Vyhľadávanie

Diskusia

Pridať príspevok
jozef 16. November 2013
chleba ti dam ale rozum to sa neda uz uries hlupy a druha vec ja mam realne heligonky a skutocne si ma chcel obabrat lenze ja uz mam svoje roky a ty ma neoklames ale uz ta kazdy pozna ty kupujes raz ako zaciatocnik raz miro raz maria raz m totka aj telefon mas rovnaky len raz mas na koci 2 a raz 3 a si bois z Nitry mam o tebe zistene vsetko a ako som uz pisal chystam sa dolu na dolniaky a to sa tes a kupoval si o do mna hlavacka a dam ho na bazos este ho mam nafoteneho a potom ho kupil pan z ciech aj na toho mam email aj ten dam na bazos a nech si to overia kto je kalmar
Mato pre Jozefa 16. November 2013
Myslim si že tento p.Jozef zo Žiliny by sa chcel iba zvyditelnit v hudobnom svete !On sam nevie či predava ,alebo kupuje !Bez komentara......
mato16. November 2013
Vážený pán Jozef táraš a táraš akého bieleho hlaváčka bola to tá ako som už napísal ved ste mi ju chcel priniest vlakom do Trnavy podat mi ju ja vám peniaze lobo vraj vám mal íst hned vlak naspet kšeftár ste tu asi vy a urážat dokáže len chudák ja som sa len informoval kde je pravda a heligonku si určite kúpim a dúfam že peniaze k primeranej kvalite viac sa nevyjadrujem k tejto téme len som napísal čo vlaste chcete predat .
jozef 16. November 2013
mas s tym problem heligonky su moje ak nemas peniaze nekupuj a zbytocne nekecaj uz ste ako matko a kubko polutujte sa lebo maka dobre poznam a ty si asi podobny viac k tomu nema co dodat
jozef 16. November 2013
Matko dam ti dobru radu si riadny podvodnik a zavadzas tu ludi ale uz som si zistil aj tvoju adresu idem do Breatislavy a zastavim sa na kus reci u teba som zvedavy ci budes taky chytry a smely ako na diskusii a na margo heligonky nikdy som ti nepredaval cervenu heligonku ale bieleho hlavacka a ked si ho mal uz kupit a zaplatit tak si zahadne ochorel a bol si dlhodobo chori a stale si mal nejaky problem a stale kupuje nejaku heligonku pre zaciatocnika a pritom je to stare chseftarisko davajte si na matka pozor
Umelec 16. November 2013
Myslim si, že tento Jozef zo Žiliny ani sám presne nevie čo vlastne predáva !Celi rok ak nie dva to na bazoši do kola inzeruje ,a skuste sa mu niekto dovolat!?
mato16. November 2013
Asi pred pol rokom mi ponúkal heligonku istý pán Jozef dvojradovú trohlasnú a teraz tú istú ponúka ako dvojhlanú vtedy pýtal odo mna so zlavou 210 € a tera ju ponúka už len za 149€ tak sa pýtam kde je pravda či ako kumu sa podarí ???
Kontakt: 0907036613
mato16. November 2013
Zatial ďakujem všetkým čo sú ochotný takto pomôct radou lebo ako som písal som začínajuci laik
Brigado Drandic16. November 2013
Pre mato. Servus ak by si chcel ist pozriet nieco z okolia BB ZV alebo by si mal cestu tadialto tak by som ti nieco poradil. Napis mail pred tym. A dohodneme sa
Kontakt: brigado.drandic@centrum.sk
Roman J.15. November 2013
Mato, aj ja som kupoval heligonku od starsieho pana z BB a takisto nereagoval na moje maily. Inzerat mu pridavala vnucka a nevedela mi odpovedat na otazky.. Ak budes chciet ist kuknut nejaku heligonku v mojom okoli (LM,RK) kludne sa mozme stretnut, nie som odbornik ale co to mam nastudovane a co to zahram.
Kontakt: roman.jurscak@gmail.com
mato15. November 2013
bol by niekto ochotný íst so mnou pozriet-vyskúšat jednu heligonku do Bratislavy ja som z Nitry prípadne aj inde podla toho kde je na predaj ? samozrejme že ho odveziem auto nám dakujem za odpoved
janci15. November 2013
Keby sa ta delicia predavala o dva tyzdne skvor uz ju hned kupujem.. dal som si presne taku istu vyrobit a cena 2200evro...
Roman15. November 2013
Hlasy su tam Speciali. Tato delicia bol vystavny kus na vystave
Šimon15. November 2013
ahoj Rychlík, myslím si že ta Delicie není favorit s motorem Ferrari. Ony se takové nástroje dnes běžně vyrábí i u jiných firem jako je p. Koutný. Namátkou, Hohner, Weltmeister, Ollerer, téměř všechny italské knoflíkové nástroje. Já v tom žádné retro nevidím, jsou nástroje dřevěné, jsou potažené plastem. U heligonek jsme ale zvyklí více na to dřevo.
rychlik15. November 2013
so seckym suhlasim. kto si vsak kupi skodu favorit hoc i keby bola osadena najmodernejsim motorom ferrari ???
nie som skodoradostny, to nie, ale tak treba kupujucim ak idu kupovat nieco, comu vobec nerozumeju, alebo si vobec nedali namahu zistit po com stary pan tuzi a aky nastroj by chcel.
mmm14. November 2013
Roman aký typ hlasov má ta heligonka?
Roman14. November 2013
Pre objasnenie kvoli spominanej Delicii favorit de luxe. Heligonka je nova, zial je na predaj lebo bola darovana starsiemu panovi , ktoremu 3 radova heligonka je uplne zbytocna a pre cloveka ktory ju nevladze natahovat zbytocne velka. Za heligonku dali omnoho viac ako sa predava...!! pre viac info volajte.
Kontakt: 0917828899
-14. November 2013
áno presne tak ako píše šimon...také heligonky skutočne aj toľko dnes stoja nie je to žiadny výmysel... i tá inzerovaná Delicia..ako sa píše v inzercii je v záruke, nová a určite ju predáva za nižšiu cenu ako ju kúpil..
Šimon14. November 2013
No já bych tu Delicii hned tak neodsuzoval, myslím si že p. Koutný dělá kvalitní nástroje, záleží čím je heligonka osazena.
Pokud je to třeba Amano tak si myslím že taková nová třířadovka v tříhlase s třicetisedmi !!! knoflíky není za ty peníze moc. Vezměte si co dáte za takový nástroj u jiných výrobců. Takže si myslím že komu nevadí že není dřevěná tak stojí určitě za vyzkoušení. Je to polovina co dáte za nějakou rakouskou nebo německou a kvalita tam určitě bude. ( nejsem agent p. Koutného, jen se na věc dívám z praktické stránky).
Adolf14. November 2013
Myslim si ,že takuto cenu nikto neponukne!