždy zveřejňovat a protlačovat už vůbec ne. To že se přikloním k názoru někoho jiného neznamená že nemám svůj názor, ten může být třeba totožný s pisatelem na kterého reaguji.Takový jsem a takový už budu, s tím nic nenadělám a ani dělat nechci. Každý jsem nějaký. Vše dobré přeje Šimon
fanda21. Máj 2015
Ja som hral v Dežericiach na heligonke od p.Číka a musím povedať že pán Stanček má tvrdú konkurenciu.

Kdež to p.Jelínek A p.Duraj je proti tejto heligonke slabý odvar
Jano21. Máj 2015
Zdravím.
Nezapájam sa moc do diskusie radšej ju čítam ale predsa mi nedalo...

Chalani dávajte pozor čo na niekoho píšete a nemáte to overené.

Ja som hral na heligonke od p.Číka a hodnotím veľmi dobre.Pred 3 dňami som bol u neho.

Vyrába viac druhov mechaník a záleží len na Vás na čo máte a čo si objednáte.
Čo som počul od iných tak dodáva komponenty pre p.Duraja.
Je to ústretový chlapík nemôžem o ňom nič zlé povedať a myslím aj ostatný čo mali s ním do činenia.

Ja si myslím že -Mino- sa pýtal na kvalitu nástroja od p.Číka a nie že ako vypadajú alebo na čo sa podobajú

A že vyrába fejky v zatuchnutej garáži tak to by som pomlčal, no asi si nebol u neho.
Tak vybavenú dielnu by som chcel mať ako má on to vám teda poviem.
Pán Čík prajem veľa zdaru a ďakujem za stretnutie bolo pre mňa veľkým prínosom

Jano Ď.


Nuž ale kto chce psa byť tak palicu si nájde


peter21. Máj 2015
ked si dam heligonku z hlasmy za cca 500eur, a on tam pouzije hlasy za 100eur tak to je rozdiel.
Martin21. Máj 2015
No myslím že najkrajšie by za oponou zneli tie, ktorých výrobcovia uz dávno nežijú lebo by boli krásne vyhraté. Samozrejme o komforte hrania by sa nedalo rozprávať. Ja hrám rád na nových heligónkach a preferujem ich pred starými kúskami práve kvôli komfortu hrania. Každému sa páči niečo iné, ale prečo nie?
Jozef M.21. Máj 2015
Čík vyrába komponenty do helik a tie sú na vysokej kvalitatívnej úrovní.Prečo by mal vyrobiť helig. na nízkej úrovní a klamať zákazníka.Niektoré mechanizmy sú dlhodobo osvedčené,tak prečo meniť systém !!!. Mám k tomu blízko,viem čo hovorím.Každý výrobca má niektoré nedokonalosti,buď je to hrubý hmatník,nesúlad v rovnováhe strán,nevýrazné basy, menej jemná mechanika, povrchová úprava,vysoká cena ,atď.
Ale poviem len jednú vec: Keby pred 10-členou EU porotou zahral za oponou jeden hráč na všetkých troihlásnych helig.vyrábaných v Európe,potom by ste žasli tie poradia !!!!!! To by stalo zato. Pravda odveká--Každý chváli svojho boha.
Peter21. Máj 2015
Keď sme už pri tom, tak "najkvalitnejšie" nemôžu byť zároveň aj "najlacnejšie" ? Kvalita a cena nie sú z rovnakej kategórie hodnotenia!
tak isto pre Mira21. Máj 2015
Daj si pozor na neho Objednas si najkvalitnejsie hlasy a zistis ze ti tam dal najlacnejsie.
pre mino21. Máj 2015
Cik je cisto skopirovany pan Duraj. Cik = novodoby fejk vyrobeny na kolene niekde v zatuchnutej garazi... a skus mu reklamovat tak v tom okamihu ta nepozna.
Jozef21. Máj 2015
Hasák aj pozná Šimona osobne, len sa tu zas skrýva za Hasáka...
« 1 2 3 4 5 6 7 »